منو سایت

Metaverse: Lotte World به دنیای مجازی باز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • Lotte World Adventure امروز ساعت 6 بعد از ظهر KST یک ماکت مجازی را در متاورس Naver’s Zepeto باز می کند.
  • با راه اندازی ، آواتارهای زامبی شده ای در اطراف نقشه می چرخند و از مهمانان استقبال می کنند.

یک شهربازی معروف کره جنوبی ، Lotte World Adventure ، یک کپی مجازی در متاورس ناپز Zepeto باز می کند. “جزیره جادویی” Lotte World Adventure در حال حاضر بخشی از متاورس Zepeto است.

این جزیره تبدیل به “جزیره جادویی” به فضایی بیرونی با جاذبه های آینده نگر شده است. این دارای یک ماجراجویی غلتکی و Gyro Drop است.

سواری که سواران را با سرعت بیش از 50 مایل در ساعت از طریق حلقه ها راه اندازی می کند. سپس قبل از انداختن آنها به زمین می چرخد. این پارک به طور رسمی ساعت 6 بعد از ظهر KST افتتاح می شود.

راه اندازی متاورس Lotte World یک رویداد وحشتناک و اسرارآمیز خواهد بود. بازدیدکنندگان می توانند در اطراف شهربازی گردش کرده و با آواتارهای زامبی شده تبریک بگویند.

Lotte World با استفاده از شخصیت خود به گسترش تجارت خود ادامه می دهد. و مطالب دیگر از یک فضای مجازی. در Lotte World ، آنها می گویند که هزاره ها نسل بیشتری برای این صنعت سرگرمی مدرن هستند. بیشتر با محبوبیت روزافزون آن به عنوان نقطه داغ در بین نسل های جوان.

کره جنوبی metaverse را عنصری مهم برای رشد اقتصادی می داند

کره جنوبی متاورس را به عنوان یکی از پنج صنعت جدیدی که معتقد است کلید رشد اقتصادی و تقاضای بازار خواهد بود ، تعیین کرده است. چهار حوزه شامل روبات های هوشمند ، بلاک چین ، فناوری رایانش ابری و مراقبت های بهداشتی دیجیتال است.

شرکت های مالی نیز به طور فزاینده ای درگیر صنعت نوظهور هستند. سامسونگ و KB Asset Management اخیراً دو صندوق قابل معامله متاورس (ETF) را منتشر کرده اند. همه این موارد به معامله گران اجازه می دهد تا بر روی ارز مجازی سرمایه گذاری کنند.

در سال 2018 ، غول اینترنتی کره Naver Zepeto را راه اندازی کرد. این برنامه در حال حاضر بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. بیشتر نوجوانان. این به نوجوانان کمک می کند تا با دوستان خود در مدرسه یا خانه ارتباط برقرار کنند.

که این است که بگوییم؛ آنها می توانند بین آنها تماس تصویری برقرار کنند. علاوه بر این ، فعالیتهای سرگرم کننده ای دارد که همه چیز را جالب می کند. نکته مهم این است که نوجوانان از آن برای تشکیل آواتارهای خود استفاده می کنند.

Zepeto فقط بستری برای هنرمندان و طراحان نیست. آنها همچنین برای تنوع بخشیدن به محتوای کاربران با برخی از مشهورترین مارک های جهان همکاری می کنند. لیست شرکای آنها شامل دیزنی ، گوچی ، نایک و دیگران است.

آیا metaverse آینده تجارت است؟

با ظهور واقعیت مجازی ، بسیاری از مردم برای نیازهای اجتماعی خود به دنیای Metaverse روی می آورند. این فضاها به شما امکان فرار از واقعیت را می دهند که فقط سرگرم کننده نیست.

افراد همچنین می توانند هنگام کاوش در محیط های جدید با یکدیگر دوست شوند. و در این حوزه دیجیتالی اطلاعات بیشتری در مورد خود کسب کنند. اما ، بدون نوعی از درآمدزایی ، این بازی ها ممکن است پایدار نباشند.