منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • PayPal در مقابل Jax.Networks: گزینه های روزمره در مقابل مزایای بلند مدت

PayPal در مقابل Jax.Networks: گزینه های روزمره در مقابل مزایای بلند مدت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مردم برای پول سخت کار می کنند و به طور طبیعی ، آنها می خواهند بتوانند این پول را خرج کنند. با گسترش ارزهای رمزنگاری شده ، معامله با آنها آسان تر شده است. بیشتر و بیشتر تجار شروع به پذیرش آنها کرده اند. معاملات برون مرزی نیز وقتی با ارزهای رمزنگاری شده انجام می شود ارزان تر است. با این حال ، آنها هنوز به طور گسترده پذیرفته نشده اند ، نوسان قیمت و عدم مقیاس پذیری دو مانع فنی مهم در راه است.

حتی با وجود تراکنش های مرزی ، PayPal همچنان بر بازار تسلط دارد. Jax.Network یک پروتکل جدید است که به بیت کوین متصل شده است و ادعا می کند که این دو مشکل را برطرف می کند. بیایید آن را با PayPal مقایسه کنیم و ببینیم چه کسی دارای مزیت رقابتی است.

PayPal در مقابل Jax.Network: تجزیه و تحلیل مقایسه ای ویژگی های آنها

تفاوت های PayPal و Jax.Network ، به عنوان پردازنده های پرداخت ، در این جدول نشان داده شده است:

ویژگی پی پال Jax.Network
تعداد معاملات (مقیاس پذیری) PayPal می تواند یک سفارش بزرگ از معاملات را تکمیل کند. از سال 2018 ، به طور متوسط ​​می تواند حدود 193 ثانیه انجام دهد. با تشکر از راه حل خرد کردن ، Jax.Network می تواند معاملات را پردازش کندبرابر با Visa یا Mastercard ، یعنی هزاران در ثانیه. 
هزینه معامله برای سپرده ها و برداشت ها هزینه تراکنش مربوط به PayPal با گذشت زمان افزایش می یابد. هزینه معامله ثابت نیست و بسته به فضای گرفته شده در بلوک استخراج شده متفاوت است. شبکه به گونه ای بهینه شده است که هزینه معاملات را می توان به حداقل رساند.
اصول کار PayPal زمانی کار می کند که کاربر حساب بانکی خود را به حساب PayPal وصل کند. این کشور 25 ارز و همچنین Visa ، Mastercard و AMEX را می پذیرد. Jax.Network یک پروتکل غیر متمرکز با رمز بومی آن است. هر کسی در جهان که JAX را می پذیرد می تواند تراکنش ها را دریافت و ارسال کند.
پرداخت های بین المللی پرداخت های بین المللی با 4.4 fees هزینه تراکنش ؛ حتی در معاملات ناموفق ، این هزینه توسط PayPal حفظ می شود. پرداخت های بین المللی را می توان مانند بیت کوین از طریق کیف پول های اختصاصی قابل بارگیری انجام داد.
پشتیبانی ارز PayPal به عنوان یک واسطه بین بانک شما و ارز فیات سپرده گذاری شده عمل می کند. Jax.Network سکه بومی خود را دارد که به شما امکان می دهد با شبکه معاملات انجام دهید.
امنیت پس از ورود به سیستم ، یک کاربر یک حلقه چالش امنیتی دریافت می کند. این مسئله و چندین مورد دیگر مانند حساب های هک شده رایج است. Jax.Network از 51٪ حملات در امان است. همچنین غیر متمرکز است به طوری که هیچ اطلاعاتی در مورد فرستنده و گیرنده به صورت آنلاین ذخیره نمی شود ، به جز کلیدهای عمومی مربوطه.
هدف هدف این سازمان تبلیغ معاملات آسان در سطح بین المللی است. هدف این شبکه ترویج پذیرش رمزنگاری برای معاملات روزمره است.
پادرمیانی بانک و دولت به عنوان واسطه در این روند عمل می کنند. هیچ واسطه ای در سیستم وجود ندارد ، کاملاً غیر متمرکز است و برای معاملات همتا به همتا مناسب است.
پاداش ها بسته به میزان تراکنش ، پاداش ها بر حسب امتیاز هستند. JXN یا JAX برای معدنچیان. سکه های JAX برای ارائه دهندگان نقدینگی ، یعنی سهام.

مزایا و معایب

در مورد مزایا و معایب Jax.Network و PayPal می توان از جدول فوق چند نتیجه گرفت. هیچ چیز کامل نیست و هر دو می توانند برای بسیاری از افراد به یک اندازه مهم باشند.

  • هنگام انتقال پول در داخل یک کشور ، PayPal تا 2.9 fees هزینه تراکنش را می گیرد. اگر شخصی در کشور دیگری باشد ، باید 4.4 درصد هزینه بپردازید که حتی بیشتر است. با این حال ، Jax.Network مبلغ ناچیزی برای شروع معاملات دارد.
  • در معاملات پی پال ، دولت و بانک ها هر تراکنشی را که رخ می دهد تعدیل و بررسی می کنند. در مورد Jax.Network ، هیچ واسطه ای وجود ندارد و یک کاربر می تواند وجوه موجود در حساب خود را به تشخیص خود منتقل کند.
  • PayPal از ارز فیات پشتیبانی می کند که عرضه آن توسط خود دولت تنظیم می شود. عرضه ارزهای دیجیتال در سطح پروتکل تنظیم می شود و اغلب سقف عرضه برای اکثر ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد. با این حال ، سکه های JAX محدودیتی ندارند ، اما استخراج تنها زمانی محدود می شود که تقاضا برای معاملات از طریق رویکرد بازار محور وجود داشته باشد. با انجام این کار ، JAX یک استیبل کوین است که برای پرداخت های روزانه مناسب است.

چی بهتره

تفاوت های زیادی بین PayPal و Jax.Network وجود دارد. از یک سو ، اگر می خواهید با استفاده از پول موجود در بانک خود به برخی از تجار یا سیستم عامل های تجارت الکترونیک پول معامله کنید ، PayPal راحت تر است. از سوی دیگر ، اگر از رمزنگاری راحت هستید و پلتفرمی می خواهید که در آن نیازی به نگرانی مداوم در مورد هزینه های بالا ، واسطه ها و غیره ندارید ، قطعا Jax.Network می تواند برای شما مناسب باشد.