منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OpenSea برای 500000 دلار توسط کلکسیونر NFT به دلیل سهل انگاری شکایت کرد

OpenSea برای 500000 دلار توسط کلکسیونر NFT به دلیل سهل انگاری شکایت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک گردآورنده توکن غیرقابل تعویض (NFT) به نام رابی اکر در حال اقدام قانونی علیه بازار OpenSea NFT به دلیل تعدادی از تخلفات ادعایی است، که یکی از آنها این است که او بیش از سه ماه از دسترسی به حساب خود در نتیجه تخلفات منع شده بود. طعمه یک طرح فیشینگ شدن

او گفت که هنگامی که NFT هایش در نتیجه یک کلاهبرداری فیشینگ از او گرفته شد، او بلافاصله وضعیت را به بازار NFT اطلاع داد.

با این حال، جمع کننده NFT ادعا می کند که او با مشکلات زیادی روبرو بوده است. Acres ادعا کرد که بیش از چهل و هشت ساعت طول کشید تا آنها واکنش نشان دهند، و تا آن زمان، دارایی های دزدیده شده قبلاً با قیمت قابل توجهی کاهش یافته فروخته شده بودند زیرا خریدار سرعت را بالاتر از ارزش قرار داده بود.

OpenSea کمی تهاجمی پاسخ می دهد

بازار معروف NFT نیز وارد عمل شد و حساب کاربری او را غیرفعال کرد تا از بروز هرگونه آسیب اضافی جلوگیری کند. با این وجود، جمع کننده NFT گفت که این پاسخی نیست که او به دنبال آن بوده است.

به گفته او، OpenSea دارایی های او را بیش از سه ماه به عنوان باج نگه داشته است، علیرغم اینکه بارها از آنها خواسته شده است که آزاد شوند. Acres همچنین ادعا می کند که برای اینکه OpenSea قفل حساب خود را باز کند، او موظف بود بیانیه ای ارائه دهد که در آن به خودش دروغ گفته است.

وی همچنین گفت: بازار باید پاسخگوی زیان هایی باشد که در دوره مورد نظر رخ داده است. هکتار مطمئن است که خساراتی که در نتیجه رفتار OpenSea ارزیابی شده است در مجموع 500000 دلار است.

این علاقه‌مند به NFT، که ادعا می‌کند یک سرمایه‌گذار فعال در جامعه Web3 است، گفت که فعالیت‌های OpenSea باعث شده است که وی متحمل ضرر مالی قابل توجهی شود.

این ممکن است نتیجه هدف یا ناتوانی بوده باشد. در نتیجه، او از مشاور حقوقی برای پیگیری اقدامات قانونی علیه بازار محبوب NFT کمک گرفته است.

OpenSea شاهد افزایش درآمد است

بر اساس آمارهای عمومی بلاک چین که در پلتفرم تحلیلی Dune قابل دسترسی است، OpenSea تا کنون بیش از 320 میلیون دلار معاملات NFT اتریوم را در ژانویه انجام داده است که به راحتی رکورد 283.5 میلیون دلاری دسامبر را پشت سر گذاشته است.

علاوه بر این، فروش OpenSea در دسامبر 2022 برای اولین بار از آوریل افزایش یافت و به بالاترین حد خود یعنی 254 میلیون دلار رسید که از مجموع 253 میلیون دلار در ماه قبل افزایش داشت.

افزایش پیوسته ارزش اتریوم احتمالاً یکی از عوامل مؤثر در اینجا است. طبق آمار ارائه شده توسط CoinGecko، قیمت اتریوم طی 30 روز گذشته 31 درصد افزایش یافته و به سطح فعلی 1605 دلار رسیده است.

با این حال، زمانی که به ETH تبدیل شد، رکورد فروش ژانویه OpenSea با حدود 228000 ETH به سختی از آمار دسامبر 227000 ETH فراتر رفت. در طول ماه نوامبر، OpenSea حدود 191000 ETH فروش از NFT های اتریوم را ثبت کرد.