منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • PBOC در مورد شرکت ها سخت تر است ، 11 شرکت دیگر را تعطیل کرد

PBOC در مورد شرکت ها سخت تر است ، 11 شرکت دیگر را تعطیل کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بانک مرکزی چین 11 شرکت را به دلیل مشارکت در فعالیت های رمزنگاری غیرقانونی محکوم کرد.
  • محدودیت چین بر ارزهای دیجیتال آسیب زیادی به صنعت رمزنگاری وارد کرده است.

بانک مردم چین (PBOC) بار دیگر 11 شرکت مستقر در شنژن را به دلیل مشارکت در “فعالیت های غیرقانونی ارزهای رمزنگاری شده” متوقف کرد.

مجله اوراق بهادار شانگهای ، یک شرکت رسانه ای دولتی ، گزارش داد که شعبه شنژن PBOC قصد دارد آن 11 شرکتی را که “مشکوک” به انجام فعالیت های غیرقانونی ارز مجازی بودند “اصلاح” کند.

PBOC ادعا کرد که این شرکت ها با وجود ممنوعیت سراسری ، قوانین ارزی را نقض کرده و خدمات رمزنگاری را اجرا می کنند.

این گزارش همچنین اشاره می کند که PBOC از روشنگری مصرف کنندگان مالی در مورد فناوری و جلوگیری از خطر حمایت می کند.

چین در ماه های اخیر در ممنوعیت رمزنگاری بزرگ عمل کرده است. این محدودیت تنها چند هفته پس از آن صورت می گیرد که PBOC دستور تعطیلی ارائه دهنده نرم افزار مستقر در پکن Beijing Qudao Cultural Development Co Ltd را برای ارائه خدمات معاملات رمزنگاری صادر می کند.

ممنوعیت رمزنگاری PBOC و رونق اقتصاد رمزنگاری در چین

محدودیت شدید صرافی های رمزنگاری شده و شرکت های استخراج معدن در چین ، آسیب جدی به اکوسیستم معدن در حال رشد در چین و کل فضای رمزنگاری شده در این کشور وارد کرده است.

در اوج ممنوعیت رمزنگاری در چین ، اخبار منجر به سقوط شدید قیمت بیت کوین در آن زمان شد تا اینکه در حال حاضر بهبود بازار در حال تجربه است.

چین سال گذشته دو سوم صنعت معدن جهانی را در اختیار داشت. بر اساس داده های دانشگاه کمبریج ، با محدود شدن اخیر ، این رقم به زیر 50 درصد کاهش یافته است.

در پی این مبارزه ، PBOC با صدور حکمی به بانک ها و سایر شرکت های پرداخت ، به آنها دستور داد تا هرگونه تجارت مرتبط با رمزنگاری را متوقف کنند. مشاغل فرابورسی نیز در چین ضربه خوردند زیرا م institutionsسسات مالی دستور دادند خدمات خود را متوقف کنند.

تداوم مبارزه با بخش رمزنگاری در چین منجر به سر و صدا در میان ذینفعان در این کشور شده است زیرا مقامات همچنان در مورد سخت افزارهای رمزنگاری شده در این کشور سخت گیری می کنند.

از ابتدا ، چین موضع سختی در برابر ارزهای دیجیتال تا مقابله با بحران اخیر داشته است ، که تا حد زیادی استدلال می شود که این یک استراتژی برای از بین بردن رقابت برای راه اندازی یوان دیجیتالی آن است.