منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nexo به اتهامات جدید Emblezzlement واکنش نشان می دهد و تهدید می کند که اقدام قانونی خواهد کرد

Nexo به اتهامات جدید Emblezzlement واکنش نشان می دهد و تهدید می کند که اقدام قانونی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وام دهنده کریپتو Nexo یک پست وبلاگی منتشر کرد تا در اظهارات اخیر یکی از کاربران توییتر با نام مستعار «Otteroooo» به آنچه که به عنوان «تخمینات بیهوده» می‌داند، بپردازد.

تیم حقوقی در Nexo به دنبال کاربر(های) مدیریت توییتر «@otteroooo» است، پس از توییتی که Mustelidae ادعا کرد که بنیانگذاران شرکت سرمایه‌های خیریه HelpKarma را جمع‌آوری کرده‌اند.

Nexo اعلام کرد که علیه هرگونه ادعای افتراآمیز و اتهامات نادرست که توسط حساب‌های خاص توییتر مطرح شود، اقدام قانونی خواهد کرد. نویسنده این ادعا به انتشار اطلاعات نادرست در مورد وام دهنده رمزنگاری و کسب درآمد از موقعیت های کوتاه در یک بازار بی ثبات متهم شد.

این پلتفرم بیان کرد که هرکسی که در رفتار مخرب علیه Nexo دست داشته باشد، پاسخگو خواهد بود و پیامدهای قانونی را تهدید می کند.

وام دهنده رمزارز ادعای وابستگی به موسسه خیریه بلغاری را رد کرد. علاوه بر پاسخ، Nexo یک پیام توقف و توقف در وب سایت خود منتشر کرد.

اتهامات Nexo

اوترووو ادعا کرد در یک رشته توییتی مبنی بر اینکه کوستا کانچف، یکی از بنیانگذاران Nexo، در حالی که به عنوان مدیر اجرایی برای ساختن «قلعه ای به اندازه یک دبیرستان» کار می کرد، از سایت خیریه تأمین مالی هلپ کارما پول دزدید.

Otteroooo گفت که Arrington XRP Capital که قبلاً در Terra Luna، برنامه پرداخت Chai و فناوری DeFi مبتنی بر Terra سرمایه گذاری کرده بود، برای وام دهنده رمزنگاری پول جمع آوری کرده است. علاوه بر این، مایکل آرینگتون، خالق شرکت را به سمت خود کشاندند و در مورد اینکه آیا او شخصاً از کمک‌های مالی که برای کودکان بیمار در نظر گرفته شده بود سود می‌برد و آیا او به «Nexo، Credissimo، یا HelpKarma در این شرکت بی‌وجدان» توصیه‌هایی می‌کرد یا خیر، فرض می‌کردند.

Nexo در واکنش به این ادعاها خاطرنشان کرد که خالق HelpKarma کنستانتین کراستف است، نه کوستا کانچف. علاوه بر این، او از نظر ظاهری با کراستف شباهت چندانی ندارد. وام دهنده Crypto اضافه کرد که Otteroo عمداً این دو نام را با هم مخلوط کرده است تا “یک اشتباه تایپی جعلی به عنوان توضیحی برای بررسی کنندگان حقایق”.

در این بین، Otteroooo ادعا می‌کند که وام‌دهنده رمزارز شخصاً با اعلامیه توقف و توقف آن را ارائه نکرده است.

نظرات متفاوتی در جامعه بیان شده است. گابریل شاپیرو، مشاور عمومی دلفی دیجیتال، اظهار داشت که او اکنون در مورد انتخاب وام دهنده رمزنگاری برای انتشار اخطار توقف و توقف نظر منفی دارد.

از طرف دیگر، افشاکننده Terra “Fat Man” ادعا کرد که حقایق در پست اولیه کاملاً نادرست است. برخی حتی به تمسخر تصمیمی که به عنوان یک پست وبلاگ منتشر شد، ادامه دادند.

اتهامات کلاهبرداری علیه Nexo در زمانی اتفاق افتاد که رکود بازار به طور قابل توجهی به صنعت وام دهی ارزهای دیجیتال صدمه زد. چندین پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال با مشکلات نقدینگی مواجه هستند، از درجه سلسیوس تا بابل فایننس.