منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • MasterCard، Bakkt بیش از 20 هزار نماینده را با محصول رمزنگاری نوآورانه هدف قرار می دهد

MasterCard، Bakkt بیش از 20 هزار نماینده را با محصول رمزنگاری نوآورانه هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • مسترکارت با Bakkt همکاری می کند تا تراکنش های رمزنگاری را به شبکه خود بیاورد. این پروژه بیش از 20 هزار عامل دومی را هدف قرار می دهد.
  • در حالی که مسترکارت شبکه را فراهم می کند، Baakkt نگهبان دارایی های رمزنگاری خواهد بود. این سرمایه گذاری می تواند نحوه تراکنش آمریکایی ها در ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.

شرکت پرداخت چندملیتی مسترکارت در حال پیگیری برنامه هایی برای پشتیبانی از ارزهای دیجیتال در پلتفرم خود است.

Mastercard با Bakkt، یک صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در این پروژه، شریک است. پس از تکمیل، این پروژه بیش از 20 هزار نماینده مسترکارت را قادر می سازد تا از تراکنش های ارزهای دیجیتال پشتیبانی کنند.

اخبار CNBC در مورد مشارکت این شرکت و Bakkt پخش شد

این ترتیب باعث می شود که نمایندگان شرکت محصولات خود را با رمزارزها یکسان کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند پیشنهادات خود را با کیف پول های BTC ادغام کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است هر دو کارت بدهی و اعتباری را ارائه دهند که از پرداخت های رمزنگاری پشتیبانی می کند. در نهایت، فروشندگان ممکن است میزبان برنامه های وفاداری باشند که در آن به مشتریان با بیت کوین پاداش می دهند.

علاوه بر این، Bakkt نگهبان دارایی های دیجیتال خواهد بود. مسترکارت به نوبه خود شبکه ای از فروشندگان را ارائه خواهد کرد.

مستر کارت برای ساده سازی ورود ارزهای دیجیتال

شری هیموند از مسترکارت در اظهار نظر در مورد توسعه گفت که آنها قصد دارند ورود شرکای خود به ارزهای دیجیتال را تسهیل کنند.

او اصرار داشت که Mastercard متعهد به ارائه انواع راه حل های پرداخت است. این راه حل ها هم از نظر ارزش و هم از نظر تأثیرگذاری غنی هستند.

این مشارکت به شرکای این شرکت اجازه می دهد تا به مشتریان خود خدمات معاملات ارز دیجیتال و هولینگ ارائه دهند. همه اینها به لطف پیوند آنها با پلتفرم Bakkt است.

اعلام مسترکارت می تواند تغییری در نحوه تجارت آمریکایی ها با بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتالی ایجاد کند.

امروز، این شرکت جایگاهی برای خود در فضای پرداخت های بین المللی ایجاد کرده است. و ادعا می کند که بیش از 20 هزار فروشنده در کتاب های خود دارد. این بدون احتساب بیش از 2.8 میلیارد کارت پرداخت فعال آن است.

امسال علاقه فزاینده ای به BTC وجود دارد. ارزش کریپتو برتر افزایش یافته و به بالاترین حد خود از مرز 60000 دلار رسیده است. اخیراً، SEC فهرست یک صندوق ETF آتی را تأیید کرد.

هایموند می گوید که این علاقه انباشته باعث شده است که مشتریان مسترکارت برای پذیرش رمزارزها از آن کمک بگیرند. این پذیرش به نوبه خود به مؤسسات مالی کمک می کند تا مشتریان خود را قفل کنند. بنابراین از مهاجرت وجوه به صرافی ها جلوگیری می کند.

بیشتر از کیف پول و کارت

این مشارکت بیشتر از گسترش کیف پول های رمزنگاری و کارت های پرداخت به بانک ها است. همچنین به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا به جای امتیازات سنتی، به مشتریان خود در بیت کوین پاداش دهند.

و این ترتیبی است که گاوین مایکل، مدیر اجرایی Bakkt را سر و صدا کرده است. او می‌گوید دارندگان امتیازهای پاداش موجود می‌توانند در عوض آن‌ها را به ارز دیجیتال تبدیل کنند. تبدیل ها از نرخ های تعیین شده توسط شرکت های درگیر پیروی می کنند.

علاوه بر این، او معتقد بود که آنها موانع ورود را کاهش می دهند. آنها این کار را با اجازه دادن به افراد برای تبدیل امتیازهای خود به رمزارز انجام می دادند.

کاربران از این اقدام سود خواهند برد زیرا از پول نقد برای تبدیل استفاده نمی کنند. باز هم، آنها از دارایی های بیکار خود به نحو سودمندی استفاده خواهند کرد.

پس از انتشار اخبار، سهام Bakkt بیش از 70 درصد افزایش یافت. این زوج روز دوشنبه به طور رسمی شراکت خود را اعلام خواهند کرد. این اعلامیه در کنفرانس Money 20/20 در لاس وگاس خواهد بود.

این شرکت اخیرا در بورس نیویورک پذیرفته شده است.