منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Phoenix Global – چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت

Phoenix Global – چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Phoenix Global از ادغام شبکه APEX و Red Pulse که در نوامبر 2020 رخ داد تکامل یافت. این ادغام خبر از فعال شدن فناوری بلاک چین برای دارایی های دنیای واقعی داد. Phoenix Global قصد دارد نسل بعدی برنامه های کاربردی Blockchain را که مناسب تجربه مشتری است به عنوان بخشی از دستورالعمل اصلی خود معرفی کند.

این شرکت راه حل های بازاریابی ، مالی ، مراقبت های بهداشتی ، اتوماسیون ، هوش مصنوعی و مدیریت داده ها را ارائه می دهد. این پیشنهادات از یکپارچه سازی اختصاصی Oracle ، Federated Learning (FL) و بلاک چین بومی آن با پیوندهایی به NEO ، Ethereum ، Solana و Binance Smart Chain (BSC) پشتیبانی می کند.

Phoenix Global همچنین از شرکای استراتژیک ، خلبانان سازمانی و سرمایه گذاران برای اطمینان از پیوستگی استفاده کرده است توسعه ، انتشار ، اتخاذ و بهینه سازی موارد استفاده واقعی از محصولات خود.

شرکای استراتژیک ، سرمایه گذاران و خلبانان سازمانی

ابر سبز

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 1

Green Cloud با مجموعه ای وسیع از محصولات سیستم های تجارت الکترونیکی ، CRM ، سیستم های پرداخت و برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ، برجسته ترین ارائه دهنده فناوری برای صنعت سفر چین است. اکوسیستم مصرف کننده ابر سبز شامل بیش از 200 شرکت هواپیمایی و هتل های بزرگ است.

مشارکت با Phoenix Global قرار است به Green Cloud کمک کند موارد استفاده از آموزش فدرال (FL) را برای تعدادی از مشتریان انتخاب کنید. نمونه برداری و تصویب نهایی انتظار می رود:

  • مدیریت ارتباط با مشتری را اصلاح کنید
  • آموزش بازاریابی مدل های هوش مصنوعی
  • توصیه های محصول را بهبود بخشید
  • روشهای جدیدی را برای به اشتراک گذاری داده های مبتنی بر هوش مصنوعی در سراسر پایگاه مشتریان خود در شرکتهای مختلف خود کشف کنید

آموزش Zhuoyue

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 2

Zhuoyue Education که به عنوان پیشروترین ارائه دهنده آموزش آنلاین در هنگ کنگ شناخته می شود ، قصد دارد از FL برای برنامه های کاربردی ML مبتنی بر دستگاه استفاده کند. این حرکت برای ایجاد تحول در تجربه مشتری آماده شده است و اولین مرحله آزمایشی اواسط ژوئن 2021 تعیین شده است.

بایننس

Binance یک اکوسیستم بلاک چین در سطح جهانی است که ارزهای دیجیتال دارایی/ارز رمزنگاری شده ، آزمایشگاه ها ، Launchpad و چندین سرویس دیگر مرتبط با رمزنگاری را ارائه می دهد. Binance در سال 2017 تأسیس شد و اکنون از نظر حجم معاملات به عنوان بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان رتبه بندی می شود.

در 25 ژوئن 2021 ، Phoenix Global Phoenix Staker را روی شبکه اصلی زنجیره هوشمند Binance راه اندازی کرد. Phoenix Staker راه حلی غیرمتمرکز برای پروتکل قبلی در پلت فرم Insights متمرکز است. از بین بردن بستر Insights به یک پلتفرم غیر متمرکز ، امنیت ، سرعت و استقلال کاربران را از بین بردن نیاز به تعامل با هر چیزی غیر از یک قرارداد هوشمند ، که به طور مستقل ممیزی شده و هیچ گونه آسیب پذیری تشخیص داده نشده است ، برای کاربران فراهم کرد.

حرکت به زنجیره Binance Smart (BSC) مورد تبلیغ است یک سیستم سهامداری و پاداش غیر متمرکز برای دارندگان وفادار توکن جهانی ققنوس (PHB) به ارمغان بیاورید. علاوه بر این ، امکان مبادله بین توکن های Phoenix Global با استفاده از Binance CEX نیز وجود دارد.

سایر شرکا و سرمایه گذاران برجسته عبارتند از:

زنجیره هوشمند Binance

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 3

معماری دو زنجیره ای Binance Chain و Binance Smart Chain به PHB این امکان را می دهد که برنامه های غیرمتمرکز و دارایی های دیجیتالی خود را به زودی در بلاک چین PHB BEP20 بسازد.

Tencent Cloud

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 4

Tencent Cloud یک راه حل رایانش ابری رقابتی ، با کارایی بالا ، قابل اعتماد و ایمن ارائه می دهد. این شرکت بزرگترین سهم بازار اینترنت در چین و آسیا را در اختیار دارد.

Draper Dragon

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 5

Draper Dragon که قبلاً DFJ DragonFund بود ، در کالیفرنیای ایالات متحده مستقر است و به طور فعال در حوزه سرمایه گذاری خطرپذیر فعالیت می کند.

سرمایه را وصل کنید

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 6

Connect Capital یک سرمایه گذار خطرپذیر در حوزه بلاک چین است که بازدهی سازگار ، برتر و پویا را با ریسک تنظیم می کند. آنها فقط فرصت های سرمایه گذاری را برای صنعت ارزهای رمزنگاری شده فراهم می کنند.

1 کیلوگرم

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 7

مستقر در نورد-هلند ، آمستردام ، 1Kx سرمایه گذاری های اولیه ای را ارائه می دهد که فقط بر محاسبه ، پیش بینی ، حواله ، ذخیره و قدرت تمرکز دارد.

#هش شده

Phoenix Global - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 8

#Hashhed که توسط سیمون کیم تأسیس شده و در سیلیکون ولی و سئول مستقر شده است ، در مراحل اولیه بودجه سرمایه گذاری را به پیشگامان نوآوری های ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین ارائه می دهد.

کنتیک

ققنوس جهانی - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 9

Kenetic در فضای بلاک چین فعالیت می کند و تجارت سرمایه ، بازارها و خدمات مشاوره ای را در جهت گسترش پذیرش و توسعه فناوری بلاک چین ارائه می دهد.

GBIC

ققنوس جهانی - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 10

Global Blockchain Innovital Capital (GBIC) یک مرکز جهانی چند استراتژیک است که توسعه و گسترش پروژه های بلاک چین را تسریع می کند. GBIC در سئول ، نیویورک و شانگهای مستقر است.

نئو

ققنوس جهانی - چشم انداز سرمایه گذاری و مشارکت 11

بلاک چین NEO میزبان رمز ارز رمزنگاری شده Phoenix (PHX) است.

افکار نهایی

Phoenix Global به گسترش دامنه فعالیت خود در حوزه بلاک چین ادامه می دهد. این شرکت برای مشارکت ها و مشارکت های جدید جامعه باز است. این شرکت همچنین به دنبال توصیه هایی در مورد کانال های بازاریابی ، پنجره های سرمایه گذاری ، جوامع و فرصت های آزمایشی مناسب Phoenix Global است.