منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Reddit برنامه‌های خود را برای پیوستن به NFT فاش می‌کند

Reddit برنامه‌های خود را برای پیوستن به NFT فاش می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Reddit موقعیتی را برای یک مهندس باطن اعلام کرد. مهندس مسئول ایجاد، پذیرش و تجارت کالاهای توکن شده خواهد بود.
  • این شرکت می گوید معتقد است که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به رشد خود ادامه خواهند داد. همچنین می گوید سفر NFT آن به تازگی آغاز شده است.

Reddit می تواند قوی ترین اشاره ای را که هنوز در حال سوار شدن بر گروه NFT است ارائه دهد. این شرکت شغلی را در گلخانه به منظور یافتن یک مهندس پشتیبان اعلام کرده است.

این مهندس مسئول ایجاد ، تجارت و استفاده از کالاهای دیجیتالی نمادین خواهد بود. نامزد موفق باید پنج سال تجربه در توسعه راه حل های پشتیبان داشته باشد.

باز هم ، آنها باید در طراحی و اجرای سیستم های توزیع پیشرفته با بار زیاد تسلط داشته باشند.

این پست به توضیح انگیزه Reddit برای اعلام موقعیت می پردازد. این شرکت می گوید NFT ها توانایی قابل توجهی در ایجاد حس تعلق و مشارکت دارند.

علاوه بر این، هر پروژه جدید NFT باعث ایجاد یک جامعه پرشور از پذیرندگان می شود. همچنین ، حامیان مارک های بزرگ و هنرمندان محصولات دیجیتالی را مستقیماً از آنها می خواهند.

Reddit آینده را در NFT ها می بیند

این طرفداران به دنبال حمایت از هنرمندان مورد علاقه خود و ایجاد ارتباط عمیق تر با آنها هستند. Reddit معتقد است که این وضعیت همچنان در حال رشد است. و NFT ها در نحوه تعامل طرفداران با بت ها و اجتماعات خود اهمیت خواهند یافت.

به نظر می رسد این پلتفرم برای نبرد برای سهم بازار خراب شده است. تبلیغات خود را با بیانیه ای جسورانه به پایان می رساند که حرکت NFT تازه آغاز شده است.

Reddit علاقه زیادی به رمزنگاری داشته است. سالهاست که این دستگاه در کنار هم قرار دادن کاربران رمزنگاری نقش موثری داشته است. اعتبارات فرعی آن به افزایش دارایی های رمزنگاری ، به عنوان مثال ، Dogecoin (DOGE) کمک کرده است.

علاوه بر این ، کاربران آن می توانند امتیاز انجمن Reddit را کسب کنند. این نقاط اجتماعی توکن های ارز دیجیتال هستند. آنها به شکل ماه یا آجر هستند و شخص آنها را به عنوان پاداش برای ارسال محتوای خاص به دست می آورد.

شور و شوق NFT در حوزه رمزنگاری فراگیر شده است. و صرافی های رمزنگاری در پذیرش آنها پیشتاز بوده اند. امروزه، بسیاری از بازارهای خود پرده برداری کرده اند که در آن مجموعه های هنری دیجیتال خود را به نمایش می گذارند.

شبکه های اجتماعی در حال گرم شدن به NFT ها هستند

بسترهای رسانه های اجتماعی نیز عقب نمی افتند. توییتر دیگر شرکت های رسانه های اجتماعی را در رقابت برای پذیرش NFT هدایت می کند. در حال حاضر روی یک ویژگی احراز هویت NFT کار می کند.

پس از تکمیل ، کاربران می توانند NFT ها را در دسته های توییتر خود به نمایش بگذارند. آنها قادر خواهند بود کیف های رمزنگاری شده خود را به OpenSea پیوند دهند. از آنجا ، آنها می توانند تصاویر نمایه خود را با آواتارهای مجموعه های دیجیتال خود جایگزین کنند.

TikTok نیز به این فضا حمله کرده است. ماه گذشته اعلام کرد که پلتفرم کلکسیونی خود را راه اندازی می کند. این شرکت گفت که برای این پروژه با Immutable X شریک شده است.

فیسبوک نیز از او پیروی می کند. این شرکت به تازگی آزمایش کیف پول رمزنگاری Novi خود را آغاز کرده است. علاوه بر استیبل کوین ، فیس بوک می گوید کیف پول آن از NFT پشتیبانی می کند.

NFT ها به دلیل توانایی آنها در ارائه دارایی های واقعی به شکل دیجیتالی ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. قراردادهای هوشمند تعبیه شده آنها امکان تراکنش های بدون مجوز را فراهم می کند. آنها در حال تغییر شکل دادن به نحوه انتقال دارایی ها بین خود هستند.