منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nayib Bukele به دلیل انتقاد از قانون بیت کوین پاسخی مرموز به بانک انگلستان ارسال کرد

Nayib Bukele به دلیل انتقاد از قانون بیت کوین پاسخی مرموز به بانک انگلستان ارسال کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • Nayib Bukele عشق انگلستان به السالوادور را در مورد پذیرش بیت کوین زیر سوال می برد.
  • انگلیس نسبت به قانون بیت کوین السالوادور ابراز نگرانی می کند.
  • صندوق بین المللی پول در خارج از انگلستان نیز از السالوادور به دلیل قانون بیت کوین انتقاد کرد.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، پس از ابراز نگرانی در مورد پذیرش بیت کوین در کشور، پاسخی مرموز به اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان ارسال کرد.

در آخر هفته، بیلی گفت که طرفدار بیت کوین یا پذیرش رو به رشد آن در کشورهایی مانند السالوادور نیست. او هنگام سخنرانی در دانشگاه کمبریج ابراز نگرانی کرد و پرسید که آیا مردم سالوادوری از نوسانات بیت کوین آگاه هستند یا خیر.

بیلی در پاسخ به سوالی در یک حضور در اتحادیه دانشجویی دانشگاه کمبریج در روز پنجشنبه گفت: “این نگرانم که کشوری آن را به عنوان پول ملی خود انتخاب کند.” چیزی که بیش از همه مرا نگران می کند این است که آیا شهروندان السالوادور ماهیت و نوسانات ارزی که دارند را درک می کنند؟

بانک انگلستان تنها نهاد بین‌المللی نیست که نسبت به پذیرش بیت کوین توسط السالوادور ابراز نگرانی کرده است. از ژوئن، زمانی که این کشور آمریکای مرکزی قصد بیت کوین خود را اعلام کرد، بسیاری از سازمان های مالی جهانی سعی کردند به این کشور هشدار دهند که این کار را انجام ندهد.

خارج از بانک انگلستان، صندوق بین المللی پول نیز از این اقدام این کشور انتقاد کرد.

پاسخ رمزآلود و کنایه آمیز نایب بوکله

رئیس جمهور بوکل در حالی که به آخرین اظهارات بیلی می پردازد، در یک پاسخ پاسخ داد توییت با اشاره به نگرانی های “واقعی” که BOE برای مردم السالوادور دارد.

بانک انگلستان نگران پذیرش بیت کوین توسط السالوادور است؟ واقعا؟

من حدس می‌زنم که علاقه بانک انگلستان به رفاه مردم ما واقعی است. درست؟

یعنی همیشه به فکر مردم ما بوده اند. همیشه.

باید بانک انگلستان را دوست داشته باشم.»

السالوادور ماه ها قبل بیت کوین را به عنوان ارز قانونی خود پذیرفته است و به گفته نایب بوکله، از زمانی که این کشور این حرکت را انجام داده، پیشرفت هایی حاصل شده است.

به عنوان مثال، کشور از نوسانات فوق استفاده کرده است، به ویژه در هنگام کاهش قیمت، برای انباشتن بخش های بیشتری از دارایی و استفاده از سود هنگام افزایش قیمت برای برنامه ریزی برای خرید بیمارستان های حیوانات خانگی یا مدارس جدید.