منو سایت

Paxful اتریوم را از بازار خود حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Paxful اعلام کرده است که این پلتفرم Ethereum را بلافاصله از فهرست پلتفرم خود حذف کرده است. بر اساس بیانیه صادر شده، مسائل مربوط به دارایی دیجیتال دوم، با توجه به ارزش بازار، محرک این تصمیم بوده است. مدیرعامل این پلتفرم، ری یوسف نیز به این موضوع پرداخت توییتر به دنبال کنندگان خود، حدود 11 میلیون کاربر، و عموم مردم در مورد تصمیم شرکت صمیمی.

مدیرعامل این شرکت به سه موضوع در مورد این دارایی اشاره می کند

یوسف در به‌روزرسانی خود در توییتر، سه نکته را به‌عنوان دلیل راه‌اندازی دومین دارایی دیجیتال از بورس مطرح کرد. با این حال، مدیرعامل همچنین ادعا کرد که دلیل اصلی تصمیم گیری این بود که این پلتفرم وعده حفظ یکپارچگی را می دهد. او همچنین ادعا کرد که این پلتفرم همچنین در تلاش است تا با اختلافات اقتصادی که در سراسر جهان وجود داشته است مبارزه کند.

یوسف ادعا می کند که این موضوع ابتدا توسط چندین سیستم فعال در سراسر جهان آغاز شد. او همچنین گفت که به دنبال بیت کوین است تا گروگان سیستم را آزاد کند. مدیرعامل اشاره کرد که تغییر در اوایل سال اولین محرکی بود که تصمیم را تحت فشار قرار داد. در نهایت، او ادعا کرد که استفاده از یک سیستم PoW به این معنی است که پول صادقانه به دست می‌آید، در حالی که یک PoS مانند یک پول دیجیتال دیجیتال دیگر است.

Paxful به معامله گران توصیه می کند که ذخیره سازی خود را امتحان کنند

مدیر عامل Paxful همچنین اشاره کرد که عدم تمرکز از سوی دارایی دیجیتال یکی دیگر از عوامل محرک است. یوسف ادعا می‌کند که توکن‌سازی اخیر می‌تواند زمینه‌ای را برای کلاهبرداری و کلاهبرداری در فضای کریپتو ایجاد کند. او اشاره کرد که بیشتر توکن‌هایی که در اتریوم مجدداً پخش شده‌اند، کلاهبرداری بوده و در نتیجه افراد سرمایه‌ای که به سختی به دست آورده‌اند را از دست می‌دهند. یوسف همچنین گفت که اتریوم توانسته است با ربودن بخشی از شتاب بیت کوین، کار سختی را که بیت کوین در طول سال ها انجام داده بود، خنثی کند.

رئیس Paxful در چند سال گذشته صدای بیت کوین بوده است. پس از حماسه FTX، او همچنین از معامله گران خواسته است تا چندین روش خودسرپرستی برای حفظ دارایی های دیجیتال خود را بررسی کنند. Paxful همچنین همان احساسی را که مدیر عامل آن پس از اعلام در مورد مشکل FTX به اشتراک گذاشته بود، تکرار کرد.