منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • NFT با الهام از ایلان ماسک در وب سایتی با بیش از 10 هزار مجموعه کلکسیونی شروع به کار کرد

NFT با الهام از ایلان ماسک در وب سایتی با بیش از 10 هزار مجموعه کلکسیونی شروع به کار کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• حراج NFT امروز با SHIB، DOGE، و KISHU پرداخت های محدودی را می پذیرد.
• ایلان ماسک در مورد حراج مجازی با الهام از تصویر خود صحبتی نکرده است.

بازار توکن های غیرقابل تعویض روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و با ارائه مجموعه جدید NFT بر اساس ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، این امر حتی بیشتر شده است. ماسک که نقش کلیدی برای رشد برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دوج کوین و شیبا اینو داشته است، اکنون تصویر قطعات غیرقابل تعویض تحت نام «سگ های ایلان» است.

طبق اعلامیه های مجموعه غیر قابل تعویض، این حراج 10000 قطعه به اضافه ارائه 100 NFT ویژه را ضرب می کند.

ایلان ماسک NFT: حراجی که نباید از دست داد

NFT

از ساعات اولیه روز سه‌شنبه، 26 اکتبر، اطلاعات مربوط به مجموعه NFT ایلان ماسک، به نام «سگ‌های ایلان» منتشر شد. وب سایتی که این حراج مجازی را تبلیغ می کند، تصریح می کند که این حراج بر اساس ماسک است.

10000 قطعه منحصر به فرد با الهام از ماسک و با جذابیت Dogecoin وجود خواهد داشت که سگ ژاپنی Shiba Inu را به عنوان ارائه در حراج مجازی دارد. این مجموعه 100 قطعه ویژه به 70 DOGE با مضمون زامبی و 30 NFT با تصویر ماسک ارائه می دهد.

به گفته آژانس تبلیغ کننده حراج Dogs of Elon، این قطعات را می توان با رمزارزهای Dogecoin، Shiba Inu و Kishu Inu برای مدت کوتاهی خریداری کرد. شرکت کنندگان در حراج مبتنی بر ماسک، 20 قطعه از 10000 قطعه موجود در این مجموعه را خریداری خواهند کرد. به این ترتیب همه علاقه مندان می توانند قطعات منحصر به فرد خود را به دست آورند.

اگرچه حراج Dogs of Elon در شبکه های اجتماعی در حال کسب شهرت است، مدیر تسلا هنوز نظر خود را اعلام نکرده است. با این حال، خود ایلان ماسک در چند ساعت آینده توییتی در حمایت از آن منتشر خواهد کرد.

شیبا اینو دوباره شهرت پیدا می کند

سه ارز رمزنگاری شده تصویر سگ های نژاد ژاپنی شیبا اینو را به اشتراک می گذارند که با رمزی با همین نام شروع می شود. دوج کوین با اولین ارز دیجیتالی که از سگ تقلید می کند مطابقت دارد و کیشو اینو توکنی خواهد بود که در آوریل 2021 از سگ ژاپنی کیشو تقلید می کند.

این سه ارز دیجیتال وجه مشترکی دارند: ایلان ماسک از زمانی که در مورد آنها مطلع شده از آنها پشتیبانی می کند. حراج NFT تلاش می‌کند حمایت ماسک از بازار ارزهای دیجیتال و مستقیماً از هر توکن را گرامی بدارد.

در حال حاضر، مجموعه NFT تأثیر مثبتی بر ارزش هر ارز دیجیتال نداشته است. Dogecoin با یک جهش کوچک در ارزش 0.02 درصد در 24 ساعت با 0.2653 دلار معامله می شود. شیبا اینو جهش بزرگی در قیمت خود نشان داد و پس از افزایش 20.92 درصدی در 24 ساعت به 0.00004724 دلار رسید. در آخر، کیشو اینو با ارزش بازاری که 79.88 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت افزایش می دهد، به 0.000000006482 دلار می رسد.

در چند ساعت آینده، ارزش توکن ها ممکن است پس از تحمل موج جدید پذیرش با انگیزه حراج NFT افزایش یابد.