منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • KuCoin یک خانه مجازی در Bloktopia metaverse ایجاد می کند

KuCoin یک خانه مجازی در Bloktopia metaverse ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • KuCoin در حال بررسی نوآوری های مختلف است و اکنون دنیای مجازی را در متاورس Bloktopia پذیرفته است.
  • بیش از 10 میلیون کاربر با انواع گزینه های مجازی تجربه ای زیبا دارند.

Meta Office KuCoin اعلام کرده است که در حال ایجاد یک آسمان خراش واقعیت مجازی است تا تجربه ای خارق العاده را به کاربران خود ارائه دهد. این شرکت دفاتر دیجیتال خود را در Bloktopia metaverse راه‌اندازی می‌کند تا به مشتریان امکان دسترسی به طرح‌های مختلف در صرافی را بدهد.

برای اولین بار در تاریخ، مردم می توانند به محتوای رمزنگاری شده در یک مکان دسترسی داشته باشند. پروژه جدید به جامعه امکان می دهد تا برای گفتگو در یک محیط مجازی گرد هم آیند.

KuCoin که در سال 2017 راه اندازی شد، بیش از 10 میلیون کاربر دارد. سال گذشته، آنها قبل از بازیابی بیشتر پول، تقریباً 300 میلیون دلار به هکرها از دست دادند.

غوطه ور شدن در بلوکتوپیا

Bloktopia از یک آسمان خراش 21 طبقه تشکیل شده است که کاربران می توانند دفاتر خود را اجاره کنند. آنها همچنین می توانند جلساتی برگزار کنند و از طریق املاک، تبلیغات و بسیاری موارد دیگر کسب درآمد کنند.

کاربران KuCoin می توانند با اثاثیه آنلاین پیوند داده شوند و همچنین می توانند به سایبرپانک نیز دسترسی داشته باشند.

از طریق سرگرمی های دیجیتال، کاربران می توانند آواتارهای سفارشی برای کسب دانش بیشتر داشته باشند. آنها همچنین می توانند از طریق دنیای مجازی بازی کنند و افکار خود را بسازند. علاوه بر این، آنها می توانند از ذهن های طرفدار رمزارز بیاموزند.

Bloktopia به کاربران این امکان را می دهد که از VR نهایی و تجربه ویدیوهای صفحه نمایش غول پیکر برخوردار شوند.

همین یک ماه پیش، KuCoin اعلام کرد که Bloktopia (BLOK) را فهرست می کند. معاملات در 6 اکتبر در ساعت 15:00 UTC آغاز شد، در حالی که برداشت ها از روز بعد در همان ساعت آغاز شد. BLOK/USDT از جفت معاملاتی حمایت می کند.

سطوح مختلف آسمان خراش نشان دهنده عرضه کل 21 میلیون بیت کوین (BTC) است.

Metaverse Adoption

متاورس دو جهان فیزیکی و مجازی را به هم پیوند می دهد. این مفهوم هنوز بسیار جدید است، اما در حال به دست آوردن پذیرش عمومی است.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin گفت که صرافی چندین گزینه بلاک چین را بررسی کرده است. این شرکت قصد دارد با ایجاد خدمات مدرن، کارآمدتر، ارزان تر و ساده، تجربه کاربران خود را بهبود بخشد.

هفته گذشته فیس بوک برنامه های خود را برای پیوستن به متاورس اعلام کرد. این شرکت حتی به متا تغییر نام داد و اشاره کرد که نام قبلی آن دیگر چشم انداز آن را در بر نمی گیرد.

بنیانگذار معتقد است که ظرف یک دهه به 1 میلیارد کاربر خواهد رسید. مایکروسافت و نایک هم خیلی عقب نیستند زیرا آنها نیز برنامه های مشابهی دارند.

مایکروسافت به عنوان بخشی از برنامه های خود، تیم ها و سرویس های کنسول بازی ایکس باکس خود را تغییر داد. نایک همچنین مشتاقانه منتظر است تا یک طراح کفش مجازی را برای تحقق بخشیدن به برنامه‌های متواتر خود استخدام کند.