منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MultiversX: الروند تغییر نام تجاری می دهد تا بر متاورس تمرکز کند

MultiversX: الروند تغییر نام تجاری می دهد تا بر متاورس تمرکز کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت الروند متمرکز بر بلاک چین است اعلام کرد که در حال انجام یک شیرجه جدید در فراجهت بخش کریپتو است. طبق اعلام خود، این شرکت متذکر شد که از این پس تحت عنوان “MultiversX” به کار خود ادامه خواهد داد. با این به روز رسانی جدید، این شرکت همچنین اعلام کرده است که سه محصول اول خود را برای شرکت کنندگان در متاورس عرضه خواهد کرد.

الروند قصد دارد محصولات جدیدی را عرضه کند

در این اطلاعیه، الروند ادعا کرد که محصولاتی که در زمان مقرر عرضه می شوند، به دنبال کمک به سازندگان و مصرف کنندگان در این بخش خواهند بود. محصولات مذکور شامل xFabric، xWorlds و xPortals می باشد. این محصولات شامل چندین جنبه از خدمات در بازار مانند کیف پول رمزنگاری و یک ماژول خواهد بود.

بنجامین مینکو، مدیر عامل شرکت در بررسی خود از به روز رسانی توضیح داد که تمرکز آنها تنها ارائه خدماتی است که به نفع بیشتر کسانی است که در این فضا هستند. در بیانیه‌ای رسمی که از این وب‌سایت گرفته شده است، اشاره شده است که این پلتفرم جدید به مسیری که الروند تعیین کرده ادامه خواهد داد. مدیرعامل این شرکت در مورد واکنش کاربران خود به استقبال کاربران از به‌روزرسانی‌های جدید اشاره کرد.

شرکت های بیشتری به سمت متاورس حرکت می کنند

پلتفرم بلاک چین در چند ماه گذشته در بازار ارزهای دیجیتال بسیار فعال بوده است. یک مثال معمولی این است که موسسه تحقیقات ملی در رومانی تایید کرده است که از پلتفرم برای ایجاد یک پلت فرم DeFi استفاده می کند. این جدیدترین حرکت در بخش متاورس از پشت سایر شرکت هایی که به بازار هجوم می آورند خارج می شود. اگرچه گزارش‌هایی مبنی بر کندی کاربران در پذیرش این فناوری وجود دارد، شرکت‌ها همچنان در حال ورود به این بخش هستند.

یک مثال معمولی یک مشارکت جدید است که شاهد تولد برنامه‌های آفیس مایکروسافت در متاورس بود. مثال دیگر اداره مالیات در نروژ است که در حال حرکت به سوی متاورس است تا جوانانی را که سعی در پرداخت مالیات دارند، قادر سازد. گزارشی در سه ماهه گذشته ادعا کرد که بیش از یک میلیارد دلار در چند ماه گذشته معامله شده است. این گزارش ادعا می کند که حدود 30 درصد از محصولات در متاورس قرار داشتند. فضای Web3 همچنین شاهد هجوم محصولات جدید برای کاربران متاورس بوده است.