منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NiceHash اولین سرویس تبادل نیروی هش‌پاور استخراج انفرادی را راه‌اندازی کرد تا به ماینرهای کریپتو کمک کند.

NiceHash اولین سرویس تبادل نیروی هش‌پاور استخراج انفرادی را راه‌اندازی کرد تا به ماینرهای کریپتو کمک کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلت فرم استخراج ارزهای دیجیتال NiceHash اولین محصول صرافی هش استخراج ارز دیجیتال را راه اندازی کرده است که در آن ماینرهای انفرادی می توانند نیروی کامپیوتری ماینرهای دیگر را برای استخراج ارزهای رمزپایه PoW اجاره کنند تا سودآوری کاهش یافته ماینینگ را افزایش دهند.، از آنجایی که زمستان کریپتو و افزایش هزینه های انرژی صنعت را تحت فشار قرار می دهد.

«Catch The Block» جدید NiceHash اولین سرویس موجود است که به ماینرها امکان می‌دهد «بسته‌های استخراج انفرادی» را خریداری کنند، جایی که می‌توانند از قدرت محاسباتی استخراج‌کننده‌های رمزنگاری دیگر (قدرت هش) برای استخراج اثبات کار (POW) خود اجاره کرده و استفاده کنند. ارزهای رمزنگاری شده

به عنوان یک شکل کاملاً جدید استخراج انفرادی، سرویس جدید NiceHash مبتنی بر مفهومی از نوع بسته است، که در آن استخراج‌کنندگان انفرادی می‌توانند قدرت هش سایر ماینرها را برای مدت زمان معینی (با خرید «بلیت») اجاره کنند تا سعی کنند سکه‌ها و «ماینینگ» را انجام دهند. اعتبار یک بلوک اگر این کار را انجام دهند، پاداش بلاک را دریافت می کنند (یعنی 6.25 بیت کوین = 120000 دلار).

سرویس جدید NiceHash یک رویکرد دو جانبه برای تلاش برای افزایش سودآوری استخراج در سراسر صنعت، با توجه به کاهش سطح سودآوری استخراج کریپتو است.; ماینرهای انفرادی می‌توانند از ریگ‌های ماینرهای دیگر برای استخراج سکه استفاده کنند (بدون استفاده و هزینه نیروی رایانه خودشان)، و ماینرهای باتجربه با ریگ‌های بزرگ، مبلغی را از طریق بلیط‌های خریداری‌شده دریافت می‌کنند تا هزینه‌های انرژی خود را سوبسید بدهند و بیشتر از آنچه که می‌کنند درآمد کسب کنند. استخراج به تنهایی

ادغام ETH و کاهش شدید قیمت سکه در بازار کریپتو (همچنین به عنوان زمستان کریپتو شناخته می شود) باعث شده است که سودآوری استخراج روزانه GPU به طور کامل از بین برود.

کمتر از یک سوم قدرت هش ETH ها پس از The Merge به زنجیره های PoW مهاجرت کردند. یک تخمین زده شده 5 میلیارد دلار ارزش سخت‌افزار ماینینگ با این تغییر جابه‌جا شد و استخراج‌کنندگان ETH را مجبور کرد به دنبال فرصت‌های جدیدی برای استخراج کوین در سایر زنجیره‌های PoW کم‌سود باشند. استخراج‌کنندگان خارج از محل کار ETH با استفاده از GPU به سایر شبکه‌های کوین PoW مانند Ravencoin (RVN)، Flux (FLUX) و Ethereum Classic (ETC) یا به استخراج ASIC روی بیت‌کوین (BTC)، Dogecoin (DOGE) رفته‌اند. ، لایت کوین (LTC).

با تقاضای بیش از حد جدید برای استخراج سکه های جایگزین، مشکلات سکه های جدید افزایش یافته است که باعث بازده کمتر شده و پاداش را بین ماینرهای بیشتری تقسیم می کند. همچنین، با افزایش قیمت انرژی در سراسر جهان (تا 70 درصد در بخش‌هایی از جهان)، ماینرهای کریپتو متوجه می‌شوند که هزینه اجرای سخت‌افزار GPU آنها بیشتر از پاداش است زیرا احتمال و سودآوری در حال حاضر بسیار پایین است. با سیل نرخ هش از ETH که پاداش‌های موجود برای استخراج‌کنندگان در زنجیره‌های PoW را از بین می‌برد، بسیاری از ماینرهای کریپتو مجبور به تسلیم شدن و کنار گذاشتن دکل‌های استخراج گران قیمت خود در میان رقابت برای کسب سود می‌شوند.

هدف محصول جدید NiceHash Catch The Block به عنوان اولین مفهوم استخراج انفرادی در نوع خود، رفع فوری مشکل سودآوری استخراج کریپتو است. بیت کوینی که توسط ماینر انفرادی برای خرید بسته ماینینگ پرداخت می‌شود، به ماینر دیگری که قدرت هش را ارائه می‌کند، می‌رود، که به پرداخت یارانه به هزینه‌های برق ماینر دیگر در حین استخراج سکه‌های جدید کمک می‌کند.

به همین ترتیب، Catch the Block برای ماینرهای انفرادی سود ایجاد می کند که معمولاً ممکن است قادر به انجام آن نباشند. اگر ماینرهای انفرادی در حال حاضر سعی می کنند خود را با تجهیزات خود ماین کنند، هزینه سخت افزار آنها اغلب در حال حاضر بسیار بیشتر از پاداش است، زیرا احتمال آن بسیار کم است.

چگونه کار می کند

یک ماینر انفرادی یک بسته ماینینگ انفرادی (یک بلیط) خریداری می کند و سپس منتظر می ماند تا از طریق اجاره قدرت هش سایر ماینرها، ببیند آیا آنها با موفقیت یک بلوک از ارزهای دیجیتال استخراج کرده اند یا خیر. اگر این کار را انجام دهند، پاداش بلوک را دریافت خواهند کرد.

3 نوع بسته بندی مختلف در دسترس خواهد بود که برنز، نقره و طلا هستند.

هر یک از این بسته ها دارای 3 اندازه (سطح قیمت) است که استخراج کنندگان انفرادی می توانند انتخاب کنند – و مدت زمان و احتمال هر کدام کمی متفاوت است و از 1 ساعت تا 4 ساعت متغیر است. ماینرهای انفرادی می توانند روی هر بسته کلیک کنند و ببینند چه سکه استخراج می شود و همچنین قیمت بسته، احتمال (شانس) و پاداش تخمینی.

همانطور که وجود دارد، NiceHash به تنها ارائه دهنده استخراج رمزنگاری در سطح جهان تبدیل شده است که این فرآیند استخراج انفرادی را ارائه می دهد. آنها امیدوارند که از ماینرهای رمزنگاری روزمره حمایت کنند و به دلیل کاهش حاشیه سود، از تصمیم آنها برای ترک کامل صنعت ماینینگ جلوگیری کنند.

Martin Škorjanc، مدیر عامل NiceHash در مورد راه اندازی این سرویس جدید گفت:

“NiceHash از روز اول همیشه در مورد حمایت از “پسر کوچک” بوده است. ما چشم انداز آسان کردن و در دسترس قرار دادن ارزهای دیجیتال را برای همه و مهمتر از همه برای حمایت از جامعه ماینینگ ارزش قائل هستیم. صحنه، و بسیاری از شرکت‌هایی که امروزه بزرگ‌تر از ما هستند، از موفقیت مدل NiceHash برای آوردن ماینینگ به افراد روزمره رشد کردند. بسیاری از مردم از استخراج با پردازنده‌های گرافیکی خود امرار معاش می‌کردند، و سپس اتریوم تصمیم گرفت این درآمد را یک شبه برای میلیون‌ها ماینر قطع کند. وقتی چالش‌هایی مانند این پیش می‌آیند، می‌خواهیم تا جایی که می‌توانیم جایگزین‌های زیادی برای استخراج‌کنندگان ارائه کنیم، و Catch the Block دقیقاً همین است، به هر کسی فرصت پیدا کردن یک بلوک و دریافت پاداش را می‌دهد، و شروع کار بسیار آسان است. تمام بسته‌های پرداختی بیت‌کوین مستقیماً به ماینرهای طرف مقابل می‌رسند و به نفع خریداران و فروشندگان قدرت هش هستند.

درباره NiceHash

NiceHash یکی از بزرگترین پلتفرم های استخراج ارزهای دیجیتال در جهان است. 1 میلیون ماینر رمزنگاری به طور فعال هر روز از NiceHash از بیش از 190 کشور استفاده می کنند و NiceHash را به بزرگترین بازار قدرت هش استخراج رمزنگاری در جهان تبدیل می کند.

اخیراً NiceHash اولین شرکتی بود که کارت های گرافیک LHR انویدیا را به طور کامل برای استخراج کنندگان کریپتو باز کرد تا استخراج کنندگان کریپتو در سراسر جهان بتوانند سرعت استخراج و سود حاصل از استخراج کریپتو را افزایش دهند.