منو سایت

Meet Big Eyes (BIG)، پروژه بزرگ بعدی Crypto

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Big Eyes (BIG) پروژه بزرگ بعدی است که قرار است سر و صدای زیادی در صحنه رمزگذاری میم ایجاد کند. رعایت قوانین تعیین شده توسط Dogecoin (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) Big Eyes (BIG) و با تکان دادن آن‌ها روی سرشان، در حال بازنویسی قوانینی است که نشان می‌دهد میم چگونه می‌تواند باشد و چگونه جامعه می‌تواند با آن تعامل داشته باشد.

ما این فرصت را به دست آوردیم که با خالق، یعنی خود Big Eyes صحبت کنیم تا در مورد اینکه او چگونه ایده نماد خود را پیدا کرده است، و چگونه گربه ای مانند او در حال پذیرفتن آن است صحبت کنیم. ارز رمزنگاری شده بازار.

رمزنگاری

با چشمان بزرگ ملاقات کنید – Meme Crypto

سلام، چشمان بزرگ! خیلی ممنون از وقتی که امروز گذاشتید. فکر می کنید برای کسانی که نمی دانند شما کی هستید، می توانید خودتان را معرفی کنید؟

با تشکر از معرفی، امیدوارم از زبان اشاره ناراحت نباشید، گربه ها با انسان صحبت نمی کنند. من بنیانگذار Big Eyes هستم، توکن جامعه DeFi برای به دست آوردن ثروت و نجات ماهی های اقیانوس راه اندازی شد، بنابراین همیشه ماهی های خوشمزه ای برای خوردن وجود دارد. 

از این بابت متشکرم، و نگران نباشید، ما می توانیم شما را کاملا درک کنیم.

من شنیده ام که شما کمی دیوانه وار زندگی کرده اید و با قایق و نهنگ به سراسر جهان از واشنگتن دی سی تا ژاپن رفته اید! باید بپرسم قسمت مورد علاقه شما در مورد ژاپن کدام بود؟

سوشی. انسان ها می دانند چگونه ماهی را خراب کنند، اما ژاپنی ها خوردن ماهی را به هنر تبدیل کرده اند. در یک بار سوشی، تنها کلمه‌ای که باید بدانید «omakase» است، به معنای واقعی کلمه «این را به شما واگذار می‌کنم»، این مانند یک چالش شخصی برای سرآشپز است که با آن اعتماد روبرو شود.  

از طریق تمام تجربیات شما در سراسر جهان، چه چیزی شما را ترغیب کرد تا به دنیای آن بپردازید ارز رمزنگاری شده? و چرا آن را حول خود قرار دهید؟

من همیشه چشمان درشتی داشته ام، احتمالاً متوجه شده اید. آنها دلیلی بودند که من هرگز آن را به عنوان یک گربه متحد نکردم. من ناز هستم و همیشه این را به عنوان یک ضعف می دیدم – با ناز بودن، شما ضعیف و حلیم هستید.

اما یک روز، وقتی به دریا نگاه می کردم، متوجه دو چیز شدم: ناز یک صنعت میلیارد دلاری است و انسان ها به طور غیرمسئولانه همه ماهی ها را می خورند. من به‌عنوان یک ریاضی‌دان ماهر، بلاک چین را درک می‌کردم، بنابراین این یک پاسخ واضح بود برای حل مشکل ماهی با یک توکن جامعه که همه چیز در مورد آن است. جذاب به عنوان یک ارز

من هستم جذاب، هرگز نمی خواستم باشم، اما باید به دلیلی این گونه ساخته شده باشم.  

چیست چشمان درشت (بزرگ) اکوسیستم همه چیز در مورد؟

اگر جذاب ارزی است که بهتر است شروع به فروش کنیم. این چیزی است که اکوسیستم در مورد آن است – NFT ها، کالاها، رویدادها، کمیک ها. تاثیر بالا، تعامل بالا، و قیمت چشم بزرگ. 

Meet Big Eyes (BIG)، پروژه بزرگ بعدی Crypto's 1

من می دانم که شما به جدا کردن خود از سایر طلسم های ارزهای دیجیتال بسیار اهمیت می دهید. چه چیزی شما را با کسی که دوست دارید متفاوت می کند شیبا اینو (SHIB)?

من یک گربه هستم. من طلسم نیستم  

شما کاملا درست می گویید چشمان بزرگ! بر خلاف آن حیوانات طلسم مانند شیبا اینو (SHIB)، شما کاملا واقعی و با شخصیت واضح هستید. این ایده فوق العاده ای بود که توکن خود را بر اساس خودتان قرار دهید.

تصمیم گرفتید کدام بلاک چین را بسازید چشمان درشت (بزرگ) بر؟ چه چیزی باعث شد آن را انتخاب کنید؟

اتریوم (ETH). اگر بخواهیم ماهی ها را در اقیانوس ها بجوشانیم، نجات دادن آنها فایده ای ندارد. اتریوم (ETH) در حال حرکت به سمت اثبات سهام، POS است و نیاز به استخراج و تمام انرژی مصرفی آن را کاهش می‌دهد. به علاوه، تمام مزایای قراردادهای هوشمند که یک گربه باید دوست داشته باشد. 

اتریوم (ETH) یک انتخاب فوق العاده است! مطمئناً این شانس را به شما می دهد که رویای بزرگی در مورد اینکه این پروژه به کجا خواهد رسید.

می دانم که شما برنامه های بزرگی در پیش دارید، مانند NFT سوشی خدمه نوع سوشی مورد علاقه شما چیست؟

من همیشه توصیه سرآشپز را در یک رستوران می پذیرم، در دریا آنچه را که می گیرم می گیرم، اما در خانه، ماهی سالمون چرب است.  

در مورد ماهی صحبت می کنم، من همچنین می دانم که شما برنامه هایی برای همکاری با موسسات خیریه حفاظت از اقیانوس ها در آینده دارید. این یک دلیل بسیار شریف است! می توانید کمی بیشتر در مورد آن به من بگویید؟

ایجاد شبکه ای از پناهگاه های اقیانوسی برای فرصت دادن به ماهی ها ضروری است. آنها به محافظت در برابر صید بیش از حد، آلودگی و حفاری نفت کمک می کنند. تنها 1٪ از آب های بین المللی محافظت می شود، دانشمندان می گویند که باید 30٪ باشد. من دوستی به نام دیو دارم که می گوید مهم نیست، و این فقط یک توطئه است، اما من ترجیح می دهم دانشمندان را باور کنم.  

آخرین سوال امروز چشمان بزرگ برای شما. می دانم که شما برنامه های بزرگ زیادی در پیش دارید، اما هدف نهایی چیست؟ اگر تمام امیدها و رویاهای شما محقق شود، کجا می توانید چشمان درشت (بزرگ) برو؟

به ماه و برگشت. رویا همین است. 

رمزنگاری

بینش Big Eyes از طریق این مصاحبه به من ثابت کرده است که اشتیاق او به پروژه‌اش و تعهد به هدفش، نشانه Big Eyes (BIG) را در موقعیتی عالی قرار می‌دهد تا تأثیر زیادی بر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال بگذارد. از طریق او جذاب ظاهر و شخصیت قابل توجه، چشمان بزرگ خود و نشانه اش را از جمعیت متمایز کرده است و نشان میم را به سطح جدیدی می رساند.

مطمئناً پرتابی نیست که از دست بدهید.

در مورد چشمان بزرگ (BIG) بیشتر بیاموزید:

وب سایت: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

توییتر: https://twitter.com/BigEyesCoin

اینستاگرام: https://www.instagram.com/BigEyesCoin/