منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Memecoin محبوب Shiba Inu در بورس Wealthsimple فهرست می شود

Memecoin محبوب Shiba Inu در بورس Wealthsimple فهرست می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • SHIBA در 8 روز 45 درصد کاهش می یابد (از ATH).
  • Wealthsimple (معادل Robinhood در کانادا) SHIB را فهرست می کند.
  • OKEx $LEASH، یکی از توکن‌های اکوسیستم Shib را فهرست می‌کند.

میم کوین محبوب، شیبا اینو، در طی 8 روز از رکورد تاریخی خود، حدود 45 درصد کاهش یافته است. این اتفاق پس از افزایش قیمت تقریباً 700 درصدی در اکتبر 2021 رخ داد. جامعه شیبا اینو در 7 روز گذشته در ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) بوده است.

FUD نتیجه حرکت 40 تریلیون Shib به چهار کیف پول ناشناخته مختلف است که توسط یک نویسنده Cryptopolitan گزارش شده است و حرکت نزولی Shib از زمانی که به بالاترین ATH 0.00008861 رسیده است.

کدام بنیادی چرخش نزولی را حتی برای «شیب آرمی» که اغلب به اصطلاح نامیده می شود، تغییر خواهد داد؟

Wealthsimple SHIB را فهرست می کند

پس از مجموعه‌ای از توییت‌هایی که به نظر می‌رسید نوید فهرست شدن را می‌داد، جامعه شیبا اینو همچنان منتظر اعلام فهرست از سوی کراکن، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده است. جامعه ناامید شد زیرا فهرست کردن Shiba Inu در Kraken آنطور که انتظار می رفت انجام نشد.

در روز پنجشنبه، چهارم نوامبر 2021، Wealthsimple، معادل کانادایی صرافی رمزنگاری Robinhood، فهرست رسمی Shiba Inu را از طریق توییتی اعلام کرد.

از لحاظ تاریخی، هر زمان که یک سکه در یک صرافی جدید فهرست می‌شود، ارز دیجیتال شاهد افزایش قیمت است، اساساً به دلیل قرار گرفتن در معرض یک بازار جدید. با نگاهی به حرکت نزولی SHIB INU در چند روز گذشته، می‌توانیم تعجب کنیم که آیا فهرست Wealthsimple گربه را نجات داده است؟

بسیاری ممکن است تعجب کنند، در میان فهرست شدن در بورس Wealthsimple، هیچ تاثیری بر قیمت Shiba Inu وجود نداشت. اما ما فکر می‌کنیم این به این دلیل است که کاربران شکایات متعددی را در توییتر در مورد داده‌های قیمت مطرح کرده‌اند و سفارش خرید ناموفق بوده است.

پشتیبانی مشتری Wealthsimple به بسیاری از کاربران پاسخ می دهد و به آنها اطمینان می دهد که مشکل فنی به عنوان یک اولویت در نظر گرفته می شود.Memecoin محبوب Shiba Inu در Wealthsimple Exchange 1 فهرست می شودMemecoin محبوب Shiba Inu در Wealthsimple Exchange 2 فهرست می شود

Okex LEASH را فهرست می کند

Okex، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل، LEASH را فهرست کرده است. OKEx در 21 اکتبر 2021 توییتی منتشر کرد و از همه کسانی که به میم کوین معتقد بودند رای دادند تا این میم کوین در صرافی آنها فهرست شود.

$LEASH دومین توکن در اکوسیستم شیبا اینو است و مجموعاً 107647 توکن ضرب شده دارد. برای معامله در 8:00 صبح UTC، 5 نوامبر 2021 در صرافی OKEx باز است.

این اصول صعودی در اطراف سکه شیبا اینو، حرکت قیمت را از نزولی به صعودی تغییر نداده است. تحلیلگران همچنان یک حرکت نزولی بیشتر برای 24 ساعت آینده را پیش بینی می کنند.