منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OpenSea 20 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند

OpenSea 20 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

OpenSea در بیانیه ای که دیروز از طریق وبلاگ خود منتشر کرد، اعلام کرد که کارکنان خود را اخراج خواهد کرد. این یکی از معدود اتفاقاتی است که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد زیرا شرکت‌ها همچنان به یافتن راه‌هایی برای کاهش اثرات زمستان کریپتوها ادامه می‌دهند. بر اساس پستی که در صفحه توییتر مدیر عامل شرکت دوین فینزر در دسترس قرار گرفت، وی اشاره کرد که این شرکت حدود 20 درصد از کل نیروی کار خود را رها می کند.

مدیر عامل OpenSea وضعیت بازار را خراب می کند

در برخی از نقاط اطلاعات فینزر خطاب به کارمندان شرکت اشاره کرد که اخراج ها ناشی از کاهش نزولی بازار و همچنین سایر عوامل اقتصادی بوده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت در حال آماده سازی ذهن خود در صورت بدتر شدن وضعیت بازار است.

فینزر گفت که این تصمیم به OpenSea کمک می‌کند تا با وجود بدتر شدن شرایط بازار در سال‌های آینده، به طور پیوسته فعالیت کند. مدیرعامل تخمین می زند که علیرغم افت بازار، این شرکت برای پنج سال آینده به خوبی پوشش داده خواهد شد. با این حال، مدیر عامل خوشبین است که همه چیز برای همیشه تغییر خواهد کرد و شرکت نیازی به اخراج مجدد در سال های آینده نخواهد داشت.

شرکت ها همچنان به اخراج کارکنان خود ادامه می دهند

اخراج‌های اخیر وضعیت وخیم کل بازار کریپتو را تکرار کرده است زیرا سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها برای کسب سود تلاش می‌کنند. دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین در حال کاهش بوده است، به طوری که بالاترین دارایی دیجیتال در حال حاضر حدود 70 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. با OpenSea، یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در بازار NFT در چند سال اخیر، ممکن است در ماه‌های آینده تعداد کارگران، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های بیشتری متضرر شوند. با این حال، اگر بازار شاهد یک چرخش شدید برای همیشه باشد، ممکن است اوضاع با بیشترین سرعت ممکن به حالت عادی بازگردد.

به غیر از OpenSea، سایر شرکت‌ها در سایر جنبه‌های بازار کریپتو در چند ماه گذشته کارگران خود را اخراج کرده‌اند. Gemini و Coinbase دو غول بازار هستند که در چند ماه گذشته کارکنان خود را اخراج کرده اند. طبق گزارش اخیر، تنها در سال جاری حدود 1700 شغل در بخش کریپتو از بین رفته است. همچنین، سایر شرکت‌ها هنوز در دوره زشت خود با قدرت سپری می‌کنند، زیرا شرکت‌هایی مانند Binance و FTX همچنان علاقه‌مند هستند تا قبل از پایان سال کارگران بیشتری را جذب کنند.