منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT های خانه سلطنتی در صد و پنجاهمین سالگرد اتحاد ایتالیا کاهش می یابد

NFT های خانه سلطنتی در صد و پنجاهمین سالگرد اتحاد ایتالیا کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • پروژه NFTهای سلطنتی اخیر بر اساس خانه ساووی ایتالیا در صد و پنجاهمین سالگرد اتحاد ایتالیا در انتظار عرضه در بازار است.
  • NFT ها داستانی از تلاش های قهرمانانه خاندان سلطنتی در کمک به بسیاری در سراسر جهان را روایت خواهند کرد.

اخیرا، یی ژو، کارگردان فیلم هنری، درباره NFT های سلطنتی آینده خود صحبت کرد که آخرین خانواده سلطنتی سلطنتی ایتالیا، خانه ساووی را به نمایش می گذارد. این کارت‌های NFT اولین NFT‌های سلطنتی در بازار خواهند بود که آخرین ملکه ایتالیا، ماری خوزه را به نمایش می‌گذارند.

در طول این مصاحبه، او تعهد خود را به خانواده سلطنتی ایتالیا که به جمهوری متحد ایتالیا کمک کردند، ابراز کرد. او با شاهزاده غیر سلطنتی ونیز امانوئل دی سیلویو کار کرد تا پروژه را به موفقیت برساند.

خانه ساووی 150 سال پیش با کمک سه نام برجسته دیگر، از جمله فعال مشهور جوزپه مازینی، نقش مهمی در اتحاد ایتالیا ایفا کرد. ملکه ماری خوزه همچنین به دلیل مشارکت فزاینده خود در جامعه جهانی در طول جنگ جهانی دوم شناخته شده است. علاوه بر این، او به صلیب سرخ لیبی کمک کرد و کارتی برای کمک به موسولینی، دیکتاتور ایتالیا بازی کرد.

اندکی پس از به دست گرفتن قدرت، ملکه مجبور شد سلطنت را لغو کند و جمهوری ایتالیا را معرفی کند. NFTهای سلطنتی در طول 150 سالگرد اتحاد ایتالیا در 17 مارس عرضه خواهند شد.

NFT های سلطنتی در متاورز ژو حضور خواهند داشت

خانم، یی ژو نامی شناخته شده در صنعت سینما است، از جمله مشارکت او در کارهای مالی و بشردوستانه مهم. او یک مدل، یک هنرمند، یک کارگردان است که به چند مورد اشاره می کند. قدم او برای ایجاد NFT های سلطنتی و متاورس مبتنی بر همین مفهوم، راه او برای ادای احترام به خانواده های سلطنتی شناخته شده در گذشته است.

او برای مدت طولانی در ایتالیا بوده و با تاریخ این کشور به خوبی آشنا شده است. او اشاره کرد که دوستی طولانی او با شاهزاده ونیز الهام بخش هنر او است. علاوه بر این، او معتقد است که توکن های غیر قابل تعویض آینده آینده صنعت هنر هستند.

ماموریت او ارائه کارت های NFT انحصاری و در عین حال بازسازی فضاهای قابل توجه مرتبط با شخصیت ها است. با این حال، این پروژه پایانی برای سرمایه گذاری او در NFT نخواهد بود، زیرا او قصد دارد کارهای آینده خود را در متاورس خود بگنجاند. علاوه بر این، او اضافه کرد که متاورس او یک جهان رو به رشد خواهد بود که کاوش گسترده در دنیای هنر را تشویق می کند.

کمک NFT به صنعت هنر

در حالی که NFT های سلطنتی یی ژو بسیار متفاوت هستند، آنها اولین NFT هایی نیستند که وارد صنعت هنر می شوند. این توکن ها صنعت هنر را به عنوان یک کالای پرسودتر تغییر شکل می دهند و امنیت و کمبود را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها گام بعدی معرفی موقعیت های دنیای واقعی در فضای دارایی های دیجیتال هستند.

تاکنون، پلتفرم‌های بلاک چین بیشتری در حال استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض برای بهبود تجربه کاربر هستند. بازی‌های بلاک چین شناخته‌شده مانند Axie Infinity، توکن‌های ERC-721 را به عنوان دارایی‌های قابل معامله از لوت‌های درون بازی ارائه می‌کنند.

همانطور که وجود دارد، NFTها نزدیکترین رویکرد برای دستیابی به نشانه گذاری بازارهای سنتی هستند. آنها همچنین آینده ای قوی برای اقتصاد جهانی خواهند بود که از ویژگی های بلاک چین و عرضه محدود استفاده می کنند. از این رو، ارزش بسیاری از دارایی ها را در سراسر جهان معرفی می کند.