منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Kiya.ai قصد دارد از CBDC استفاده کند و اولین Metaverse بانکی را راه اندازی کند

Kiya.ai قصد دارد از CBDC استفاده کند و اولین Metaverse بانکی را راه اندازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً شرکت فناوری مالی هندی بمبئی، Kiya.ai، در مورد آخرین تحولات خود در متاورس صحبت کرده است. این اولین گام های شرکت فین تک به سمت دنیای مجازی خواهد بود. با این حال، این سناریو برای طرفداران کریپتو متفاوت است، زیرا بانک های هندی و شرکت های NBFC از آن حمایت خواهند کرد.

طرح‌های متاورس پس از اثبات اینکه این کشور یک نیروگاه برای کل بازار ارزهای دیجیتال است، به هند می‌آیند. بر اساس گزارش ها، این پروژه نام کیایورس را برگزیده و در هفته های آینده اولین آزمایش های خود را انجام خواهد داد.

Kiya.ai متاورس مبتنی بر بانکداری را آماده خواهد کرد

Kiya.ai

به گفته مدیر شرکت Kiya.ai، متاورس در حال آماده سازی طرحی مبتنی بر بانکداری برای ارائه خدمات مشاوره ای و اداری است. Kiyaverse به هزاران طرفدار بازار ارزهای دیجیتال و بانکی اجازه آواتارها و مشاوره رباتیک را می دهد.

در مرحله اولیه، Kiya.ai یک بازار NFT را راه‌اندازی می‌کند که با ارزهای دیجیتال یا ارزهای صادر شده توسط بانک (CBDC) خریداری می‌شود. این مدیر همچنین اضافه می کند که کیاورس یک رابط برنامه نویسی کاربردی با نقاط مختلف برای دسترسی پیاده سازی خواهد کرد که عملکرد بالایی را ارائه می دهد. متاورس را می توان به راحتی با تاتا دیجیتال مقایسه کرد، اپلیکیشنی که از چندین API برای عملکرد بهینه استفاده می کند.

به گفته مدیر اجرایی این شرکت، میرجانکار راجش، متاورس چندین اپلیکیشن مهم را ارائه خواهد کرد که به صورت تجاری ارائه خواهند شد. میرجانکار گفت که CBDCها و عملیات مالی مختلف در دنیای مجازی در طرح وی است.

کیاورس و تاثیر آن بر هند

Kiya.ai

بدون شک Kiyaverse تاثیر زیادی بر بازار کریپتو در هند خواهد داشت زیرا یکی از پروژه های کامل در این کشور ارائه شده است. Kiya.ai سعی می کند چشم انداز مجازی متمرکز بر بانکداری را در اختیار شهروندان قرار دهد. هر کاربر یک آواتار برای حرکت در دنیای مجازی به راحتی خواهد داشت.

Kiyaverse برای موارد بانکداری مجازی مبتنی بر متاورس، لپ‌تاپ و تلفن همراه و سایر دستگاه‌ها در دسترس خواهد بود. اما مدیر آن تصریح می کند که جهان مجازی داده های CMO را برای عملکرد بهتر، تجزیه و تحلیل بانک و ارزیابی ریسک نشان می دهد.

Kiya.ai و پروژه مجازی آن می تواند انگیزه مناسبی برای توسعه طرح های مشابه در هند باشد. بر اساس گزارش‌ها، فناوری Metaverse در هند با اپلیکیشن‌های Web3، Edtech و بازی‌های ویدیویی در حال افزایش است.

با این حال، هیچ دنیای مجازی متمرکز بر NFT ها و حتی کمتر بر روی نهادهای بانکی وجود نداشت، اما کیاورس آمد تا همه چیز را تغییر دهد. پروژه ZEE نزدیکترین چیز به تحولات کیا متاورس است. این شرکت دیجیتال از راه اندازی مجموعه ای غیر قابل تعویض خبر داد.

اخیرا ZEE با HEFTY موافقت کرد تا نفوذ خود را از طریق متاورس موفقیت آمیز کند. اما جزئیات بیشتری در مورد پیشرفت در دنیای مجازی وجود ندارد.