منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • LUNA Airdrop: معامله گران از نقص در روند شکایت دارند

LUNA Airdrop: معامله گران از نقص در روند شکایت دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

LUNA airdrop پس از شکایت کاربران از مجموع توکن‌هایی که توسعه‌دهندگان به کیف پول‌های خود ارسال می‌کردند، با مشکل جزئی مواجه شد. توسعه دهندگان این توکن، ایردراپ را به عنوان وسیله ای برای کاهش اثر سقوط روی معامله گران انجام داده اند. LUNA (که از آن زمان به LUNA Classic تغییر نام داد) با یک مشکل جزئی در الگوریتم خود مواجه شد که باعث شد توکن تا 90 درصد از ارزش قبلی خود افت کند.

گیرندگان LUNA Airdrop مقدار کمتری توکن دریافت کردند

صرافی ها وزن خود را پشت سر Terra کشیده اند تا اطمینان حاصل کنند که ایردراپ LUNA با موفقیت انجام می شود. با این حال، توزیع با نقصی مواجه شده است که خود Terra اکنون دارای آن است متوجه شد. به گفته چندین کاربر در سراسر رسانه‌های اجتماعی، این شرکت مقدار کمی از توکن‌های جدید را در مقایسه با مقدار توکن‌های قدیمی که در اختیار داشتند برای آنها ارسال کرده است.

یکی از این افراد یک کاربر توییتر است که ادعا می کرد با وجود داشتن حدود 300000 دلار توکن قدیمی، تنها 59 دلار از توکن های جدید دریافت کرده است. با این حال، این شرکت به معامله‌گران اطلاع داده است که ممکن است airdrop مقدار صحیحی از توکن‌ها را در LUNA airdrop در حال انجام ارسال نکند. بر اساس بیانیه‌ای که توییتر حذف شده است، این شرکت گفته است که از تغییر وقایع متاسف است و به طور جدی روی آن کار خواهد کرد تا در اسرع وقت مشکلات را اصلاح کند.

ترا قول می دهد که این موضوع را بررسی کند

در نتیجه مشکلات، اکثر دارندگان توکن قدیمی اکنون مقدار کمتری از توکن های جدید را در کیف پول خود دارند. کاربر دیگری در توییتر از تغییر وقایع ابراز تاسف کرد. به گفته کاربر، او بیش از 50000 دلار از توکن قدیمی را در اختیار داشت در حالی که تنها 112 دلار از توکن جدید را در LUNA airdrop دریافت کرد. این شرکت خاطرنشان کرد که مهندسان آن در حال بررسی این موضوع هستند و بیانیه دیگری برای روشن شدن آنچه اتفاق افتاده است به طور جدی منتشر خواهد شد.

این به‌روزرسانی اخیر پس از بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشکلی که برای توکن اصلی LUNA رخ داد، نتیجه چندین بازیگر در مقیاس بزرگ در بازار بود. در خبر دیگر، رگولاتورهای کره جنوبی نیز تحقیقات کاملی را از تمامی کارکنان این شرکت آغاز کرده اند تا حقیقت حادثه مربوط به پروژه این شرکت را کشف کنند. توکن جدید LUNA پس از کاهش بیش از 80 درصدی ارزش خود در بازار عملکرد خوبی داشته است تا بعداً شاهد افزایش حدود 75 درصدی باشیم.