منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OpenSea در ماموریت تعمیر تصویر خود. آخرین اطلاعیه های آنها را بررسی کنید

OpenSea در ماموریت تعمیر تصویر خود. آخرین اطلاعیه های آنها را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

OpenSea، بزرگ‌ترین بازار NFT در جهان، اخیراً به دلیل این واقعیت که مکانیسم‌های امنیتی آن توسط هکرهایی که تلاش می‌کنند دارایی‌های دزدیده شده را بدون کشف به مشتریان بفروشند، بسیار ساده است، در کانون مشکلات قرار گرفته است.

به نظر می رسد بازار با جدیدترین اطلاعیه ها در صدد ترمیم آسیب های وارده به چهره خود است.

OpenSea یک دوره سه ساعته را معرفی می کند

OpenSea اخیرا معرفی کرد یک دوره نگهداری 3 ساعته برای کاهش خطر فعالیت های مرتبط با سرقت. این اقدام با هدف جلوگیری از پذیرش پیشنهادات فروشندگان در مورد کالاهای خاص به مدت 3 ساعت پس از انجام برخی نقل و انتقالات و فروش انجام می شود.

دوره نگهداری برای اطمینان از ایمنی تراکنش ها و دزدیده نشدن دارایی های دیجیتال بسیار مهم است. دوره نگهداری 3 ساعته با دقت انتخاب شد تا از هرگونه فعالیت مشکوکی که می‌تواند ناشی از انتقال سریع و فروش مجدد باشد، جلوگیری شود.

این بازه زمانی به OpenSea، جامعه آن و قربانیان سرقت کمک می کند تا اقلام دزدیده شده را شناسایی کنند و احتمال اینکه خریداران بعداً با اقلام دزدیده شده گزارش شده مواجه شوند را کاهش می دهد. دوره نگهداری 3 ساعته گام مهمی در تضمین امنیت تراکنش ها و ایمن نگه داشتن پلت فرم است.

OpenSea همچنین با DelegateCash، یک رجیستری غیرمتمرکز که کیف پول‌های مورد اعتماد شما را به هم مرتبط می‌کند، شریک شده است تا از تجربه خرید و فروش روان و در عین حال محافظت شده اطمینان حاصل کند.

DelegateCash یک جزء حیاتی در اقدامات امنیتی پلتفرم است و به جلوگیری از فعالیت های مرتبط با سرقت کمک می کند. OpenSea از رجیستری زنجیره ای DelegateCash مطالعه می کند تا تجربه ای امن و یکپارچه را برای کاربران خود فراهم کند.

این شرکت می گوید که متعهد به تضمین ایمنی کاربران و دارایی های دیجیتال آنها است. دوره نگهداری 3 ساعته و مشارکت با DelegateCash تنها آغاز بسیاری از بهبودهای ایمنی است که در آینده به این پلتفرم معرفی خواهند شد.

این پلتفرم به طور مداوم در تلاش است تا اقدامات امنیتی خود را بهبود بخشد تا محیطی امن و مطمئن را برای تراکنش کاربران خود فراهم کند.

OpenSea از انتشار ابزارهای جدید برای سازندگان NFT خبر داد

این شرکت نیز دارد اعلام کرد ارائه محصول جدید برای سازندگان این جدیدترین محصول، ابزارهایی را در اختیار سازندگان قرار می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را در تمام زنجیره‌های ماشین مجازی اتریوم (EVM) پشتیبانی شده، پیکربندی مکانیک‌های دراپ، شخصی‌سازی صفحات فرود، و موارد دیگر به کار گیرند.

OpenSea با 20 شریک منتخب کار کرده است تا بهترین تجربه در کلاس را بسازد، از جمله مراحل ضرب‌کاری چند مرحله‌ای، پشتیبانی از لیست مجاز و عناصر داستان‌گویی غنی.

این توسعه جدید یک نقطه عطف مهم برای OpenSea است زیرا محصول خود را گسترش می دهد به طوری که هر کسی می تواند به راحتی مجموعه ها را در هر زنجیره ای در OpenSea با ویترینی همه جانبه و ایمن قرار دهد.

سازندگان دیگر نیازی به دسترسی به منابع فنی قوی یا تخصص برای راه اندازی مجموعه های خود در OpenSea ندارند. این حرکت به سازندگان کنترل و انعطاف‌پذیری بیشتری بر دارایی‌های دیجیتال خود و نحوه بازاریابی و فروش آن‌ها در پلتفرم می‌دهد.

تجربه غوطه وری دراپ ارائه شده توسط OpenSea برای سازندگان جذابیت زیادی داشته است و به آنها این امکان را می دهد که پروژه ها، نام تجاری و هنر خود را به طور منحصر به فرد و جذاب به نمایش بگذارند.

OpenSea می‌گوید که چشم‌اندازش این است که همه افراد بتوانند مجموعه‌ها را روی پلتفرم قرار دهند، و این پیشنهاد جدید، آنها را یک قدم به رسیدن به این هدف نزدیک‌تر می‌کند.

این جدیدترین محصول ارائه شده برای سازندگانی که به دنبال راه‌اندازی مجموعه‌های خود بر روی این پلتفرم هستند، بازی را تغییر می‌دهد. سازندگان با قابلیت استقرار قراردادهای هوشمند، پیکربندی مکانیک های دراپ و شخصی سازی صفحات فرود، اکنون کنترل و انعطاف بیشتری بر دارایی های دیجیتال خود دارند.