منو سایت

LUNC در نهایت کاهش تورم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توکن اصلی Terra (Luna) پس از سقوط ویرانگر در می 2022 با تغییر نام Terra Classic (LUNC) خود را احیا می کند. بیش از 40 میلیارد دلار به دلیل این سقوط از بازار حذف شد و سکه لونا 99.99 درصد کاهش یافت. در قیمت استیبل کوین، یو اس تی و لونا آن، در میان ده ارز دیجیتال برتر، در عرض چند روز بی ارزش می شوند.

این ضربه بزرگی به تمام بازارهای ارزهای دیجیتال و به طور خاص جامعه Terra بود. بنیانگذار Terraform Labs، Do Kwon، تلاش کرد تا پروژه را با نام جدید LUNC با کمک یک هارد فورک که یک زنجیره جدید ایجاد کرد، احیا کند. با این حال، توکن در ماه می عملکرد خوبی نداشت.

با این وجود، سپتامبر شاهد روند صعودی بود و قیمت آن تا 400 درصد افزایش یافت و به زودی، آن را در 30 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار خواهید دید. در اول سپتامبر، سکه با رشد 70 درصدی روبرو شد و در 8هفتم شهریورماه با 250 درصد افزایش قیمت دوباره سبز شد. دلیل اصلی این امر سیاست جدید کاهش مالیات 1.2 است.

LUNC توکن Burn

افزایش قیمت LUNC به دلیل اخبار مربوط به سیاست کاهش مالیات پیشنهاد شده توسط عضو جامعه ادوارد کیم است. سیاست این است که برای تمام تراکنش های LUNC در کیف پول ها و زنجیره های مختلف، کارمزد 1.2% دریافت کنید. علاوه بر این، این هزینه برای سوزاندن توکن LUNC و ارسال آن به یک آدرس مرده استفاده می شود. توکن‌ها برای همیشه از کل عرضه حذف می‌شوند و باعث کاهش تورم توکن می‌شوند.

این پیشنهاد در اول سپتامبر ارائه شد و در تاریخ 20 منتشر شدهفتم. هدف از کاهش مالیات 1.2 درصدی کاهش عرضه کل توکن به 10 میلیارد توکن است. پس از تحقق این امر، کل عرضه تغییر بیشتری نخواهد کرد. این طرح با اکثریت 99.98 درصد به اعضای جامعه که آن را تصویب کردند ارائه شد.

این طرح همچنین توسط Binance Crypto Exchange به تصویب رسید، به این معنی که 1.2٪ مالیات بر هر تراکنش LUNC، هم در جفت معاملات نقطه ای و هم در معاملات حاشیه در بایننس اعمال می شود. بنابراین اینها اخباری بودند که قیمت توکن را در جهت صعودی تحریک کردند.

چقدر سوخته تا الان؟

طبق حساب توییتر (@LunaBurn_13) 6.9 میلیارد توکن تا پایان سپتامبر سوزانده شده است. از میان این 6.9 میلیارد توکن، 2.64 میلیارد آن پس از سوخت 1.2 درصدی مالیات سوزانده شده است. علاوه بر این، 9.41 درصد از کل عرضه توکن‌های LUNC (هم باند و هم غیرقید) مشمول است. مجموع عرضه در حال حاضر 6,900,481,089,689 است. با این سرعت، پروژه ممکن است سریعتر از حد انتظار به موفقیت برسد.

آینده برای LUNC چیست؟

اگر پروژه به این طرح پایبند باشد و به هدف خود در کاهش کل عرضه توکن به 10 میلیارد دست یابد، قیمت آن به شدت افزایش خواهد یافت. این پروژه پس از سقوط بزرگ به دست آورد. هیچ کس فکر نمی کرد که پس از چند ماه سقوط در ردیف ارزهای دیجیتال برتر قرار گیرد. در خط احیای ترا کلاسیک چیزهای بیشتری وجود دارد و دیر یا زود، ترا کلاسیک در جایی که از آن پایین آمده، خواهد ایستاد.

افکار نهایی

Terra Classic دوباره سرفصل اصلی بازار ارزهای دیجیتال است، اما این بار برای یک هدف بهتر. ترا کلاسیک در ماه سپتامبر بیش از 400 درصد افزایش قیمت داشت که دلیل آن کاهش مالیات 1.2 درصدی بود. به همین دلیل، 2.64 میلیارد توکن به آدرس های مرده ارسال می شود. توکن در لیست ارزهای دیجیتال برتر در جهت صعودی حرکت می کند و اکنون در جایگاه 31 قرار دارد. آینده چیزهای خوبی برای Terra Classic خواهد داشت.