منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Paypal فرصت های شغلی رمزنگاری شده را در ایرلند باز می کند

Paypal فرصت های شغلی رمزنگاری شده را در ایرلند باز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• بستر پرداخت PayPal از مارس 2021 پرداخت های رمزنگاری را پذیرفته است.
• Kraken ، BNY Mellon و Gemini برای ایجاد عملیات رمزنگاری خود در ایرلند تلاش می کنند.

به گفته رسانه های محلی ، PayPal ، بزرگترین بستر پرداخت ، در حال تلاش برای نفوذ به بازار رمزنگاری ایرلند است. چند ماه پیش ، این شرکت حمایت خود را از ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه بیت کوین ، که می توان به صورت رایگان خریداری کرد ، نشان داد.

این شرکت با نمایندگی معمای خود در سان خوزه ، کالیفرنیا ، برخی از مشاغل مربوط به رمزنگاری را باز کرد. به این ترتیب ، این پلت فرم یک تیم کاری ایجاد می کند که از بازار رمزنگاری فعلی پشتیبانی می کند.

در ماه آوریل بود که PayPal بیش از 130 کارگر از نمایندگی خود در ایرلند به مناطق دیگر فرستاد. با این حال ، این شرکت به طور مداوم بر تعهد خود به کشور تاکید کرده است.

PayPal و پشتیبانی آن از ارزهای رمزنگاری شده

پی پال

شرکت پرداخت سال گذشته یک شبکه رمزنگاری راه اندازی کرد که باعث افزایش قیمت بیت کوین شد. تا اکتبر 2020 ، BTC بیش از 20 درصد ارزش خود را از دست داد و یک روند صعودی را آغاز کرد. پس از آن همه معاملات رمزنگاری در ایالات متحده دنبال شد ، که محبوبیت توکن را به طرز چشمگیری افزایش داد.

در ماه مارس ، PayPal روش جدید پرداخت خود را با ارزهای رمزنگاری شده راه اندازی کرد و برای سه ماهه سوم ، این روش همچنان عملیاتی است. در جریان اعلام پرداخت های رمزنگاری شده ، مدیرعامل شرکت گفت که عملیات رمزنگاری خود را برای انگلستان باز می کند. به گفته مدیرعامل شرکت ، پرداخت های رمزنگاری شده در آغاز ماه اوت به منطقه اروپا منتهی می شود.

PayPal بر روی یک گزینه ساده برداشت رمزنگاری برای سرمایه گذاران جدید کار می کند. پلتفرم Robinhood ، شرکت پرداخت ، خدمات IOU را برای برداشت رمز ارز ارائه می دهد ، که به نظر می رسد بحث برانگیز باشد.

شرکت های رمزنگاری در ایرلند رقابت دارند

PayPal تنها پلتفرمی نیست که می خواهد وارد بازار ارزهای رمزنگاری شده در ایرلند شود. وب سایت Kraken که در کالیفرنیا نیز قرار دارد ، اعلام کرد که برای شهروندان دوبلینی در ایرلند وارد بازار مالی رمزنگاری می شود. هر دو شرکت پرداخت در مورد ورود به این کشور اروپایی رو در رو هستند.

با این حال ، PayPal ممکن است برنده باشد زیرا شهرت بهتری نسبت به رقبا دارد. مهمترین بانک در آمریکای شمالی ، BNY Mellon ، نیز علاقمند به مشارکت در بازار رمزنگاری ایرلندی است. این سه رقبای باتجربه هستند که به دنبال استقبال از سرمایه گذاران جدید رمزنگاری این کشور در اروپا هستند.

دلیلی که شرکت های رمزنگاری ایرلند را هدف قرار می دهند ، عدم پذیرش فعلی بیت کوین از سوی آنها است. بسیاری از شهروندان منطقه اروپا از رمزنگاری اطلاعاتی ندارند یا دسترسی ایمن به آن ندارند. با این کمپین پذیرش رمزنگاری که هر شرکت رمزنگاری برنامه ریزی کرده است ، ایرلند می تواند به کشوری تبدیل شود که از رمزنگاری قابل توجهی استفاده می کند.

اگر پذیرش رمزنگاری در ایرلند مربوط باشد ، این می تواند بر توکن ها تأثیر مثبت بگذارد. در حال حاضر ، بیت کوین با صعود 0.12 درصدی در 24 ساعت گذشته ، روند صعودی خود را حفظ کرده و این می تواند افزایش یابد. تخمین زده می شود که بیش از 50 درصد از شهروندان ایرلندی مشتاق استفاده از ارزهای رمزنگاری شده از هر شرکتی هستند که آنها را تبلیغ می کند.