منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mars4 فروش خود را در سراسر ژاپن افزایش می دهد

Mars4 فروش خود را در سراسر ژاپن افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگرچه تجارت کریپتو در شرایط بدی قرار دارد، اما این بدان معنا نیست که تمام فناوری های جایگزین این سناریو را ارائه می دهند. اخیراً Mars4 Metaverse نشان داد که فروش آن در سراسر ژاپن پس از اعمال روش فروش برنامه ای دو برابر شده است.

اما پس از آنکه شرکت بزرگ فیس بوک توسعه خود را بر اساس آن اعلام کرد، محبوبیت پروژه های مجازی در دو سال گذشته افزایش یافته است. Metaverse قول می دهد که نحوه تعامل افراد را تغییر دهد و همچنین یک مدل تجاری خوب است که برای جامعه بازی کار می کند.

Mars4 به Metaverse برخورد می کند

مریخ 4

از سال 2022، Mars4 یکی از برجسته ترین جهان های مجازی ژاپن بوده است. این به این دلیل است که Metaverse استعمار مریخ را از طریق زمین‌های مختلف برای فروش پیشنهاد می‌کند که احتمالاً به دسته‌هایی تقسیم می‌شوند.

بر اساس گزارش ها، متاورس در سراسر آسیا، به ویژه در ژاپن، جایی که نشان می دهد فروش آن دو برابر شده است، تسلط خواهد داشت. مدیر کل Bitflyer Exchange نشان می دهد که از سال گذشته به Mars4 علاقه مند بوده است زیرا پروژه او طراوت به نظر می رسد. با این حمایت، مدیر متاورس از طریق یک انجمن منحصر به فرد برای ژاپن در تلگرام حضور یافت. آنها همچنین طرفدارانی از چین، ترکیه و ایتالیا را می پذیرند.

اما متاورس بدون توجه به زبانی که طرفدار صحبت می کند، در Discord نیز حضور دارد. از جمله اهداف محقق شده در متاورس، قدرت رسیدن به هر نقطه از جهان است.

در اطراف مریخ حرکت کنید و سود ببرید

مریخ 4

آخرین پیشرفت ها در Metaverse نوید درآمد آسان را می دهد. Mars4 در ازای سودهای پولی، ناوبری را پیشنهاد می کند. این پروژه دیجیتالی مبتنی بر شبکه بلاک چین امکان کسب ارزهای دیجیتال و مشارکت در بازار NFT را فراهم می کند.

Metaverse زمینی را در مریخ ارائه می دهد که در آن می توان آن را کاوش کرد، ایجاد کرد یا کشت کرد تا کاربر بتواند در آن زنده بماند. توکن های غیرقابل تعویض برای خرید وسایل نقلیه فعال خواهند شد، اما به زودی به روز رسانی شده است.

به گفته انجمن Mars4، این پروژه مجازی ساده ترین راه را برای کسب درآمد غیرفعال دارد زیرا همه چیز بر اساس NFT است. شرکت‌کنندگان می‌توانند وجوه خود را در NFTها سرمایه‌گذاری کنند و فقط با ضرب کردن آن‌ها درآمد غیرفعالی داشته باشند. این پلتفرم مجازی اجاره استخرهای شنا را نیز برای جامعه پیشنهاد می کند و در نتیجه درآمد ثابتی دارد.

با این پیشرفت‌ها و پذیرش جدید Metaverse، جای تعجب نیست که توکن MARS4 از این روند نزولی بهبود می‌یابد. بر اساس CoinMarketCap، این ارز دیجیتال با قیمت 0.003593 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به 3,415,274 دلار می رسد.

تا نوامبر 2021، این توکن با قیمت 1.05 دلار معامله می‌شد که نشان‌دهنده بالاترین قیمت تاریخ است. انتظار می‌رود MARS4 بالاتر از این رقم باشد، زیرا پروژه‌های NFT آن در حال توسعه هستند.