منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT های ارباب حلقه ها به زودی بازار Web3 را متمایز خواهند کرد

NFT های ارباب حلقه ها به زودی بازار Web3 را متمایز خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز، برادران وارنر و پیشگام بلاک چین محتوا، الویو، راه اندازی WB Movieverse را با ارباب حلقه ها اعلام کردند. طرفداران «همراهان حلقه» می‌توانند نسخه‌های محدود نسخه‌های چند رسانه‌ای غیرقابل تعویض (NFT) رمان فانتزی حماسی را خریداری کنند.

نسخه توسعه یافته “همراهی حلقه” به عنوان یک تجربه فیلم Web3 طراحی شده است. The Lord of the Rings twist در دو نسخه جداگانه در web3.wb.com در روز جمعه، 21 اکتبر منتشر خواهد شد. این اولین بار است که یک استودیو بزرگ فیلمی را با استفاده از NFT منتشر می کند، شناسه های منحصر به فرد که مالکیت دارایی دیجیتال را تایید می کند.

ارباب حلقه ها نسخه محدود NFT را منتشر می کند

فیلم The Lord of the Rings Web3 یک رویکرد ابتکاری جدید برای طرفداران برای تعامل با فیلم است که دارای دو گزینه تجربه منوی پویا است: نسخه اسرارآمیز و نسخه حماسی. هر دو فرمت به صاحبان این امکان را می دهند که برش گسترده فیلم را در 4K UHD مشاهده کنند.

NFT های ارباب حلقه ها به زودی بازار Web3 را جلال خواهند داد 1
منبع: برادران وارنر

علاوه بر این، طرفداران به نزدیک به هشت ساعت ویژگی‌های جایزه، گالری‌های تصاویر، نکات مخفی واقعیت افزوده و منوهای مسیریابی موضوعی بر اساس به یاد ماندنی‌ترین مکان‌های فیلم دسترسی دارند. علاوه بر این، این طرفداران می توانند تجربه خود را داشته باشند و آن را در یک بازار اجتماعی معامله کنند.

WB و Eluvio 999 نسخه ارباب حلقه‌ها را با قیمت 100 دلار و 10000 نسخه Mystery Edition به قیمت 30 دلار تولید می‌کنند. هر دوی اینها به خریداران اجازه می‌دهد تا نسخه توسعه‌یافته فیلم (3 ساعت و 48 دقیقه) را با کیفیت 4K UHD مشاهده کنند.

نسخه اپیک دارای منوهای ناوبری و هنرهای کلیدی برای سه مکان فیلم است: شایر، ریوندل، و معادن موریا. نسخه اسرارآمیز مجموعه ای تصادفی از آنها را ارائه می دهد. Epic Edition دارای گالری های تصاویر اضافی است که در نسخه Mystery گنجانده نشده است.

طرفداران ارباب حلقه‌ها اکنون می‌توانند یک تجربه رسانه‌ای حماسی را به دست آورند، شرکت کنند و در آن تجارت کنند که بدون شک آنها را شگفت‌زده و خوشحال می‌کند. […] این واقعاً برای مخاطبان انبوه مصرف کننده طراحی شده است، نه فقط علاقه مندان به Web3، به همین دلیل است که باید، و دارد، احساس بسیار قابل توجه و جذابی داشته باشد. در همان زمان، Warner Bros. Home Entertainment با نشان دادن پتانسیل Web3، نوار جدیدی را برای نوآوری در توزیع فیلم های خانگی ایجاد می کند.

میشل مانسون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Eluvio گفت

در اینجا تصویری از گالری تصاویر ریوندل همراه با نسخه‌های ویژه NFT “The Fellowship of the Ring” آمده است:

NFT های ارباب حلقه ها به زودی بازار Web3 را زینت خواهند داد 2
منبع: برادران وارنر

«یاران حلقه» که در سال 2001 به نمایش درآمد، توسط شل به عنوان یک فیلم «همیشه سبز» با طرفداران پرشور توصیف شد. کاهش NFT فیلم همزمان با انتشار مجموعه “ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت” توسط آمازون در Prime Video است.

نحوه مشارکت در تجربه

علاوه بر این، “ارباب حلقه ها: یاران حلقه” در حال حاضر در HBO Max (در هر دو نسخه استاندارد و توسعه یافته) در دسترس است. پس چرا کسی می خواهد NFT بخرد؟

هر دو نهاد از آن به عنوان یک تجربه منحصر به فرد دفاع می کنند. همانطور که گفته شد، WB و Eluvio در حال تولید “The Fellowship of the Ring: Lord of the Rings” (نسخه توسعه یافته) Web3 Movie Experience به عنوان یک “تجربه فیلم زنده” در مقابل یک کپی صرف از فیلم هستند. با گذشت زمان، برادران وارنر می‌توانند محتوا را برای هر NFT تنظیم کنند و آن را به تجربه‌ای شبیه به بازی تبدیل کنند.

برای به دست آوردن NFT، مشتریان باید یک کیف پول رسانه ای Eluvio بسازند که مانند یک گاوصندوق دیجیتال عمل می کند و مصرف کنندگان را قادر می سازد محتوا را مشاهده و خریداری کنند. توکن‌های غیرقابل تعویض «Fellowship of the Ring» را می‌توان با استفاده از کارت‌های اعتباری یا کیف پول‌های ارز دیجیتال خریداری کرد.

بلاک چین محتوای Eluvio همچنین به دلیل نحوه سازماندهی رسانه ها، به کارگیری فناوری بلاک چین و امکان مالکیت محتوای درون زنجیره ای، یک پیشرفت کارآمد با ردپای کربن است. Eluvio Content Blockchain با استفاده از یک پروتکل ترکیبی انقلابی و به موقع، کپی فایل های دیجیتالی ایجاد نمی کند.

NFT های ارباب حلقه ها به زودی بازار Web3 را تحسین خواهند کرد
منبع: برادران وارنر

علاوه بر این، Eluvio نیازهای ذخیره سازی و مصرف شبکه را در مقایسه با سیستم های پخش معمولی و پخش ویدئو به حداقل می رساند. همچنین از اجماع «اثبات اقتدار» سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند که از مصرف بیش از حد انرژی بلاک چین‌های «اثبات اثبات کار» جلوگیری می‌کند.