منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • M1 Finance پشتیبانی از حساب های معاملاتی کریپتو را اعلام کرد

M1 Finance پشتیبانی از حساب های معاملاتی کریپتو را اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

M1 Finance اعلام کرده است که به کاربران خود فرصتی برای داشتن حساب های رمزنگاری شده در پلتفرم خود ارائه می دهد. طبق یک پست وبلاگ در وب سایت خود، پلت فرم کارگزاری همچنین اشاره کرد که کاربران می توانند از این حساب برای انجام فعالیت های معاملاتی روزانه خود استفاده کنند. با وجود آن، اکثر معامله گران هنوز نسبت به بازار نزولی محتاط هستند، زیرا توکن ها بخش بزرگی از ارزش خود را از دست داده اند.

بارنز پیشنهادهای جالبی را اعلام می کند

M1 Finance در سال 2015 مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر بیش از میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت خود دارد. این پلتفرم علاوه بر اینکه به کاربران اجازه می دهد بدون دریافت کمیسیون به خدمات خود دسترسی داشته باشند، به کاربران کمک می کند تا حساب های بازنشستگی را تنظیم و مدیریت کنند. طبق وبلاگ پستی که اخیراً منتشر شده است، برایان بارنز، مدیر عامل شرکت، اشاره کرد که مصرف کنندگان محرک ایده آل پشت به روز رسانی جدید هستند.

او اشاره کرد که آنها طی ماه‌ها تماس‌ها و پرس و جوهایی از کاربران دریافت کرده‌اند که چه زمانی قصد دارند از دارایی‌های دیجیتال و تجارت پشتیبانی کنند. وی خاطرنشان کرد: اگرچه در حال حاضر افراد بیشتری نسبت به گذشته در بازار حضور دارند، اما این بازار هنوز در مراحل اولیه خود است. وی خاطرنشان کرد که طبقه دارایی تقریباً تریلیون ها ارزش دارد و رقم آمریکایی ها در بازار تقریباً حدود 20 درصد است.

M1 Finance از ده دارایی دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد

بارنز گفت که آخرین باری که این شرکت نظرسنجی انجام داد، اکثر پاسخ دهندگان وقتی پرسیدند کدام طبقه دارایی را به پلتفرم اضافه کنند، گزینه کریپتو را علامت زده اند. وی همچنین خاطرنشان کرد که ارائه این دارایی بر روی پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا آنها را برای مدت طولانی نگه دارند و معامله کنند. این به این دلیل است که او نیز مانند هر کس دیگری آینده‌ای را با کریپتو می‌بیند. این پلتفرم همچنین اعلام کرد که در ابتدا دسترسی به ده دارایی دیجیتالی را با شروع به‌روزرسانی فراهم می‌کند. بیت کوین و اتریوم پیشرو هستند و توکن های کوچک دیگری نیز به این ترکیب اضافه می شوند.

در این بیانیه آمده است که علاوه بر اینکه دارایی ها را بدون کمیسیون می کند، سایر دارایی ها را نیز در آینده نزدیک فعال می کند. یکی از مزایای تجارت در M1 Finance به دلیل نمایندگی سبد مبتنی بر پای آن است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی را که نگه می‌دارند و درصد آنها از کل مقدار توکن را به شکل پای ببینند. این ویژگی توسط نرم افزاری پشتیبانی می شود که هر زمان که تغییری در موجودی موجود در نمونه کارها ایجاد شود، ارقام را به طور خودکار به روز می کند.