منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Okcoin از افتتاح دفتر جدید میامی خبر می دهد

Okcoin از افتتاح دفتر جدید میامی خبر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شرکت ارزهای رمزنگاری شده Okcoin دارای هفت مکان در سراسر جهان است و به دنبال گسترش فعالیت های خود در میامی است.
• پلتفرم رمزنگاری اولین کسی است که MiamiCoin را برای شرکت ها و سرمایه گذاران مستقل معامله می کند.

یکی از مشهورترین صرافی های رمز ارز جهان ، Okcoin ، اعلام کرد که دفتر جدیدی در میامی فلوریدا افتتاح می کند. پلت فرم رمزنگاری به دنبال حمایت از جامعه سرمایه گذاری در شهر است و از رونق رمزنگاری در این منطقه استفاده خواهد کرد. شرکت رمزنگاری توسط ShellHacks پشتیبانی می شود ، که هر ساله بزرگترین هک هاتن ها را در فلوریدا سازماندهی می کند.

Okcoin می خواهد کارکنان خود را – که از سال گذشته افزایش یافته است – در بیش از 100 موقعیت مختلف استخدام کند و برنامه های کارآموزی را برای شرکت کنندگان از راه دور در میامی ایجاد کند. این مقر شهری جدید در فلوریدا همچنین نقطه نزدیکی برای مشتریان آمریکای لاتین است که از خدمات لذت می برند.

این شهر جادویی مشتاق شرکت معروف رمزنگاری جهان است. فرانسیس سوارز ، شهردار میامی ، می خواهد با شرکت رمزنگاری همکاری کند تا به برنامه های مالی جدیدی برسد. با این دفتر جدید ، میامی ادعای خود را به عنوان یک شهر بالقوه برای بازار مجازی افزایش می دهد.

اوک کوین با انتظارات زیادی وارد میامی می شود

اوک کوین

مدیرعامل Okcoin Hong Fang توضیح می دهد که این دفتر مرکزی جدید در میامی بخشی از توسعه استراتژیک است که پذیرش رمزنگاری را افزایش می دهد. هدف این شرکت دستیابی به شهروندان آمریکای لاتین و سرمایه گذاران در میامی است.

نیش همچنین می گوید که کارکنانش از پیوستن به بزرگترین جامعه رمزنگاری در ایالات متحده خوشحال هستند و مشتاقانه منتظر حمایت از آنها است. به نظر می رسد که شرکت رمزنگاری به دنبال ایجاد رویدادهای فناوری جدید ، سرمایه گذاری ، استودیو برای علاقه مندان تازه کار و بسیاری از چیزها در میامی است.

برای نشان دادن میزان پایبندی Okcoin به جامعه رمزنگاری میامی ، این شرکت به عنوان حامی Hackathon 2021 ثبت نام کرده است. SheckHacks Hackathon امسال قصد دارد از 24 تا 26 سپتامبر در شهر زیبای فلوریدا افتتاح شود. این رویداد بیش از هزار توسعه دهنده برنامه و شرکت های مختلف رمزنگاری را که به دنبال جذب آنها هستند گرد هم می آورد.

شرکت رمزنگاری با چالش های ShellHacks که بر شبکه BTC شبکه Lightning متمرکز است ، از رویداد حمایت می کند. شرکت کنندگان در جایگاه اول 1000 دلار بیت کوین و کارآموزی در دفتر جدید میامی در سال 2022 برنده خواهند شد.

آیا پلتفرم ارز رمزنگاری شده قابل اعتماد است؟

Okcoin در بازار رمزنگاری موج می زند زیرا اولین و تنها پلتفرم با رمزنگاری “MiamiCoin” است. پلتفرم رمزنگاری از امروز تجارت MiamiCoin را از طریق وب سایت رسمی و برنامه تلفن همراه خود باز می کند.

صرافی OkCoin در 7 مکان در سراسر جهان دفاتر دارد که شامل سنگاپور ، هنگ کنگ ، کره ، ژاپن ، مالت و اخیراً میامی است. علاوه بر این ، این پایگاه در سان فرانسیسکو قرار دارد که از پروژه های جدید در آمریکای شمالی پشتیبانی می کند.