منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • KuCoin پس از تکمیل مراحل تست، در مورد کیف پول رمزنگاری جدید خود صحبت می کند

KuCoin پس از تکمیل مراحل تست، در مورد کیف پول رمزنگاری جدید خود صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً پلتفرم کریپتو که در شرق آفریقا اولویت پیدا کرد، KuCoin، در مورد کیف پول جدید خود صحبت کرد که قول می دهد از طریق وب 3.0 کار کند. بر اساس گزارش ها، این کیف پول رمزنگاری نویدبخش تجدید کل تجربه طرفداران و ارائه یک سیستم دلپذیرتر است.

انتشار این کیف پول رمزنگاری پس از آزمایش‌هایی که شرکت مستقر در سیشل برای مدت طولانی انجام داد، آغاز شد. KuCoin یک آزمایش میدانی انجام داد و تأیید کرد که مشتریانش و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به چه نوع اپلیکیشنی نیاز دارند. پس از این بررسی ها، آنها به این نتیجه رسیدند که کاربر معمولی به کیف پولی با بلاک چین های مختلف نیاز دارد که بسیار امن باشد.

کیف پول کریپتو جدید برای رقابت در بازار مجازی آمده است

KuCoin

از زمان ایجاد اولین ارز غیرمتمرکز، بیش از یک دهه است که چندین کیف پول مجازی به دلخواه طرفداران توسعه یافته است. کوکوین وارد لیست جدیدترین شرکت‌های رمزنگاری می‌شود که کیف پول خود را در دسترس همه قرار می‌دهند. با این حال، کیف پول از مرحله تجزیه و تحلیل عمومی عبور کرد که در آن حدود 3،000،000 نفر موفق به ثبت نام شدند.

به گفته مدیر این شرکت ارز دیجیتال، کیف پول جدید نوید نسخه جدید پلتفرم رسمی، عملکرد عالی تر و ثبات را به نفع کاربر می دهد. به این ترتیب، یک کیف پول بهینه و با کیفیت به مشتری ارائه می شود که بدون دردسر کار می کند. به همین ترتیب، مدیر آن نشان می دهد که فرآیند ثبت نام در کیف پول آسان است تا فرد بتواند در صنعت کریپتو درگیر شود و از برنامه های غیرمتمرکز مختلف استفاده کند.

جزئیات بیشتر نشان می دهد که کیف پول به بلاک چین های BNB، ETH، KCC و البته شبکه اتریوم مرتبط است. هر مشتری این آزادی را دارد که از کیف پول اختصاصی KuCoin برای تراکنش BinanceCoin، Ether، TetherUSD و سایر ارزهای دیجیتال اصلی استفاده کند.

کیف پول رمزنگاری KuCoin در بحبوحه نزول وارد می شود

KuCoin

اعلامیه کیف پول ارز دیجیتال KuCoin در بحبوحه یک رکود نزولی در کل بازار ارز دیجیتال منتشر شد. این نشان می دهد که شرکت رمزنگاری این کشور در شرق آفریقا مطمئن است که تجارت مجازی بهبود می یابد و در ماه های آینده در زمینه مالی برجسته تر خواهد شد.

در حال حاضر، پلتفرم کریپتو کاربران زیادی دارد که در نهایت می توانند به کیف پول خود بروند تا از فناوری نوآورانه بهره ببرند. طبق تحقیقات، این شرکت رمزنگاری بیش از پنج سال است که در تجارت بوده و بیش از 18،000،000 مشتری را در حدود 200 کشور جهان گرد هم آورده است.

در سال 2022، این شرکت رمزنگاری موفق شد حدود 150،000،000 دلار بودجه برای ترویج نوآوری های مختلف در فناوری غیرمتمرکز جمع آوری کند. با توجه به CoinMarketCap، با این حضور در بازار مجازی، جای تعجب نیست که کوکوین وارد فهرست باارزش‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سطح جهان شود. انتظار می رود با کیف پول کریپتو جدید، افراد بیشتری به ارزهای دیجیتال و فناوری های جایگزین آن علاقه مند شوند.