منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Protocol Forward از بنیانگذار و مدیر عامل MIRAI DAO به عنوان مشاور استراتژیک استقبال می کند.

Protocol Forward از بنیانگذار و مدیر عامل MIRAI DAO به عنوان مشاور استراتژیک استقبال می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آمالیا ایرنا گروچال، بنیانگذار و مدیر عامل MIRAI DAO – شرکت سرمایه گذاری و مشاوره برای بلاک چین مخرب، وب 3 و زیرساخت های فناوری – به عنوان مشاور استراتژیک پروتکل فوروارد – توسعه لایه 0 Cosmos، زنجیره خوشه عمومی لایه 1 و پروتکل لایه 3 و کارخانه چند زنجیره ای با توانایی استقرار بدون کد بلاک چین ها، زیرشبکه ها و dapp های جدید.

در دنیایی که اکثر منابع طبیعی کمیاب با ارزش کاربردی فناوری بالا در تضاد است، به محض اینکه تصدیق شود، اقتصاد جهانی شاهد افزایش ثبات و پایداری خواهد بود. تنها چیزی که لازم است یک اکوسیستم است که همه آن را با هم ردیابی و پرچین کند. به راحتی می توان گفت، به راحتی انجام نمی شود، زیرا اجرای آن موضوع در آسیب پذیرترین حالت خود قرار دارد.

استفاده از قدرت جدول‌بندی متقابل داده‌های زیرشبکه‌ای و تشخیص ارزش آن، برای محافظت در برابر توکن‌های ابزار، نقش مهمی در پشتیبانی از استیبل کوین‌ها در اکوسیستم فوروارد خواهد داشت، به‌عنوان یک هسته به تنهایی. مفهوم True-Value Locked قبلاً در فضای web3 مشاهده نشده بود.

کار بر روی پیاده سازی Forward Protocol به عنوان یک زیرساخت جهانی برای AML/KYC یک سفر مداوم یک مرحله در یک زمان است. امارات متحده عربی به عنوان مکان مناسب برای کاشت بذر و رشد همراه با یک انقلاب آتی در مقررات بلاک چین شناخته شده است.

به‌عنوان مشاور پروتکل پیش‌رو، احساس افتخار می‌کنم که با اخلالگران در فضایی کار می‌کنم که تعهد خود را به مشارکت جهانی بسیار جدی می‌گیرند، و همه اینها را همراه با استراتژی‌های نظارتی.

آمالیا ایرنا گروچال، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MIRAI DAO

Karnika E. Yashwantیکی از بنیانگذاران Forward گفت:

ما هنوز تا رسیدن به پذیرش مناسب بلاک چین راه درازی در پیش داریم. پیچیدگی بالا مسئله اصلی است، راه حل سادگی است، و این به جلو است. جایی که مشاغل، دولت ها و افراد به طور همزمان از آن سود می برند. من خوشحالم که اعلام کنم امارات متحده عربی زمینه اولیه ای است که پروتکل رو به جلو سفر رشد خود را آغاز می کند.

Karnika E. Yashwant، یکی از بنیانگذاران Forward