منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Onedegree برای ارائه خدمات بیمه به صرافی Hkbitex

Onedegree برای ارائه خدمات بیمه به صرافی Hkbitex

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Onedegree بیمه Hkbitex را ارائه می دهد
  • Onedegree دارایی هایی به ارزش 100 میلیون دلار را پوشش خواهد داد
  • یکی از بنیانگذاران Hkbitex سرمایه گذاران نهادی در صرافی ارز دیجیتال می خواهد

اگرچه تجارت دارایی دیجیتال یکی از سودآورترین روش‌های کسب درآمد در بخش مالی است، اما با معایبی همراه است. معایب آن از هک گرفته تا کلاهبرداری و سایر فعالیت های غیرقانونی است که معامله گران ممکن است آنها را کاهش ندهند. به همین دلیل است که Onedegree، یک شرکت در هنگ کنگ، اعلام کرده است که دارایی های دیجیتال را برای کاربران در این کشور بیمه خواهد کرد. این حرکت به عنوان پیش نیاز مشارکت آن با یک صرافی ارز دیجیتال در کشور اعلام شد. با این کار، این شرکت امیدوار است که سرمایه گذاران بالقوه بتوانند برای ورود به بازار و کسب سود متقاعد شوند.

Onedegree دارایی های تا سقف 100 میلیون دلار را پوشش می دهد

هزاران شرکت بیمه هستند که این خدمات را در دارایی های مجازی در سراسر هنگ کنگ ارائه می کنند. پیشنهاد Onedegree عمدتاً معطوف به صرافی رمزنگاری Hkbitex است که دارایی‌های تا سقف 100 میلیون دلار را پوشش می‌دهد. ترکیب این دو سرمایه گذاری به پوشش خساراتی که مشتریان از طریق سرقت یا هک متحمل می شوند کمک می کند. در گزارشی که توسط پست صبح چین منتشر شد، Onedegree اولین شرکت بیمه ای خواهد بود که یک خط مشی تعهد شده برای دارایی های دیجیتال در سراسر آسیا ارائه می دهد. این اگرچه تنها چند شرکت در سراسر جهان این را ارائه می دهند.

این گزارش همچنین ادعا می کند که گفته می شود پوشش موجود برای هر تراکنش کمی کمتر از 1 میلیارد دلار است. در بیانیه‌ای توسط افسر ریسک این شرکت، بکی تام، شرکت آماده ارائه خدمات به شرکت‌هایی است که قصد خرید آن‌ها را دارند. با این حال، وی خاطرنشان کرد که تعداد شرکت های واجد شرایط بسیار کم خواهد بود. این بدان معنی است که Onedegree می خواهد برنامه مدیریت ریسک خود را برای شرکت های بیشتری در همه بخش ها باز کند.

یکی از بنیانگذاران Hkbitex سرمایه گذاران نهادی در بخش کریپتو می خواهد

پس از اعلام این خبر، گفته شد که بیت کوین روند صعودی را طی کرده است و دارایی دیجیتال در این فرآیند به بالاترین حد خود رسیده است. با عملکرد آن و سایر دارایی ها، ارزش کل بخش کریپتو به 3 میلیارد دلار رسیده است. در این اطلاعیه همچنین آمده است که هر دو شرکت امیدوارند با این پیشنهاد چشمگیر، سرمایه گذاران نهادی را اغوا کنند.

به گفته کن لو، یکی از بنیانگذاران Hkbitex، بخش کریپتو در هنگ کنگ به خوبی پیش می رود اما نیاز به مشارکت کامل سرمایه گذاران نهادی دارد. هک کریپتو و کلاهبرداری چند مورد از مشکلاتی است که همچنان بخش کریپتو در سراسر جهان را آزار می دهد. به گفته رئیس شعبه Aon در آسیا، کاربران صرافی‌ها به دنبال راه‌هایی برای کاهش ریسک تجارت در این بخش بوده‌اند و دریافت بیمه باید شروع خوبی باشد.

قبل از این همکاری، چندین صرافی ارز دیجیتال وجود داشته است که با شرکت های بیمه همکاری کرده اند. سال گذشته، بیمه کالاگان قرارداد مشارکتی برای ارائه بیمه به دارایی‌های موجود در بورس بلاک چین جبل الطارق امضا کرد. قبل از آن، صرافی رمزارز Bitgo و بیمه Lloyd بودند که قرارداد بیمه امضا کردند.