منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OpenSea برتر از MagicEden، X2Y2 در حجم 7D NFT، کاربران و آمار بیشتر است.

OpenSea برتر از MagicEden، X2Y2 در حجم 7D NFT، کاربران و آمار بیشتر است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار پیشرو توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر اتریوم، OpenSea هفته گذشته عملکرد چشمگیری داشت. برای اولین بار، OpenSea درصد قابل توجهی از حجم معاملات در بازار NFT هفت روز پیش را به خود اختصاص داد که نشان می دهد اتریوم بیشترین نقدینگی بازار را در آن دوره داشته است.

تسلط OpenSea 7D نشان دهنده نقدینگی بیشتر در اتریوم است

دنبال کردن بازار داده ها توسط Nansen، OpenSea نزدیک به 52 میلیون دلار در حجم معاملات هفت روزه ثبت کرد. این رقم 2 برابر حجم معامله در سایر بازارهای اصلی از جمله MagicEden و X2Y2 است. بازار سولانا MagicEden حدود 10.4 میلیون دلار حجم داد و ستد را در مدت مشابه ثبت کرد و پس از آن X2Y2 با حجمی در حدود 9.8 میلیون دلار قرار گرفت.

حجم تجمعی بازارهای دیگر مانند LookRare، SudoSwap، Solanart، Joepegs، Element، Treasury و 0x کمتر از 8 میلیون دلار بود. حجم این پلتفرم‌ها روی هم تنها تقریباً 15.3 درصد از OpenSea را تشکیل می‌دهد.

خارج از حجم، OpenSea بیشترین تعداد کاربر را به ثبت رساند. طبق گفته نانسن، بازار اتریوم هفته گذشته 122920 نفر افزایش یافت و پس از آن MagicEden و X2Y2 به ترتیب با 98255 و 18391 کاربر هفتگی قرار گرفتند. بقیه بازاری که ردیابی شد کمتر از 4000 کاربر به دست آورد.

OpenSea برتر از MagicEden، X2Y2 در حجم 7D NFT، کاربران، و آمارهای بیشتر 1

آیا بازار نزولی NFT به پایان رسیده است؟

این آمار تسلط Opeasea را به عنوان بزرگترین و پرکاربردترین پلتفرم معاملاتی NFT تأیید می کند و اتریوم را به عنوان بلاک چین غالب برای توکن های غیرقابل تعویض قرار می دهد. با این حال، با کوچک‌نمایی به حجم بازار جهانی در چندین زنجیره، بازار توکن‌های غیرقابل تعویض همچنان مانند ارزهای دیجیتال در روند نزولی قرار دارد.

داده های CryptoSlam نشان می دهد که حجم بازار هفت روزه جهانی در تمام بلاک چین های NFT با 18.3 درصد کاهش به 82.5 میلیون دلار رسیده است. کل فروش اتریوم با 15 درصد کاهش به کمی بیش از 58 میلیون دلار رسیده است.

Solana با 30 درصد کاهش به 11.6 میلیون دلار رسیده است، در حالی که سومین بلاک چین بزرگ از نظر فروش NFT، ImmutableX، با حدود 6 درصد افزایش به 5.3 میلیون دلار رسیده است. بر اساس گزارش CryptoSlam، حجم در BNB Chain نیز بیش از 8 درصد افزایش یافت و به 1.4 میلیون دلار رسید.

OpenSea برتر از MagicEden، X2Y2 در حجم 7D NFT، کاربران و آمارهای بیشتر 2