منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nexo قصد دارد 100٪ از وام دهنده بحران زده کریپتو Vauld را خریداری کند

Nexo قصد دارد 100٪ از وام دهنده بحران زده کریپتو Vauld را خریداری کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Nexo فرآیند خرید احتمالی وام دهنده مشکل دار Crypto Vauld را آغاز کرده است. این مدت کوتاهی پس از آن صورت می‌گیرد که وام‌دهنده ارزهای دیجیتال رقیب Vauld ناگهان پذیرش برداشت‌های مشتری را در روز دوشنبه متوقف کرد.

در مصاحبه ای اختصاصی با The Block در روز سه شنبه، این شرکت اعلام کرد که با Vauld برگه ای را امضا کرده است تا 100٪ از شرکت مستقر در سنگاپور را به دست آورد. اصطلاح برگه یک دوره اکتشافی 60 روزه منحصر به فرد را برای Nexo مستقر در لندن فراهم می کند، که طی آن بررسی های لازم را انجام می دهد.

آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران Nexo افزود که آنها باید بررسی کنند که دقیقاً چه چیزی در کتاب‌های Vauld وجود دارد، فرآیندی که مدتی طول می‌کشد. با این حال، او تصریح کرد که Nexo تنها شرکتی است که در حال حاضر به این شرکت دسترسی دارد زیرا آنها دوره خزیدن انحصاری را دارند.

Cryptopolitan اخیراً مقاله‌ای را در مورد چگونگی توقف وام‌دهی و پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال پوشش داد و با مشاوران حقوقی و مالی تماس گرفت تا احتمالات بازسازی را بررسی کنند. تا زمان انتشار، برداشت مشتری همچنان به حالت تعلیق درآمده است.

Nexo vs Vauld

به گفته ترنچف، بر اساس نحوه انجام رویه بررسی دقیق، شرکت ممکن است تصمیم به بازسازی یا تامین مالی مجدد Vauld بگیرد. به عبارت دیگر، اگر Vauld سرمایه‌گذاری‌ها یا دارایی‌هایی را برای مدت طولانی‌تری در اختیار داشته باشد، شرکت ممکن است آنها را توقیف کند و بلافاصله نقدینگی بدهد. از سوی دیگر، ترنچف خاطرنشان کرد، اگر دارایی های آنها از بین برود، نکسو ممکن است بتواند آنها را جایگزین کند.

این شرکت مستقر در لندن در گذشته به غیر از Vauld با سایر مشاغل مضطرب تماس گرفته است. ماه گذشته، این شرکت پیشنهادی برای خرید دارایی های رقیب مشکل دار سلسیوس ارائه کرد. به دلیل عدم علاقه سلسیوس به انعقاد یک معامله، این پیشنهاد یک هفته قبل از انقضا باقی مانده بود.

به گفته مدیرعامل این شرکت؛

“عملکرد تحت نام تجاری Nexo ما را در موقعیتی قوی قرار می دهد تا به دنبال اجرای تعهدات امانتداری خود در قبال مشتریان خود باشیم و در عین حال نقشه های راه بلندپروازانه هر دو شرکت را مستقل از شرایط بازار اجرا کنیم.”

به گفته ترنچف، شرکت به Vauld علاقه مند است زیرا کشش فوق العاده ای در هند و آسیای جنوب شرقی دارد که بازارهای مهمی برای ما برای Nexo هستند.