منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Old Fashion Research یک پروژه ارز دیجیتال جاه طلبانه در آمریکای لاتین ایجاد می کند

Old Fashion Research یک پروژه ارز دیجیتال جاه طلبانه در آمریکای لاتین ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً شرکت Old Fashion Research وابسته به صرافی ارز دیجیتال Binance در مورد راه اندازی صندوق رمزنگاری خود صحبت کرده است. این پیشرفت‌های بازار در طول فاجعه ارزهای دیجیتال اتفاق می‌افتد، جایی که بسیاری از توکن‌ها، از جمله بیت‌کوین، حدود 10 درصد از ارزش خود را در هفته‌های اخیر از دست داده‌اند.

بر اساس گزارش ها، این شرکت مبتنی بر فناوری بلاک چین حدود 100،000،000 دلار در پروژه های جدید خود سرمایه گذاری خواهد کرد و راه اندازی خود را در آمریکای لاتین هدف قرار داده است. اما تحقیقات مد قدیمی، معاملات صعودی را که در سراسر صنعت کریپتو طنین انداز شده است، رد نمی کند.

صندوق رمزنگاری اختصاص داده شده به آمریکای لاتین

تحقیق مد قدیمی

اگرچه معاملات کریپتو با کاهش ارزش توکن‌های اصلی خود مواجه است، اما این امر مرتبط‌ترین شرکت‌ها را از ایجاد وجوه جدید محدود نمی‌کند. اخیراً شرکت خروجی از Binance Exchange، Old Fashion Research، روی پروژه جدیدی در آمریکای لاتین برای تقویت بازار در سراسر قلمرو شرط بندی کرده است.

به گفته مدیر این شرکت، هدف آن تسهیل تجارت کریپتو در این قاره است. OFR به دنبال تسریع این پذیرش گسترده توسط بیت کوین یا توکن های دیگر است. OFR برای تحقق این رویا دانش را با سایر شرکت ها به اشتراک می گذارد.

Old Fashion Research در حال توسعه یک صندوق رمزنگاری عظیم است که شامل این شرکت برای تجزیه و تحلیل شبکه های بلاک چین به نام Nansen و Exchange MEXC است. هدف OFR جمع آوری 100,000,000 دلار در پروژه ای است که تاکنون نامشخص بوده است.

Old Fashion Research همه چیز را به بازار ارزهای دیجیتال می دهد

تحقیق مد قدیمی

مدیر شرکت OFR اذعان می کند که تجارت کریپتو در مرحله نامتعادلی است که بیت کوین به سختی با 30000 دلار معامله می شود. با این حال، این خط نزولی برای شرکت سرمایه گذاری بلاک چین دلسرد کننده نیست، بلکه آنها را تشویق می کند تا با پیشرفت های خود پیش بروند.

اما OFR به تنهایی در این نبرد شرکت نخواهد کرد زیرا چندین شرکت بزرگ در این پروژه مشارکت خواهند داشت. بر اساس گزارش‌ها، شرکت‌های درون جامعه خطرات و هر چیزی را که در طول پروژه کریپتو رخ می‌دهد به اشتراک می‌گذارند.

ژانگ لینگ، برجسته‌ترین شریک در Old Fashion Research، معتقد است که تجارت کریپتو در افراد و فناوری‌هایی که در آن ارائه می‌شود در حال تکامل است. ژانگ تأیید می کند که کل طرح مجازی به دلیل اینکه طرفداران تشخیص داده اند که این امر غالب است، رشد کرده است.

از جنبه ای دیگر، بازار ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین در سال های اخیر پس از حضور چندین شرکت آمریکایی یا ملی در این قلمرو افزایش یافته است. آرژانتین، برزیل، کلمبیا و ونزوئلا کشورهایی در لاتام هستند که بیشترین تأثیر را روی رمزارزها ایجاد کرده اند تا بتوانند نقطه کانونی OFR باشند. یکی از شرکای بزرگ OFR، شین جیانگ، نشان می دهد که به دلیل رقابت پذیری پایین در بازار، زمان مناسبی برای ایجاد یک صندوق معاملات ارز دیجیتال است.