منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT: نوجوان آثار هنری را به قیمت 50 میلیون دلار می فروشد

NFT: نوجوان آثار هنری را به قیمت 50 میلیون دلار می فروشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

NFTها هنوز هم ادعاهای خود را به عنوان یکی از پرتقاضاترین ها در بازار مطرح می کنند. علیرغم کاهش بازار، بازرگانان در این بخش همچنان مشغول خرید آثار هنری هستند. در به روز رسانی اخیر، یک نوجوان 19 ساله آثار هنری جدید خود را به قیمت 50 میلیون دلار فروخته است. نوجوان مورد بحث، ویکتور لانگلویس، پس از تکمیل فروش یک NFT به ارزش 2 میلیون دلار در سال گذشته، قبلاً در اخبار بوده است. NFT مذکور مقدمه ای بر زندگی هنرمندان بود.

او یک NFT را به قیمت 20 میلیون دلار در 24 ساعت فروخت

توکن‌های غیرقابل تعویض، توکن‌های منحصربه‌فردی هستند که نشان‌دهنده یک قطعه فیزیکی کمیاب هستند و می‌توانند هر چیزی از آثار هنری گرفته تا ویدیوها باشند. از اولین فروش خود در سال گذشته، این هنرمند نوجوان موفق‌تر در فروش NFT‌ها بوده است. چند ماه پیش، او یک قطعه کمیاب NFT را به قیمت 20 میلیون دلار تنها یک روز پس از ثبت آن در فهرست فروخت.

این فروش سومین فروش بالاتری است که تا به حال در تاریخ بازاری که در آن فروخته شده است، ثبت شده است. طبق اظهارات این هنرمند در آن زمان، او انتظار نداشت که چنین مبلغ بالایی را در فروش ثبت کند. او همچنین قول داد که بودجه بیشتری را برای خلق آثار هنری خود سرمایه گذاری کند. او به شوخی گفت که اکنون رویای این را دارد که به جز نقاشی کردن هیچ کاری با زمانش انجام ندهد.

این مجموعه در مورد مبارزات زندگی او صحبت می کرد

مجموعه مذکور مشروح مصیبت زندگی او را که به دلیل سوء استفاده مداوم برای زندگی با پدربزرگ و مادربزرگش خانه را ترک کرد، شرح داد. از بخت بد او، او در پدربزرگ و مادربزرگش به همین سرنوشت دچار شد. طبق مصاحبه‌ای که سال گذشته انجام داد، ویکتور گفت که فکر می‌کرد محیطی بهبودیافته است، اما همه چیز همان‌طور بود که او آن را در خانه رها کرد. او همچنین به مبارزات خود با تبدیل شدن به عنوان یک تراجنسیتی و اظهاراتی که پدربزرگ و مادربزرگش زمانی که او زمانی را به هنر می گذراند می گفتند، اشاره کرد.

مادربزرگ او اغلب از هنر او انتقاد می کرد زیرا می خواست او به غیر از هنر به حرفه دیگری بپردازد. با این حال، او ثابت کرده است که بیش از 50 میلیون دلار جمع آوری کرده است. او همچنین اشاره کرد که بیشتر کارهای هنری او با دستگاه تلفن همراهش انجام شده است زیرا به تجهیزات ضروری مورد نیاز برای طراحی دسترسی نداشته است.