منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Polygon Matic این پتانسیل را دارد که به یک ATH جدید ضربه بزند

Polygon Matic این پتانسیل را دارد که به یک ATH جدید ضربه بزند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیرا نمودار مطلوبی برای شرکت های Polygon Matic و Brise به دلیل افزایش سهام آنها نشان داده شده است. کارشناسان کریپتو معتقدند که Matic، مخفف توکن Polygon، می‌تواند سد سکه ۷ سنت را بشکند. از سوی دیگر، Bitgert می تواند به قیمت بسیار بالاتری برسد، حتی اگر نمودار آن در حال حاضر از دست می دهد.

تجارت کریپتو چشم‌اندازی تقسیم شده بین توکن‌هایی را نشان می‌دهد که هر روز پس از تجربه یک پسرفت قابل توجه در ماه‌های گذشته ارزش خود را بازیابی می‌کنند و سکه‌ها همچنان در روند نزولی هستند. با این حال، کارشناسان کریپتو یا تحلیلگران تجارت کریپتو تصریح می‌کنند که ارزش برخی از توکن‌ها در سال 2022 افزایش می‌یابد، حتی اگر بازار همچنان پایین باشد.

به گفته کارشناسان رمزارز، بیتگرت می تواند به یک ATH فوق العاده برسد

چند ضلعی ماتیک

کارشناسان کریپتو به Bitgert اشاره می کنند، توکنی که در حال حاضر طبق CoinMarketCap در رتبه 3057 قرار دارد و بر اساس معاملات امروز قیمت آن حدود ده برابر افزایش یافته است. این تحلیل ها بر اساس برنامه های مدیر BRISE برای راه اندازی چندین پروژه در ماه جولای است و طرح کاری V2 از قبل آغاز شده است.

به همین ترتیب، افزایش Brise به دلیل اهمیتی که در بازار NFT به دست می‌آورد قریب‌الوقوع است. اما بیایید رقبای بلاک چین و اینکه Bitgert روی معاملات مختلف توکن های غیر قابل تعویض کار می کند را نیز فراموش نکنیم.

از سوی دیگر، Polygon Matic نشانه ستاره ای در تحلیل است که در آن تصور می شود سکه از محدوده 7 سنت بر دلار فراتر می رود. با این حال، قیمتی است که همچنان بسیار پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخ یا ATH است که کریپتو در دسامبر 2021 نشان داد، جایی که طبق رکوردهای CoinMarketCap، ارزش آن 2.92 دلار بود.

Polygon Matic در بازار ارزهای دیجیتال و معاملات NFT دوباره جایگاه خود را به دست می‌آورد

چند ضلعی ماتیک

تجزیه و تحلیل در مورد ظهور Polygon Matic بر اساس راه اندازی بعدی آن به سمت Meta است، یک شبکه مجازی ایجاد شده توسط فیس بوک که در آن به Metaverse پرداخته خواهد شد. اعتقاد بر این است که این چند ضلعی پذیرش در متا برای کسب اولویت در معاملات غیرقابل تعویض کافی است.

کوکاکولا همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی NFT های خود در بلاک چین Polygon Matic است. این پیشرفت‌ها برای Polygon مطلوب است و حتی می‌تواند دلیل قرار گرفتن این توکن به ۱۵ ارز دیجیتال برتر در CoinMarketCap باشد. Polygon Matic در حال حاضر در رتبه 18 قرار دارد، اما ممکن است در نیمه دوم سال تغییر کند.

معاملات کریپتو می‌تواند تا سال 2022 شاهد بهبود مطلوبی در میان توکن‌هایی باشد که به طور کامل با NFTs و Metaverse درگیر هستند.