منو سایت

LHV استونی تجارت کریپتو را وارد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• بانک بیش از پنج رمزارز را برای تراکنش های مجازی می پذیرد.
• LHV به دنبال تقویت تجارت رمزنگاری در کشور در اروپا است.

LHV، که مربوط به یکی از مرموزترین بانک های استونی است، اعلام کرد که ارزهای دیجیتال را می پذیرد. این بانک در اروپا تجارت کریپتو را آغاز می کند و همه شهروندان را برای بهره مندی از آن به کار می گیرد.

طبق گزارش‌های این بانک، مشتریان آن می‌توانند اولین کسانی باشند که با توکن‌هایی مانند بیت‌کوین، چین لینک و اتریوم از طریق صرافی بیت‌استمپ معامله می‌کنند. این بانک معتقد است که این پروژه ها امکان تجارت آزاد ارزهای دیجیتال را در کشور فراهم می کند.

بانک LHV در استونی معاملات کریپتو را می پذیرد

LHV

از زمانی که بزرگترین ارز دیجیتال در بازار کریپتو، بیت کوین، از مرز 60000 دلار عبور کرد، چندین کشور اروپایی مانند استونی بر روی پذیرش این توکن ها تمرکز کردند. چند ماه است که این منطقه فناوری مالی جدید را مورد بررسی قرار داده است و در تلاش است تا ضمن تطبیق با آن، از آن بهره ببرد. یکی از بزرگ‌ترین محرک‌های این پذیرش گسترده LHV است که به تعداد مرموزترین بانک‌های کشور وارد می‌شود.

از زمانی که بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی 67000 دلار رسید، بانک ملی این توکن و غالب ترین آلتکوین ها را در بازار پذیرفته است. آخرین اطلاعیه‌ها نشان می‌دهد که این نهاد به دنبال این است که منبع تجارت رمزنگاری از طریق پلتفرم رمزنگاری Bitstamp باشد تا به نفع مشتریان خود باشد.

LHV قصد دارد برنامه ای را مدیریت کند که چندین رمزارز را نشان می دهد. تراکنش های مجازی را می توان با BTC، ETH، UNI3، LTC، MATIC، AAVE، XLM و LINK انجام داد. با این حال، این پلتفرم به تمدید لیست ارزهای دیجیتال خود برای پذیرش بیشتر توکن های محبوب ادامه خواهد داد.

ابزاری برای تقویت بازار ارزهای دیجیتال

یک نماینده فروش LHV توضیح می دهد که ابزارهای تجارت مجازی بسیار چشمگیر به زودی راه اندازی خواهند شد. اما نماینده این نهاد اشاره می کند که تیم او توسعه فناوری های مبتنی بر شبکه بلاک چین را متوقف نخواهد کرد.

LHV با Bitstamp که یکی از اصلی ترین پلتفرم های رمزنگاری در جهان است، کار خواهد کرد. این بانک با استفاده از اپلیکیشن BitGo امنیت و کنترل در تراکنش های رمزنگاری را ارائه می دهد که آسان است.

به گفته مدیر اداری بانک، از سال 2015، آنها به تجارت کریپتو، شبکه های بلاک چین و سایر فناوری های مشابه علاقه مند شده اند. با این حال، آنها منتظر بودند تا چشم انداز نظارتی ضد رمزنگاری برای اعلام اعلامیه های خود ایجاد شود.

این نماینده اداری اشاره می کند که ارزهای دیجیتال در میان هزاران سرمایه گذار آماتور در استونی و سایر کشورهای اروپایی که آینده را برای آنها می بیند به اولویت تبدیل شده است. LHV خوشحال است که اولین بانکی است که ارزهای دیجیتال را در استونی می پذیرد و قول می دهد مشتریان خود را ناامید نکند. پس از این اعلامیه ها، انتظار می رفت ارزش توکن هایی مانند بیت کوین افزایش یابد، اما در حال حاضر، طبق گفته CoinMarketCap، ارزش آن در 57269 دلار باقی مانده است.