منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Newegg ممکن است Shiba Inu (SHIB) را برای پرداخت بپذیرد

Newegg ممکن است Shiba Inu (SHIB) را برای پرداخت بپذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • خرده فروش لوازم الکترونیکی نیوگ ممکن است در حال بررسی اضافه کردن Shiba Inu برای پرداخت در بازار خود باشد.
  • این شرکت توییتی منتشر کرد و از تیم SHIB خواست تا به آنها پیام دهد تا برخی از سوالات خود را روشن کنند.
  • SHIB/USD اکنون در Gemini و Binance.US پشتیبانی می شود.

توییت جدیدی از Newegg در روز شنبه حاکی از آن است که قطعات رایانه شخصی و بازار الکترونیک ممکن است در نظر داشته باشند تا ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو (SHIB) را به عنوان ارز پرداختی دیگر به خدمت بگیرند.

Newegg ممکن است Shiba Inu را برای پرداخت اضافه کند

در توییت، Newegg دسته رسمی توییتر برای شیبا و توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama را برچسب گذاری کرد. این شرکت درخواست کرد که تیم شیبا اینو به آنها پیام دهد تا به برخی از سوالات آنها پاسخ دهند. جامعه شیبا اینو از این توییت بسیار خوشحال شد و حدس زد که Newegg ممکن است در حال برنامه ریزی برای شروع پذیرش پرداخت در SHIB باشد.

شایان ذکر است که Newegg در حال حاضر پرداخت های بیت کوین، اتر، لایت کوین، بیت کوین کش، از جمله Dogecoin را می پذیرد. شاید به همین دلیل است که جامعه SHIB امیدوار است که این توکن به عنوان ارز پرداخت در بازار الکترونیک فهرست شود، که در حال حاضر در مورد غول سرگرمی پیشرو جهان، AMC Theatres، صدق می کند.

SHIB در کانون توجه

ماه‌های گذشته از توکن الهام‌گرفته از Dogecoin حمایت می‌کردند، از تعداد فزاینده دارندگان تا فهرست‌بندی در چندین صرافی و شبکه‌های پرداخت. در 17 نوامبر، صرافی ارزهای دیجیتال کامرون و تایلر وینکلووس، جمینی، نگهداری و معامله SHIB با دلار آمریکا را آغاز کرد. امروز، بازوی بایننس ایالات متحده نیز اعلام کرد که SHIB/USD را باز کرده است.

در همین حال، SHIB در هفت روز گذشته در تلاش برای افزایش چشمگیر بوده است. با توجه به CoinMarketCap، در ارزش فعلی بازار 0.00004609 دلار، این توکن بیش از 47 درصد از بالاترین رکورد تاریخ 0.00008845 دلار در 25 اکتبر کاهش یافته است. در میان بازار نزولی، SHIB shaded 10 درصد از ارزش بازار خود را در 24 ساعت گذشته به 25 میلیارد دلار در اختیار دارد – اکنون دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ است.