منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Just in: Binance.US با خرید دارایی های Voyager Digital به قیمت 1.022 میلیارد دلار موافقت کرد.

Just in: Binance.US با خرید دارایی های Voyager Digital به قیمت 1.022 میلیارد دلار موافقت کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Binance.US برای خرید دارایی های خود با وام دهنده ورشکسته رمزنگاری Voyager Digital به توافق رسیده است. پیشنهاد شعبه ایالات متحده از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال “راه را برای آزادسازی پول نقد مشتریان وویجر در سریع ترین زمان ممکن باز می کند.” علاوه بر این، سرمایه گذاران دارایی های خود را در قالب ارزهای دیجیتال دریافت خواهند کرد.

Voyager Digital یک لطف صرفه جویی دریافت می کند

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در 19 دسامبر، صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US دارایی های وام دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته Voyager Digital را به قیمت 1.022 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. بر اساس تجزیه و تحلیل گزینه های استراتژیک، Binance.US “بالاترین و بهترین پیشنهاد” را برای دارایی های شرکت ارائه کرد.

پیشنهاد 1.022 میلیارد دلاری شامل ارزش بازار منصفانه سبد ارزهای دیجیتال وویجر در تاریخ نامشخصی در آینده به اضافه پرداخت اضافی معادل 20 میلیون دلار ارزش افزایشی است.

پیشنهاد برنده Binance.US از دیگر بازیگران صنعت مانند CrossTower، Wave Financial و INX شکست می‌خورد. برایان شرودر، مدیر اجرایی و رئیس Binance.US گفت:

پیشنهاد ما بازتابی از اصل راهنمای ما است که مشتریان باید در اولویت باشند […] هدف ما ساده است: ارزهای رمزنگاری شده خود را در سریع ترین جدول زمانی ممکن به کاربران بازگرداند. ما امیدواریم که انتخاب ما به یک روند ورشکستگی دردناک پایان دهد که باعث شد مشتریان به طور ناعادلانه بدون تقصیر خود به آن کشیده شوند. پس از بسته شدن قرارداد، کاربران می‌توانند به صورت یکپارچه به دارایی‌های دیجیتال خود در پلتفرم Binance.US دسترسی داشته باشند، جایی که به دریافت پرداخت‌های آتی از املاک Voyager ادامه خواهند داد.

برایان شرودر

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، Binance.US 10 میلیون دلار با حسن نیت سپرده خواهد کرد. همچنین هزینه‌های خاص وویجر را تا سقف 15 میلیون دلار جبران می‌کند. تاریخ بسته شدن مورد انتظار 18 آوریل 2023 است.

در 5 ژانویه 2023، دادگاه ورشکستگی یک جلسه تأیید برای معامله تملک برگزار خواهد کرد. علاوه بر این، فروش منوط به تایید طلبکاران و سایر شرایط عادی بسته شدن است.

این خبر در زمانی منتشر می شود که صنایع بلاک چین و ارزهای دیجیتال بی ثباتی مالی را تجربه می کنند و صرافی های متمرکز تحت نظارت فزاینده ای قرار دارند. شرودر در توییتر اعلام کرد که Binance.US از سرمایه خوبی برخوردار است و دارایی‌های آن فراتر از تعهداتش است.

Binance.US تسلط تعیین شده توسط شرکت اصلی خود را حفظ می کند

وویجر در ماه ژوئیه برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 به دلیل قرار گرفتن در معرض حدود 650 میلیون دلار در معرض صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال منقرض شده Three Arrows Capital اقدام کرد. فروش به Binance.US منوط به رای طلبکاران و سایر شرایط بسته شدن است.

یک قاضی ورشکستگی طرح وویجر را برای فروش دارایی‌های خود به FTX قبل از ارائه پرونده برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 تأیید کرد. مدیر عامل سابق آن، سام بنکمن-فرید، به جرایم جنایی متهم شد.

در ماه اکتبر، صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX US پیشنهادی 1.4 میلیارد دلاری برای دارایی های Voyager ارائه کرد. توافق قبلی امکان پرداخت کامل مطالبات ارشد و بازیابی حدود 72 درصد از ارزش حساب های بستانکاران بدون وثیقه را فراهم می کرد.

ماه گذشته، Changpeng “CZ” Zhao، مدیرعامل Binance اعلام کرد که شعبه ایالات متحده صرافی پیشنهاد جدیدی برای Voyager Digital ارائه خواهد کرد. این خرید در واقع امروز رخ داده است. این معامله فروش به دنبال سازماندهی مجدد داوطلبانه Voyager در 5 ژوئیه 2022 است که هدف آن بازگشت حداکثر ارزش به مشتریان است.

VGX، توکن بومی Voyager Digital، پس از برنده شدن بایننس در حراج، بیش از 32 درصد افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، قیمت VGX 0.3843 دلار بود. در حالی که با 250 دلار معامله می شد، سکه BNB بایننس نیز در پاسخ به این خبر بیش از 1 درصد افزایش یافت. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات اضافی در مورد جدول زمانی و دسترسی مشتری به رمزارز، منتشر خواهد شد.

از زمان دستیابی به ارزش بازار بی سابقه 3 تریلیون دلاری در نوامبر سال گذشته، ارزهای دیجیتال بیش از 2 تریلیون دلار از ارزش خود را از دست داده اند. بر اساس گزارش CoinMarketCap، ارزش بازار در طول روز گذشته ثابت بوده و در حدود 800 میلیارد دلار است.