منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • PayPal دسترسی رمزنگاری شده را برای کاربران بریتانیایی امکان پذیر می کند

PayPal دسترسی رمزنگاری شده را برای کاربران بریتانیایی امکان پذیر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Paypal خدمات رمزنگاری را به انگلستان گسترش می دهد.
  • این شرکت به زودی به DeFi حمله می کند.

شرکت مالی جهانی ، PayPal کمتر از یک سال پس از هجوم خود به فضای رمزنگاری ، خدمات رمزنگاری خود را گسترش داده است. این شرکت به کاربران بریتانیایی امکان دسترسی به خدمات رمزنگاری را داده است که قبلاً منحصر به کاربران آمریکایی بود.

PayPal در اطلاعیه ای در روز یکشنبه گفت که کاربران بریتانیایی از طریق وب سایت سیستم عامل ها یا برنامه تلفن همراه می توانند به BTC ، BCH ، ETH و LTC دسترسی داشته باشند.

این اقدام گامی دیگر در جهت بیشتر جلوه دادن صنعت رمزنگاری است ، زیرا گزارش می شود که غول پرداخت با بیش از 2 میلیون کاربر فعال در کل قاره اروپا دارای بالاترین نفوذ در انگلستان است.

PayPal برای ورود بیشتر به DeFi

گفته می شود که PayPal علاوه بر دسترسی به خدمات اولیه رمزنگاری برای کاربران ، قصد دارد وارد فضای مالی غیر متمرکز مالی شود که در نهایت ممکن است با سرویس رمزنگاری خود ادغام شود.

مدیرعامل دان شولمن اظهار داشت که این شرکت در حال بررسی “نسل بعدی سیستم مالی” و چگونگی ادغام قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز در پلت فرم است.

قبل از اعلام رسمی مبنی بر اینکه دسترسی غول پرداخت به دسترسی به ارزهای رمزنگاری شده آغاز می شود ، شایعات از حرکت در ماه ژوئیه حکایت داشتند. شولمن به سرمایه گذاران گفت که انگلیس به زودی این سرویس را دریافت می کند.

چرا غول پرداخت در ابتدا خدمات رمزنگاری را آغاز کرد

PayPal فاش کرد که در اکتبر 2020 در فضای رمزنگاری آغاز به کار می کند. از آن زمان به بعد ، شاهد مشارکت گسترده رمزنگاری در پلتفرم خود بوده و نتایج چشمگیری را ثبت کرده است.

به گفته خوزه فرناندز دا پونته ، یکی از مدیران ارشد بخش رمزنگاری PayPal ، وی توضیح داد که دیجیتالی شدن پول در زمان همه گیری یکی از دلایل انگیزه شرکت پرداخت برای رفتن به رمزنگاری است.

وی خاطرنشان کرد: دسترسی جهانی بنگاه ها ، تخصص در پرداخت های دیجیتالی و سایر عوامل به آنها این فرصت و مسئولیت را می دهد که به مردم انگلستان برای کشف رمزنگاری کمک کنند.

از زمانی که PayPal سرویس رمزنگاری خود را در ایالات متحده آغاز کرد ، موفقیت آمیز بوده است زیرا اخیراً محدودیت ساکنان ایالات متحده را به 100000 دلار در هفته افزایش داده و محدودیت های ماهانه و سالانه را حذف کرده است.