منو سایت

Mobile KYC برای کاربران Bithumb اجباری است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Mobile KYC یا مشتری خود را بشناسید اکنون یک الزام اجباری است.
  • Bithumb تصمیم گرفته است خدمات خود را به خارجیان در کره جنوبی بدون KYC تلفن همراه متوقف کند.
  • هنوز زمان اجرای این تصمیم اعلام نشده است.

سرمایه گذاری در رمزنگاری مورد توجه بسیاری از مقامات نظارتی قرار گرفته است که برای جلوگیری از فرار مالیاتی و کلاهبرداری های رمزنگاری اقدام می کنند. مقامات کره جنوبی به عنوان یکی از اولین کشورهایی هستند که قوانین استفاده از رمزنگاری را تصویب کردند. لایحه مبارزه با پولشویی که اخیراً در کره جنوبی اجرا شده است مسئول قوانین جدیدی است که توسط صرافی های رمزنگاری وضع شده است.

مبادله رمزنگاری محبوب کره جنوبی به نام Bithumb تکمیل KYC تلفن همراه خود را برای سرمایه گذاران رمزنگاری که از کره جنوبی نیستند اجباری می کند. هنوز تاریخ اجرای این تصمیم اعلام نشده است. این تصمیم مطابق قوانین مندرج در لایحه دولت است که توسط یک شرکت محلی ، Pulse گزارش شده است.

Mobile KYC به دلیل افزایش کلاهبرداری ضروری شد

گمرک مرکزی سئول گزارش داد که حدود 33 نفر در کشور درگیر کلاهبرداری رمزنگاری و انتقال غیرقانونی رمزنگاری بودند. ارزش این معاملات حدود 1.69 تریلیون وون کره (1.48 میلیارد دلار) بود.

خارجیانی که در کره زندگی می کنند و نمی توانند هویت خود را با تلفن های همراه پردازش کنند ، نمی توانند از این سرویس استفاده کنند.

اطلاعیه ای که توسط صرافی رمزنگاری ، Bithumb منتشر شد

خانه های رسانه ای همچنین متوجه شده اند که قبلاً صرافی رمزنگاری شده بر افرادی که در پلتفرم ثبت نام می کردند نظارت داشته است. تصور می شود که کاربران این مناطق بیشتر فعالیت های غیرقانونی انجام می دهند و در نتیجه ، تعدادی محدودیت برای حسابهای کاربران چنین مناطقی اعمال شده است.

در جهان رمزنگاری بسیاری اتفاق می افتد زیرا شاهد افزایش قابل توجه پذیرش در سراسر جهان هستیم. اخیراً Binance در حال توقف توکن های سهام خود و کاهش میزان برداشت و سپرده گذاری برای افرادی که تأیید کامل را روی پلت فرم انجام نداده اند ، کاهش داده است.

بدون چنین مقرراتی نمی توان دنیایی امن تر برای سرمایه گذاران رمزنگاری ایجاد کرد و معامله گران محبوب این را نشانه ای مثبت می دانند.