منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MoneyGram و Stellar برای ارائه حواله استیبل کوین همکاری خواهند کرد

MoneyGram و Stellar برای ارائه حواله استیبل کوین همکاری خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در توسعه اخیر، ارائه دهنده خدمات انتقال پول محبوب، مانی گرام، برنامه های خود را برای قادر ساختن کاربران به ارسال استیبل کوین فاش کرده است. این کاربران همچنین می توانند این استیبل کوین ها را به فیات تبدیل کنند. MoneyGram با بلاک چین محبوب Stellar برای اجرای این ایده همکاری خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال، عمدتاً ارزهای رمزنگاری شده، در زیرساخت های پرداخت جهانی جایگاهی قوی پیدا کرده اند. این یکی از محبوب‌ترین موارد استفاده از رمزنگاری است که به مرتبط‌تر کردن مفهوم برای مصرف‌کنندگان در سراسر جهان کمک می‌کند. علاوه بر این، ثابت شده است که استیبل کوین ها ابزاری ضروری در تسهیل پرداخت های دیجیتال هستند. آنها به عنوان پوششی در برابر نوسانات بازار عمل می کنند و دارایی های سرمایه گذاران را تضمین می کنند.

این همچنین دلیلی است که چندین سازمان و شرکت در حال برنامه ریزی برای ادغام استفاده از استیبل کوین ها در مدل های کاری خود هستند. هدف آنها جذب مشتریان بیشتر از طریق این مرحله است.

مانی گرام شانس خود را با استیبل کوین امتحان خواهد کرد

مانی گرام به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات انتقال پول در جهان، نام معتبری در بازار به دست آورده است. با این حال، این شرکت راه خود را به دنیای استیبل کوین ها باز می کند. الکس هولمز، مدیر اجرایی (مدیر عامل) MoneyGram معتقد است که بخش کریپتو آمده است تا بماند و رشد کند. او هیجان خود را در مورد توسعه پیشنهادی به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که صنعت کلی ارز دیجیتال علیرغم نگرانی‌ها از نوسانات و فروش به رشد خود ادامه خواهد داد.

علاوه بر این، هولمز اضافه کرد که کریپتو و فیات با یکدیگر تطبیق خوبی ندارند. بین این دو مفهوم ارزی فاصله زیادی وجود دارد. بنابراین، مانی گرام قصد دارد این شکاف را پر کند و این مفاهیم را با یکدیگر سازگارتر کند. علاوه بر این، مانی گرام قبلاً از طریق پلتفرم خود از بیت کوین پشتیبانی کرده است. پیش از این، کاربران می توانستند از خدمات بیت کوین در مانی گرام لذت ببرند.

با این وجود، MoneyGram اکنون با بلاک چین Stellar دست در دست می دهد تا حواله USDC را برای کاربران خود فعال کند. در حین استفاده از این خدمات، مصرف کنندگان همچنین می توانند دارایی USDC خود را به ارز فیات تبدیل کنند. کوین USD (USDC) یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین استیبل کوین ها در فضای رمزنگاری است. بنابراین، مانی گرام امیدوار است با ادغام خود، خدمات معتبرتری را به کاربران خود ارائه دهد.

صادرکننده USDC، Circle نیز سهم عمده ای در اجرای این طرح دارد. پس از سقوط UST Terra، مصرف کنندگان ایمان خود را به استیبل کوین از دست دادند، زیرا تقریباً همه وضعیت تثبیت آنها را زیر سوال بردند. با این حال، CSO of Circle به مصرف کنندگان خود اطمینان داده است که USDC توسط دارایی های نقدی ایمن و مطمئن پشتیبانی می شود. بنابراین، میخ زدایی آن امکان پذیر نیست و همان مسیر UST را طی نمی کند. این اطمینان از CSO شرکت ثابت شد که تسکین بزرگی برای مصرف کنندگان USDC بود.

رمزارزها همچنان در راه اندازی سنتی راه خود را باز می کنند

این پیشرفت اخیر نشان می دهد که هیچ چیز مانع افزایش تقاضا و ارتباط ارزهای دیجیتال نمی شود. شرکت‌های بیشتری در حال بررسی راه‌هایی برای ترکیب رمزنگاری هستند و این تنها دامنه این مفهوم را افزایش می‌دهد. مدیر عامل MoneyGram همچنین گفت که علیرغم کاهش مداوم بازار، ارزهای دیجیتال اینجا باقی مانده است و آینده درخشانی در پیش دارد.

علاوه بر این، هولمز همچنین از حرکت السالوادور برای تبدیل بیت کوین به یک ارز قانونی تمجید کرد. او اصرار داشت که MoneyGram از طریق پلتفرم خود تلاش خواهد کرد تا پذیرش کریپتو در السالوادور را تقویت کند. آنها این کار را با ارائه یک مسیر مبادله ایمن و بدون درز برای کاربران بیت کوین در کشور انجام خواهند داد. مدیرعامل در ادامه اشاره کرد که در حال مذاکره با چندین مقام برای اجرای ماهرانه این طرح ها هستند.

با این وجود، آخرین همکاری MoneyGram و بلاک چین Stellar مورد تحسین مصرف کنندگان قرار گرفته است. این می تواند شروع چیزهای هیجان انگیز برای جامعه ارزهای دیجیتال باشد. همچنین، چنین توسعه ای مورد نیاز بود زیرا بازار استیبل کوین به دلیل سقوط UST تحت تأثیر ضعیفی قرار گرفت.