منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • LUNA 2.0 پس از فهرست شدن 80 درصد کاهش می یابد

LUNA 2.0 پس از فهرست شدن 80 درصد کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

LUNA 2.0 پس از اینکه توکن‌های تازه ضرب شده پس از عرضه با کاهش شدید حدود 80 درصدی مواجه شدند، در بازار کریپتو شروعی نزولی داشت. آزمایشگاه Terraform دیروز اعلام کرد که بلاک چین جدید که توکن های LUNA 2.0 را در خود جای داده است، از قبل کار می کند. این توکن، پس از استخراج، تا 19.5 دلار افزایش یافت و سپس شاهد یک چرخش نزولی برای فروش در 5.18 دلار بود. با توجه به CoinMarketCap، این توکن در حال حاضر کمی بالاتر از رقم 5.71 دلار معامله می شود.

LUNA 2.0 قبل از کاهش با 19.5 دلار معامله می شود

پس از اینکه Terraform Labs راه اندازی توکن های جدید را اعلام کرد، Bybit اعلام کرد که کاربرانش می توانند از این پلتفرم برای تجارت توکن های جدید استفاده کنند. در این اعلامیه، کاربران فقط مجاز به معامله توکن با استیبل کوین، USDT بودند. مدت کوتاهی پس از اعلام Bybit، Kraken این خبر را منتشر کرد که معامله‌گران همچنین می‌توانند از این پلتفرم برای معامله توکن‌های جدید LUNA 2.0 استفاده کنند.

با این حال، تجارت هنوز آغاز نشده است زیرا بورس هنوز باید حداقل نقدینگی مورد نیاز را برآورده کند. از زمان اعلام Terra، حدود پنج صرافی دیگر، از جمله Bitrue و KuCoin، این توکن را فهرست کرده‌اند که کل آن را به هفت می‌رساند. در روزهای آینده شاهد خواهیم بود که صرافی‌های بیشتری این توکن را فهرست می‌کنند، زیرا کاربران همچنان به دنبال راه‌هایی برای مبادله توکن‌های قدیمی خود با توکن‌های جدید هستند.

Terra به ایردراپ در مراحل ادامه می دهد

بنیانگذار این پلتفرم، Do Kwon، در چند ساعت اخیر اظهارات زیادی در رسانه های اجتماعی خود ارائه نکرده است. جدای از بازتوییت‌های چند اطلاعیه کلیدی، او از شبکه‌های اجتماعی خود دور بوده است. این قابل درک است زیرا اکثر معامله گرانی که به دلیل اتفاق ناگوار قبلی وجوه خود را از دست داده اند هنوز در تمام شبکه های اجتماعی بسیار پر سر و صدا هستند. در حالی که برخی خواستار تحقیق در مورد این شرکت بودند، برخی دیگر خواستار دستگیری و پیگرد قانونی او شدند. یک یوتیوب‌بر معروف که بیشتر در مورد کریپتو صحبت می‌کند، از کاربران خواسته است تا توکن‌های جدید LUNA 2.0 را تحریم کنند.

دیگران به نگه داشتن نماد قدیمی که برای سرگرم کردن با نام کلاسیک تغییر نام داده است، ادامه داده اند. توکن قدیمی هیچ نشانه ای از بازگشت با ضرر 29 درصدی در 24 ساعت گذشته نشان نمی دهد. این توکن قدیمی قبل از این اتفاق ناگوار در بازار به 119 دلار رسید. بایننس همچنین حمایت خود از بلاک چین جدید را تکرار کرده است و چانگ پنگ ژائو در توییتی به اعتبار پروژه جدید اشاره کرده است. Terra حدود یک میلیارد توکن LUNA 2.0 را با تنها یک میلیون در گردش ساخته است.