منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT داوینچی در صرافی Binance به حراج گذاشته می شود

NFT داوینچی در صرافی Binance به حراج گذاشته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • نقاشی داوینچی با عنوان NFT در Binance به حراج گذاشته می شود.
  • موزه ارمیتاژ دولتی با Binance حراج آثار داوینچی را انجام می دهد.
  • بایننس به صورت استراتژیک سعی در افزایش حجم معاملات در بازار NFT خود دارد.

پس از راه اندازی موفقیت آمیز بازار NFT ، صرافی Binance با موزه هرمیتاژ ایالت همکاری کرده است تا آثار لئوناردو داوینچی ، وینسنت ون گوگ ، کلود مونه و دیگر را به حراج بگذارد.

Binance با همکاری موزه قطعات موجود در مجموعه حراج Premium NFT را در Binance NFT Marketplace از 2021-08-31 تا 2021-09-07 به حراج می گذارند.

مزایده برتر NFT با عنوان “نشان شما در هرمیتاژ نگهداری می شود” است که شامل پنج NFT است ، هنرهای دیجیتالی عبارتند از “مدونا و کودک” اثر لئوناردو داوینچی ، “جودیت” توسط جورجیون ، “یاس بنفش” توسط وینسنت. ون گوگ ، “ترکیب VI” توسط واسلی کاندینسکی ، و “گوشه باغ در مونتگرون” از کلود مونه.

طبق بیانیه مطبوعاتی بایننس ، هر اثر هنری دیجیتالی دارای دو نسخه NFT است: یکی از آنها در موزه هرمیتاژ دولتی ذخیره می شود و دومی در حراجی در بازار Binance NFT به فروش می رسد. هر نسخه دیجیتال شخصاً توسط میخائیل پیوتروفسکی ، مدیر کل ارمیتاژ دولتی امضا شده است.

پاداش انحصاری برای داوینچی ، دیگر کلکسیونرهای NFT

5 کاربر که با موفقیت NFT را از حراج ها خریداری می کنند ، یک فیلم NFT اختصاصی دریافت می کنند. در این ویدئو میخائیل پیوترفسکی ، مدیر کل موزه دولتی هرمیتاژ نمایش داده می شود و نشان می دهد که چگونه وی نسخه های آثار هنری را با امضای آنها و زمان دقیق هر امضا نشان می دهد.

هر یک از آثار هنری با قیمت 10.000 Binance USD (BUSD) ، تقریباً 10،000 دلار شروع به حراج می کند. مدیر موزه نسخه را پس از حراج موفق تایید می کند.

مشارکت Binance با موزه هرمیتاژ دولتی ، راهبردی برای افزایش حجم معاملات؟

به نظر می رسد مشارکت با موزه دولتی هرمیتاژ یک استراتژی از سوی صرافی برای افزایش حجم معاملات در بازار NFT آن است.

از زمان راه اندازی بازار Binance NFT در ماه ژوئن ، حجم معاملات پایین بوده است. Binance هفته ها قبل فاش کرد که از زمان راه اندازی بازار NFT خود ، 25 میلیون دلار آمریکا در فروش داشته است ، در حالی که از 400 سازنده در سراسر جهان استفاده می کرده است.

با این حال ، OpenSea ، بازار رقابتی NFT در 24 ساعت از 250 میلیون دلار عبور کرد زیرا حجم معاملات هفتگی آن به بیش از 1 میلیارد دلار رسید.

به دنبال این همکاری Binance با موزه است.

پیش بینی می شد که مبادله زمانی که بازار NFT خود را راه اندازی می کند ، یک پلتفرم برای عمیق تر شدن جنب و جوش NFT و بزرگتر شدن بازار NFT باشد و به عنوان اولین شرکت مبادله رمز ارز در سطح جهانی با بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان شناخته شود.