منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mux Miner فناوری کارآمد استخراج بلاک چین را برای مبتدیان توسعه می دهد

Mux Miner فناوری کارآمد استخراج بلاک چین را برای مبتدیان توسعه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Mux Miner تلاش می کند تا مصرف انرژی را در استخراج ارزهای رمزنگاری شده کاهش دهد.
  • کاربران می توانند با سری MUX در BCH ، BTC ، Ether ، LTC ، Monero و Dash استخراج کنند.

Mux Miner ASIC (مدار ویژه داخلی نرم افزاری) ایجاد می کند که توسط فناوری منحصر به فرد شرکت طراحی شده است. این فناوری سعی می کند یک سرویس استخراج بلاک چین سریع و م forثر را برای مبتدیان ارائه دهدبه طرفداران رمزنگاری می توانند از طریق توابع هش از پیش تنظیم شده دنیای ارزهای رمزنگاری شده را تجربه کنند.

بسیاری از مزایای فناوری جدید در استخراج ارزهای رمزنگاری شده با طراحی با کیفیت بالا و تضمین مصرف اندک انرژی ارائه می شود. این چالشی است که تعداد زیادی GPU و سایر گزینه ها با آن روبرو هستند.

سری MUX چگونه کار می کند؟

Mux Miner

بدون مشکلاتی که معمولاً در ارزهای رمزنگاری وجود دارد ، این سری MUX دارای نرخ هش 1620 TH/s بالا است. این نرخ برای مصرف برق 1600W ± 7 is است. این یک فناوری ساده هسته ای با بهینه سازی خوب ریز ساختار مدار مجتمع است. این دستگاه دارای فناوری نوآورانه و تراشه فناوری پیشرفته در سطح سیستم است.

طرفداران اولیه رمزنگاری ، از جمله بنیانگذاران این فناوری ، سری Mux را تایید کرده اند. یکی از سازندگان آن ادعا کرده است که این شرکت می خواهد مشکلات استخراج رمزنگاری ، از جمله معایب محاسباتی و هزینه های سربار را کاهش دهد. اینها مشکلاتی است که اکثر طرفداران رمزنگاری هنگام استفاده از CPU های سبک قدیمی با آن روبرو می شوند.

توسعه دهندگان فناوری جدید می خواهند فرصتی جدید برای بهینه سازی محاسبه توابع هش برای کاربران مبتدی و قدیمی ایجاد کنند. هدف پروژه کمک به توسعه نرخ هش است.

مزایای سری MUX برای استخراج

با سیستم Mux Miner Enhance Energy Saver ، مصرف انرژی کمی وجود خواهد داشت و هر دستگاه دارای سیستم خنک کننده ، تراشه 7 نانومتری ، کاهش نویز و رطوبت عملکردی تنظیم شده با PSU و اتصال شبکه بی سیم (Wi-Fi) می باشد. / شبکه محلی کابلی.

علاوه بر این ، الگوریتم آن شامل فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری شناخته شده در سطح جهانی است که در آن کاربر می تواند در BCH ، BTC ، Ether ، LTC ، Monero و Dash در یک زمان فوق العاده کوتاه استخراج کند.

Mux Miner یک شرکت تولید و طراحی تراشه در ونکوور کانادا است که دارای دانش گسترده در زمینه بلاک چین و طراحی فناوری است. دفتر مرکزی این شرکت در سه قاره است که خدمات توسعه کیف پول رمزنگاری شده ، واحدهای پردازش گرافیکی ، توسعه بلاک چین و راه حل های استخراج رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mux Miner یکی از شرکت هایی است که بیشترین تجربه را در بلاک چین دارد. این تجربه با شرکت هایی مانند FIS ، Kraken و ASG Expertise اعتبار بخشیده است.