منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MuesliSwap جنجال توییتر را پس از لیست 28 نوامبر Cardano برانگیخت

MuesliSwap جنجال توییتر را پس از لیست 28 نوامبر Cardano برانگیخت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • MuesliSwap (MS) در حال بحث و جدل در crypto-twitter است.
  • کاربران توییتر چند ساعت پس از فهرست شدن شرکت کریپتو سوئیسی در Cardano، مشروعیت آن را زیر سوال می برند.

MuesliSwap ورود آشفته ای به فضای تبادل غیرمتمرکز (DEX) داشته است. شرکت کریپتو سوئیسی فهرست خود را در بلاک چین کاردانو (BC) در 28 نوامبر اعلام کرده بود. با انجام این کار، DEX برتر در BC شد.

با وجود این شاهکار، MuesliSwap خود را درگیر یک جنجال توییتر یافت. کاربران مختلف در این پلتفرم نگرانی هایی را در مورد مشروعیت پروژه مطرح کردند. آنها به چندین عامل اشاره کردند که فکر می کردند ام اس را مشکوک کرده است.

برخی به سرعت به این سرمایه گذاری برچسب کلاهبرداری دادند و به دوستداران رمزارز توصیه کردند از آن اجتناب کنند. اما دیگران در دیدگاه های خود سنجیده تر بودند. آنها ضمن اذعان به وجود پرچم های قرمز در محصول ام اس، از محکوم کردن پیش از موعد آن احتیاط کردند.

پرچم های قرمز MuesliSwap

رمز حسابرسی قرارداد هوشمند یکی از کسانی است که هنگام سرمایه گذاری در MuesliSwap به مراقبت توصیه می کند. حسابرس قرارداد هوشمند (SC) با ارسال توییتی از دسته @ScatDao، MS را برای موفقیتش تحسین کرد. با این وجود، با دو جنبه از پروژه مشکل داشت.

در ابتدا، @ScatDao قانونی بودن قرارداد هوشمند MS را به چالش کشید. آن اشاره کرد که MS SC خود را ممیزی نکرده است، یک تقاضای کلیدی قبل از راه اندازی پروژه. ثانیاً، ناشناخته ماندن تیم توسعه پروژه (Dev) عجیب بود.

با وجود این پرچم‌های قرمز، @ScotDao اظهار داشت که MuesliSwap هنوز هم می‌تواند یک پروژه قانونی باشد. تنها بر مخترعان اصرار داشت که هنگام معامله در DEX احتیاط کنند. کاربر دیگری به نام WAFFLE Pool نیز دیدگاه @ScatDao را دارد. او تعجب کرد که چرا سایت کاریکاتورهای تیم Dev را دارد، نه عکس آنها.

دیگران در برداشت خود از این پروژه تندی داشتند. توئیت نهنگ ADA از @cardano-whale سخنان او را در مورد ام اس کم نکرد. او معتقد بود که MuesliSwap چیزی است که با وجود رابط کاربری وحشتناکش کار می کند. از نظر او، MS ADA سرمایه گذاران را می گیرد اما به آنها شیت کوین های تصادفی ارائه می دهد.

جانیس کریستوپولوس، یکی از همکارانش از اظهارات @cardano-whale حمایت می کند. او از علاقه مندان به کریپتو خواست که از MuesliSwap و MILK، توکن اصلی آن دوری کنند. جیانیس آنها را کلاهبردارانی خواند که چهره و نام آنها را پنهان می کردند.

دوباره جیانیس به کمبود اطلاعات در مورد تیم اشاره کرد. او همچنین گفت که شیر آنها فاسد است و مردم نباید آن را بنوشند زیرا بلافاصله می میرند. با پوسیدگی شیر، او به خطرات این پروژه اشاره کرد. به طور مشابه، او با مرگ بر اثر نوشیدن شیر، به ضرر سرمایه‌گذاران در صورت سرمایه‌گذاری در آن اشاره کرد.

دفاع از MuesliSwap

گفته می‌شود، MuesliSwap از یک بخش متقابل توییپ پشتیبانی می‌کرد. به عنوان مثال، ریکاردو بورگوس تایید کرد که روی پلتفرم معامله کرده است. او متوجه شد که تراکنش‌ها روی آن سریع است و این پلتفرم با کارمزد باز است. باز هم، MS ادغام خوبی با کیف پول Nami داشت.

او تنها نبود که ام اس را با ستایش دوش می گرفت. توییت دیگری که FELIS در پاسخ به توییت MS گفت که می تواند قانونی بودن آن را تایید کند. او اظهار داشت که $ADA را با $HOSKY و $MILK در DEX معامله کرده است. علاوه بر این، FELIS تجربه خود را “کاملاً بدون درد” توصیف کرد.

نگرانی در مورد ام اس همچنین توجه Cardano Lounge (CL) را به خود جلب کرد. CL یک انجمن Cardano است که به تازه‌کاران درباره سرمایه‌گذاری در اکوسیستم ADA بحث و مشاوره می‌دهد. روشن کردن نگرانی های رمزنگاری توییتر بر عهده خود بود.

CL با کریس یکی از بنیانگذاران MS مصاحبه کرد. این مصاحبه به طیف گسترده ای از مسائل، از جمله بحث و جدلی که این پروژه ایجاد کرده بود، پرداخت. کریس تأیید کرد که آنها قالیچه کش نیستند زیرا ساختار آنها آن را کاهش می دهد.

علاوه بر این، کریس اظهار داشت که آنها SC خود را به صورت داخلی ممیزی کرده اند. آنها همچنین آن را چندین بار آزمایش کرده بودند. او همچنین معتقد بود که از آنجایی که قرارداد آنها یک قرارداد هوشمند Plutus بود، در مقایسه با قراردادهای مبتنی بر اتریوم قوی‌تر بود. در نهایت، او اصرار داشت که MS در حال صحبت با IOHK برای یافتن راه‌هایی برای بهبود ایمنی کاربران است.