منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MEXC global با استراتژی “کاربر محور” خود به گسترش جهانی سرعت می بخشد

MEXC global با استراتژی “کاربر محور” خود به گسترش جهانی سرعت می بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

MEXC اقتصاد جهانی تا حدودی ضعیف شده است، اما اقتصاد کریپتو به جای کوچک شدن رشد کرده است. Finbold گزارشی را فاش کرد که نشان می‌دهد تا 29 دسامبر 2021، 295 میلیون کاربر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان وجود داشته است که افزایش 178.30 درصدی را نسبت به ابتدای سال 2021 نشان می‌دهد. با کاهش اقتصادهای دنیای واقعی، مردم توجه بیشتری به بازار ارزهای دیجیتال دارند.

به دنبال یک بازار ارزهای دیجیتال قوی و متمرکز، نیازهای این بخش افزایش یافته است و معامله گران در مورد صرافی هایی که استفاده می کنند سختگیر هستند.

MEXC global برنده جایزه بهترین تبادل ارز دیجیتال آسیا شد

MEXC global، یکی از برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، در Crypto Expo دبی جایزه «بهترین تبادل ارز آسیا» را دریافت کرد. این شرکت جهانی با هدف “اول کاربر، در درجه اول خدمات” به سرعت کاربران زیادی را جمع کرد و به برترین معامله گران تبدیل شد.

با توجه به Coinmarketcap، MEXC Global با حجم معاملات روزانه نزدیک به 1.9 میلیارد دلار تا 14 جولای 2022 در رتبه پانزدهم قرار گرفته است که نسبت به موقعیت آن در پایان سال 2021 افزایش قابل توجهی داشته است.

MEXC global با استراتژی

MEXC Global همیشه نیازهای مشتریان خود را به عنوان یک صرافی کاربر محور اولویت بندی می کند. این شرکت پروژه های محکمی را بر اساس خواسته ها و بازخوردهای تجاری کاربر انتخاب می کند. ابتکارات اکوسیستمی بزرگ مانند اتریوم، پولکادوت و سولانا، و همچنین ابتکارات استارتاپی محبوب در حوزه‌های DeFi، NFTs، Layer2، Metaverse، Gamefi و DAO، همیشه در MEXC یافت می‌شوند.

استراتژی کاربر محور بدون تغییر باقی بماند

این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را برای کاربران جهانی ارائه دهد و به گسترش خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد. استراتژی «کاربر محور» MEXC Global بدون تغییر باقی می‌ماند زیرا تلاش می‌کند کاربرپسندترین صرافی در صنعت باشد.

موتور معاملاتی با کارایی بالا MEXC Global می تواند 1.4 میلیون تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد که در نتیجه کارآمدترین تجربه را برای معامله گران به ارمغان می آورد.

امنیت کاربران اولویت اصلی است، بنابراین سرورهای امنیتی برای حفظ یکپارچگی داده ها در سراسر جهان پخش می شوند.

این منحصر به فرد است که به تجربه مشتری اهمیت می دهد. MEXC به گوش دادن به نظرات کاربران اختصاص دارد. این کمک های محلی 24/7 را به ده زبان مختلف ارائه می دهد و متعهد است که به سرعت پاسخ دهد. از 1 ژانویه 2022 تا 30 ژوئن 2022، MEXEC به 694671 مشتری خدمات بلادرنگ ارائه کرد.

در سال 2019 مجوز FinCEN MSB دریافت کرد. در 30 مارس 2020، اعلام کرد که مجوز خدمات مالی AUSTRAC را دریافت کرده است. تا به امروز مجوزهای انطباق را در سه کشور دریافت کرده است. این پیشرفت MEXC Global را به یک استاندارد بین المللی برای مبادلات منطبق تبدیل کرده است.

MEXC Global به معامله‌گران در سراسر جهان این فرصت را می‌دهد تا از طریق پلتفرم امن و کاربرپسند خود، ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. برای گسترش گزینه های پرداخت، Global با شرکت های خدمات مالی جهانی از جمله Swift، Fedwire، Visa، MasterCard و Banxa در جنوب شرقی آسیا همکاری کرده است تا دسترسی به پرداخت را افزایش دهد. کاربران اکنون می توانند در بیش از 180 کشور سپرده گذاری کنند

هدف گلوبال ارائه بهترین خدمات دارایی دیجیتال در دسترس برای ملت ها و مناطق بیشتر، مطابق با قوانین ملی است. این به مصرف کنندگان امکان می دهد از بازارهای ارزهای دیجیتال استفاده کنند.