منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • LUNA 2.0 airdrop: چه صرافی های متمرکزی در حال حاضر پشتیبانی می کنند؟

LUNA 2.0 airdrop: چه صرافی های متمرکزی در حال حاضر پشتیبانی می کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از تجربه یکی از غم انگیزترین خرابی ها در تاریخ ارزهای دیجیتال، Terra به دنبال آن است تا با راه اندازی Luna 2.0 خود را در زندگی دوم احیا کند. پیش از این، شبکه راه‌های مختلفی را برای بازگشت امتحان کرد، اما نتوانست این کار را انجام دهد، زیرا LUNA و UST بیش از 98 درصد از ارزش خود را از دست دادند. با این حال، اکنون این شبکه بلاک چین جدید Terra خود را راه اندازی کرده است.

راه اندازی Terra LUNA 2.0 امروز انجام شد، زیرا اولین بلوک تولید شد. با این حال، انتظار می رود که سایر خدمات و ویژگی های Luna 2.0 در روزها یا هفته های آینده راه اندازی شوند. تیم Terra بلاک چین جدید را با شناسه زنجیره ای PHOENIX-1 معرفی کرد. علاوه بر این، کاربران می توانند از طریق LUNA مایع خود فهرست کنند، جوایزی کسب کنند و در تصمیم گیری های حاکمیتی شرکت کنند.

مبادلاتی که از LUNA airdrop پشتیبانی می کنند

با ایجاد بلاک چین جدید، Terra قصد دارد به بازار وارد شود. با این حال، برنامه های غیرمتمرکز در زنجیره قبلی باید دوباره در زنجیره جدید شروع شوند. علاوه بر این، مردم بارها این سوال را مطرح کرده اند که کدام صرافی متمرکز از LUNA 2.0 airdrop پشتیبانی می کند.

با این وجود، چندین صرافی از این ایردراپ پشتیبانی کرده اند. این شامل برخی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال از جمله Binance، Huobi، KuCoin و FTX می‌شود. صرافی های دیگر عبارتند از Bitrue، Bitfinex، GateIO، Nexo و ByBit.

از طریق این ایردراپ، مصرف کنندگان برخی از سهام خود را بلافاصله و برخی از آنها را بعدا دریافت خواهند کرد. همچنین، LUNA قدیمی اکنون LUNA Classic (LUNC) نامیده می شود و UST به USTC تغییر نام داده است. دارندگان LUNA و UST از دو عکس فوری قبل و بعد از حمله طبقه بندی می شوند. بر اساس طرح احیای اکوسیستم ترا، عکس فوری قبل از حمله در ارتفاع 7544910 و عکس فوری پس از حمله در ارتفاع 7790000 گرفته شده است.

مکانیزم محاسبه ایردراپ Terra LUNA 2.0

طبق توزیع جدید توکن LUNA، در مجموع 1 میلیارد توکن توزیع خواهد شد. استخر جامعه 300 میلیون توکن دریافت خواهد کرد. دارندگان LUNA قبل از حمله 350 میلیون توکن خواهند داشت. اگرچه این توکن‌ها بر اساس میزان دارایی‌شان توزیع می‌شوند، اما یک دوره واگذاری نیز خواهند داشت.

علاوه بر این، دارندگان aUST قبل از حمله 100 میلیون توکن دریافت خواهند کرد. به دارندگان LUNA پس از حمله در مجموع 100 میلیون توکن اختصاص داده می شود. آنها همچنین طی 2 سال 70 درصد دارایی خواهند بود. در نهایت، دارندگان UST پس از حمله سهمی معادل 150 میلیون توکن LUNA 2.0 خواهند داشت.

نسبتی که LUNA 2.0 از طریق آن توزیع خواهد شد نیز جالب است. دارندگان aUST قبل از حمله به ازای هر توکنی که داشتند، 0.01827712143 توکن LUNA 2.0 دریافت خواهند کرد. دارندگان LUNC قبل از حمله بیشترین سهم را دریافت خواهند کرد. 1.034735071 توکن LUNA در Terra 2.0 به آنها داده خواهد شد. دارندگان UST پس از حمله و دارندگان LUNA پس از حمله 0.02354800084 و 0.000015307927 توکن دریافت خواهند کرد.

هر دارنده می تواند سهم خود را از طریق معیارهای تخصیصی تعیین شده محاسبه کند. تاریخ اولین ایردراپ 27 مه بود، زیرا 30 درصد ایردراپ LUNA برای کاربران قبل از حمله ساخته شده بود. دارندگان کمتر از 10000 LUNA واجد شرایط این ایردراپ بودند. دارایی آنها همچنین هرگونه مشتقات سهام یا UST سپرده شده را محاسبه می کند. این کاربران سهم باقیمانده را طی 2 سال با یک صخره 6 ماهه دریافت خواهند کرد.

در ماهیت واقعی خود، Terra 2.0 با هدف استفاده از استخر توسعه دهندگان عمیق و جامعه LUNA که قبلا از Terra Classic حمایت می کرد، استفاده می کند. آنها Terra Classic the 2 را ساختندnd بزرگترین بلاک چین قرارداد هوشمند پس از اتریوم بنابراین، این پلتفرم قصد دارد که این جامعه از بلاک چین جدید پشتیبانی کند و به شبکه در احیا و رشد مجدد کمک کند.

بسیاری از پروژه هایی که بر روی Terra Classic ساخته شده اند به بلاک چین جدید خواهند پیوست. اینها عبارتند از Nebula، Spectrum، Prism، ​​Astroport و RandomEarth. با پشتیبانی از این پلتفرم‌ها، بلاک چین جدید می‌تواند عملیات خود را افزایش دهد و مخاطبان بیشتری را جذب کند. با این وجود، دارندگان هر یک از توکن‌های Terra Classic این پیشرفت‌ها را زیر نظر دارند. آنها معتقدند که می تواند حداقل اندکی خسارت های سنگین آنها را جبران کند. با این حال، چند روز آینده برای مشاهده اینکه آیا بلاک چین جدید در تکمیل اهداف خود موفق است یا خیر حیاتی است.