منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MG هند، MGverse، دنیای مجازی مبتنی بر خودرو را راه اندازی کرد

MG هند، MGverse، دنیای مجازی مبتنی بر خودرو را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این شرکت از جنوب آسیا، MG هند، پس از اعلام توسعه یک اتصال خودکار به دنیای مجازی، که پروژه آن MGverse نام دارد، دوباره یک روند است. پیش از این، شرکت هندی مجموعه NFT قابل معامله با ارز محلی خود را راه اندازی کرده بود. پس از این موفقیت، تصمیم گرفت تا عمیق‌تر در صنعت سرمایه‌گذاری کند.

طبق گزارش رسانه های محلی، MGverse یک دنیای مجازی ویژه برای دوستداران خودروهای MG و طرفداران این طرح جدید خواهد بود. این پروژه ای است که 5 طرح منحصر به فرد را ارائه می دهد که قول می دهد تجربه کاربران را با ارزهای دیجیتال و شرکت کنندگان جدید در Metaverse تغییر دهد.

مدیر ام جی هند از ورود خود به متاورس خبر می دهد

MGverse

اخیراً، گوپتا گاوراو، مدیر ارشد بازرگانی در شرکت خودروسازی، اذعان کرد که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است و قصد دارد با آن پیش برود. MGverse یک دنیای مجازی مبتنی بر صنعت خودرو است. کار MG India با مشارکت افراد بیشتری با این پروژه که آینده ای در رحمت گوپتا دارد ادامه خواهد یافت.

گوپتا نشان می دهد که این پروژه پیوند بین Gen Alpha و GenZ را بهبود می بخشد. کار سختی در انتظار کل فهرست شرکت خودروسازی است زیرا با بیش از 3 سال پیشرفت در متاورس، مردم به طور فزاینده ای خواستار شده اند.

پروژه MGverse: چگونه کار خواهد کرد؟

MGverse

تردیدهای زیادی در مورد پروژه MGverse در هند وجود دارد، اما مدیر MG India می داند که این یک طرح جدید خواهد بود. این وب سایت در دسترس مشتریان گسترده، دوستداران Metaverse و طرفداران صنعت جدید خواهد بود. هر شرکت کننده به یک آواتار دسترسی خواهد داشت تا بتواند با سایر افراد درگیر در پروژه تعامل داشته باشد.

MGverse به پنج طرح منحصربه‌فرد تقسیم می‌شود، زیرا مرکز توسعه‌دهندگان و مرورگرها برای سفارشی‌سازی بازی‌های نام‌های بزرگ مانند NFS خواهد بود. در این بخش، آواتار آزاد خواهد بود تا وسایل نقلیه خود را با برچسب، رنگ و طراحی چرخ بهبود بخشد. به همین ترتیب، بخشی به طرفداران این امکان را می دهد که با تیم MG صحبت کنند و بنابراین اطلاعات بیشتری در مورد خودروهای ارائه شده توسط این شرکت داشته باشند.

Metaverse همچنین یک سایت حراج مجازی خواهد داشت که در آن قطعات MG India یا سایر NFT های مهم می توانند فروخته شوند. اگر طرفداران می خواهند در مورد تاریخچه خودرو بدانند، می توانند به MGCC در Metaverse بروند.

چیزی که جهان مجازی پیشنهاد شده توسط MG هند را برجسته می کند این است که بدون مشکل برای رایانه ها و تلفن های همراه باز خواهد بود. این شرکت همچنین به دنبال گنجاندن هدست های مبتنی بر واقعیت مجازی است تا این تجربه را برای طرفداران منحصر به فرد کند.

طبق گزارش ها، کل این پروژه می تواند در فصل تعطیلات اجرا شود، اما این شرکت تاریخ دقیقی را اعلام نمی کند. انتظار می‌رود که ام‌جی هند درباره بروشور دنیای مجازی خود بیشتر صحبت کند و به زودی می‌توان از آن لذت برد.