منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Redditor یک ربات برای پیش بینی قیمت کریپتو ایجاد می کند

Redditor یک ربات برای پیش بینی قیمت کریپتو ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرمایه گذاری در بازار کریپتو به دلیل نوسانات محبوب ترین توکن های آن در ماه های اخیر چالش برانگیز شده است. با این حال، Redditor تصمیم گرفت به این مشکل رسیدگی کند و ربات تلگرامی خود را توسعه دهد که وعده پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال را می دهد.

اخیراً یکی از کاربران Reddit در انجمن رمزنگاری درباره این ربات صحبت کرده است. کاربر به نام Xk4rimx مسئولیت ایجاد ربات را برعهده گرفت و نشان داد که وظیفه او پیش بینی ارزش توکن است، خواه یک خط صعودی یا نزولی داشته باشد.

Redditor، ربات خاص برای معامله گران

Redditor

تجارت مجازی مدتی است که با یک روند شکست مواجه شده است، اما پس از آن که حیاتی ترین توکن ها، مانند بیت کوین و اتریوم، افزایش ارزش خود را نشان دادند و طرفداران خود را امیدوار کردند، ممکن است تغییر کند. بر این اساس، یک مشتری وب Redditor تصمیم گرفت ربات خود را راه اندازی کند که حرکات بعدی ارزهای دیجیتال و ارزش آنها را پیش بینی می کند. کاربر فیلم کوتاهی را در این پست آپلود کرد که پروژه “ربات پیش بینی کننده رمزارز” را نشان می دهد.

Xk4rimx، توسعه دهنده ربات، گفت که این پروژه در بخش تجزیه و تحلیل در Heroku Premium ذخیره شده است. توسعه‌دهنده ربات درباره Heroku Dynos صحبت می‌کند که مربوط به عناصر ضروری است که استفاده از برنامه‌های ایجاد شده به عنوان یک سرویس PaaS در Heroku را ترویج می‌کند. همچنین، وب سایت نشان می دهد که Dynos محفظه ای از سیستم عامل لینوکس است که کدهای متمرکز بر دستورات را از هم جدا می کند.

از سوی دیگر، Firebase یک فایل مبتنی بر محاسبات ابری است که شرکت گوگل از آن پشتیبانی می کند. این سیستم به دلیل سبک بودن فضای ذخیره سازی، داده ها را در جاوا اسکریپت ذخیره می کند. علاوه بر این، سیستم همچنین داده ها را بدون توجه به تعداد مشتریان متصل، فوراً نگه می دارد و همگام سازی می کند.

استفاده از معامله گر ربات

Redditor

به گفته مشتری Redditor، درک پروژه آنها آسان است، به علاوه توسعه دهنده این اختیار را داشته است که جزئیات نحوه عملکرد آن را در تلگرام توضیح دهد. به عنوان مثال، اگر کاربر بخواهد قیمت بیت کوین را در لحظه پیش بینی کند، باید کد “/ pred BTC d” را در چت وارد کند. در نهایت، نتایج جستجو با نموداری ظاهر می‌شوند که 24 ساعت گذشته حرکت قیمت توکن را پوشش می‌دهد.

پس از اینکه Xk4rimx پروژه خود را در Redditor عمومی کرد، مشاهده شد که چگونه جامعه ارزهای دیجیتال از این تلاش قدردانی می کند. در نتیجه، بسیاری از کاربران می توانند از این ربات برای پیش بینی قیمت بیت کوین امروز استفاده کنند و ببینند آیا سرمایه گذاری در آن سودآور است یا خیر.

انجمن Redditor همچنین از اینکه این ربات برای پیش‌بینی ارزش توکن‌های محبوب دیگر مانند اتریوم کار می‌کند، قدردانی می‌کند. همچنین انتظار می‌رود این پروژه قیمت ارزهای رمزنگاری شده کمتر محبوب مانند Dogecoin، Shiba Inu یا Polkadot را پیش‌بینی کند.