منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Metamask از ویژگی جدیدی برای معامله گران آمریکایی رونمایی کرد

Metamask از ویژگی جدیدی برای معامله گران آمریکایی رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

متاماسک دارد اعلام کرد از طریق یک پست وبلاگ که کاربران در ایالات متحده اکنون می توانند انتقالات بانکی به رمزارز را در برنامه انجام دهند. طبق پست وبلاگ چند روز پیش، کیف پول اعلام کرد که با Sardine، یک تاجر خودکار، همکاری کرده است تا این ویژگی را ممکن کند. در این کیف پول ذکر شده است که کاربران در ایالات متحده اکنون می توانند بدون تاخیر و مشکل، نقل و انتقالات یکپارچه را در بانک ها و برنامه خود انجام دهند.

Metamask سقف تراکنش ها را اعلام کرد

پست وبلاگ Metamask همچنین اشاره کرد که تیم با Sardine این سرویس را در هر زمانی به کاربران ارائه می دهد. این به این معنی است که کاربران می توانند هر زمان که بخواهند، حتی اگر تعطیلات رسمی باشد، نقل و انتقالات را انجام دهند. نقل و انتقالات نیز به جای روزهای معمولی که سایر بازرگانان ACH ارائه می دهند، چند دقیقه طول می کشد. ارائه دهنده کیف پول همچنین خاطرنشان کرد که کاربران می توانند طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال را با استفاده از تاجر انتقال دهند.

با این حال، کل انتقال برای هر معامله گر در حدود 3000 دلار در روز است. در همین راستا، یک سقف 5000 دلاری برای هفته وجود دارد، در حالی که کیف پول هر ماه سقفی 25000 دلاری اضافه می کند. جدا از خدمات سریع آن، پست وبلاگ اشاره کرد که ساردین اقداماتی را برای اطمینان از محافظت در برابر کلاهبرداری و کمک به کاربران برای پیروی از قوانین در سراسر کشور دارد.

ساردین خدمات بلادرنگ ارائه خواهد کرد

Metamask همچنین ادعا می کند که ساردین توسط شرکت های معروف در سراسر بازار از جمله FTX و Autograph استفاده می شود. وی در بیانیه مفصل ادعا کرد که شرکت های برتر ساردین را به دلیل ویژگی های بسیار خوبی که این پلتفرم در اختیار کاربران و شرکت ها قرار می دهد ترجیح می دهند. شرکت کیف پول ادعا می کند که هیچ تاخیر و مشکلی در مورد نقل و انتقالات وجود ندارد، زیرا همه آنها در زمان واقعی اتفاق می افتد. به این ترتیب، آسان‌تر و سریع‌تر است و به کاربران و شرکت‌ها تجربه بسیار خوبی از استفاده از پلتفرم می‌دهد. جدا از اینکه Consensys به این تیم اشاره کرد، متامسک نیز در توییتر نظر خود را در مورد مشارکت بین این دو شرکت ارائه کرده است.

اشاره کرد که کاربران آن از طیف گسترده ای از مزایای این ویژگی جدید، به ویژه با مشارکت آن با شرکت پرداخت برخوردار خواهند بود. این شرکت همچنین اعلام کرد که این ویژگی برای کاربران باز است. Metamask لیست عظیمی از کاربران را در چندین بخش از بازار ارز دیجیتال در خود جای داده است. به‌روزرسانی اخیر این شرکت نشان داد که بیش از 30 میلیون معامله‌گر در سراسر جهان از خدمات آن استفاده می‌کنند. قابل درک است که بخش بزرگی از این جمعیت در ایالات متحده زندگی می کنند. این همچنین به این معنی است که شرکت ممکن است به دنبال فعال کردن این ویژگی در خارج از ایالات متحده در سال های آینده باشد.